Şimdi Ara

Fiesta el freni çekerken 2 kere düşünün

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu sorun 3.kez başıma geliyor bıktırdı artık. El frenini stoplamasını sağlayan dili çeken parça plastik. El freninin dilini kurtarmak için bastığınızda bu parça dili iterek kanaldan kurtarıyor. Bu plastik parça kırılınca da dil yerinde durmuyor ve el freni iş yapmıyor. Tamir imkanı da yok. Bugün yan sanayisine 150 tl verdim. Bundan sonra mecbur olmadıkça çekmeyi düşünmüyorum

• El frenini indirirken hafif kaldırırsanız o parça daha kolay basılır(benim bildiğim),bunu denemişsinizdir de,yine de sorayım,denediniz mi?
  • düzlükte vitesi 1 de bırakın bari az kullanmış olursunuz hiç değilse el frenini
  • sonra neden millet sıfır fiesta yerine ikinci el 10 yaşında mercedes bmw alıyorun en güzel cevaplarından birisi.
  • TSY kullanıcısına yanıt
    Komsum w210 mercedeste el freninin amortisöründe sorun yaşamıştı. El freni direksiyonun solundaki koldan bırakıldığı için ara sıra takılıyordu. Kısacası markayla alakası yok. Titiz kullanmak lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TSY

sonra neden millet sıfır fiesta yerine ikinci el 10 yaşında mercedes bmw alıyorun en güzel cevaplarından birisi.

1.0 ecoboost fiestayla 25 binde bir lastik bitiren tanidiklarim var. Elfreni kullanmaktan rutma yeri elde kalir olmus ama islevini kaybetmemis hic hala cektimi arkasi yana geliyor arabanin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.