Şimdi Ara

FiÇiPi - Serenay Sarıkaya & Mehmet Günsur & Ozan Güven & Berrak Tüzünataç (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
5
Favori
27.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kagan1ane

Dizi böylece sezon finali mi yapmış oldu?

Hayır. 1 Bölüm daha var sanırım
  • Sitede sorun mu var acaba ? İzleyemedim de ben bir türlü. Takılıp duruyor sürekli. İnternetten olduğunu sanmıyorum çünkü direkt player duruyor.
  • Browni reklamı

Saçma olmuş , direkt alttan şerit vs geçseymiş daha mantıklı olurmuş

Browni , benim için tam zamanı

• .Meraxes. kullanıcısına yanıt
    2 bölüm daha var hocam
  • nk061 kullanıcısına yanıt
    Sorunsuz izliyorum , 10.bölümün neredeyse yarısına geldim.
  • Bu içerik yayın hakları sebebiyle ülkenizde gösterilememektedir. diyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A NEW LİFE

Bu içerik yayın hakları sebebiyle ülkenizde gösterilememektedir. diyor

VPN açıksa ondan olabilir
  • ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    Kapalı ben de açamadım başka siteden izledim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizinin süresi 1 saati aşmaya başladı. Umarım abartmazlar
    Yok bence gayet iyi zaten ilk bolumden itibaren bakarsaniz surekli 60 dakika hic bir zaman olmadi genelde 65-70 dakika arası bir tek 10.bölüm 77 dakika oda sezon finalinin yaklaşmasından dolayıdır.
    7,8 ve 9.bölümler zaman zaman sıkıyordu ve tempo eksikligi vardı ilk bölümlere nazaran bana göre ama 10.ve 11.bölümü tek nefeste bitirdim tempo hiç düşmedi bayağı keyifliydi sezon finaline kalan 2 bölüm çok daha keyifli olucak gibi biran önce bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByCRiMiNaL.

Yok bence gayet iyi zaten ilk bolumden itibaren bakarsaniz surekli 60 dakika hic bir zaman olmadi genelde 65-70 dakika arası bir tek 10.bölüm 77 dakika oda sezon finalinin yaklaşmasından dolayıdır.
    7,8 ve 9.bölümler zaman zaman sıkıyordu ve tempo eksikligi vardı ilk bölümlere nazaran bana göre ama 10.ve 11.bölümü tek nefeste bitirdim tempo hiç düşmedi bayağı keyifliydi sezon finaline kalan 2 bölüm çok daha keyifli olucak gibi biran önce bekliyorum.

Evet 7-8-9 u beni de baymıştı. Bu yayınlanan 2 bölüme yarın bakıcam bende bakalım.
    Şunuda eklemek istedim dizideki reklam konusunu son 2 bölüm acayip abarttılar hele bir Eti Brownie reklamı var ki akıllara zarar zaten içimiz dışımız Samsung oldu tamam bütçe için reklam gerekiyor sponsor gerekiyor anlarım ama bu kadarda olmaz.Denizbank sponsorlugunda Görünen Adam isimli dizi çekiyor Onur Ünlü youtube dizisi 15 dakikalık dizide en az 3 dakika reklam var ama reklam o kadar başarılı bir şekilde senaryoya oturulmuş ki izlerseniz görürsünüz reklam çıksın diyorsunuz çünkü eğlendiriyor sıkmıyor ayrıca dizideki karakterde reklama çok güzel söverekde alt eleştiri yapıyorlar fi dizisininde bu şekilde örnek alması gerekiyor Vadafone sponsor diye karakteri stada götüyorlar felan çok gereksiz sahneler.

• bu gazeteci özge'nin derdi ne anlayan var mı? zaten berbat oynuyo kız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky-nd -- 10 Haziran 2017; 13:13:24 >
  • Sınırları kaldırın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: funky-nd

bu gazeteci özge'nin derdi ne anlayan var mı? zaten berbat oynuyo kız.

Komple izlemediniz sanırım diziyi. Can Manay kendisini işinden ettiği için ona öfkeli. Sırlarını açığa çıkartmaya çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nk061 -- 10 Haziran 2017; 14:45:27 >
  • Sadık Murat Kolhan hem tip olarak hem duruş olarak hem fizik olarak oynadığı karaktere çok uyuyor. 11. bölümdeyim şu Özge meselesi olmasa dizi çok ağır işleyecek. Rolünü de iyi yapıyor Berrak Tüzünataç. Fakat çok uzatmamaları gerekiyor artık bu olayı bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByCRiMiNaL.

Şunuda eklemek istedim dizideki reklam konusunu son 2 bölüm acayip abarttılar hele bir Eti Brownie reklamı var ki akıllara zarar zaten içimiz dışımız Samsung oldu tamam bütçe için reklam gerekiyor sponsor gerekiyor anlarım ama bu kadarda olmaz.Denizbank sponsorlugunda Görünen Adam isimli dizi çekiyor Onur Ünlü youtube dizisi 15 dakikalık dizide en az 3 dakika reklam var ama reklam o kadar başarılı bir şekilde senaryoya oturulmuş ki izlerseniz görürsünüz reklam çıksın diyorsunuz çünkü eğlendiriyor sıkmıyor ayrıca dizideki karakterde reklama çok güzel söverekde alt eleştiri yapıyorlar fi dizisininde bu şekilde örnek alması gerekiyor Vadafone sponsor diye karakteri stada götüyorlar felan çok gereksiz sahneler.

Denizbank Sponsor değil diziye. Onur Ünlü dizilerdeki reklam olayının absürtlüğüne dikkat çekiyor

• Şu özgeyi gördükçe tüylerim diken diken oluyor. Ne antipatik bi tiptir ya, ölse de kurtulsak.
  • Dizi tekrar vites artırdı merakla sezon finalini bekliyorum. Reklam olayından da çok yakınanlar olmuş ama ben televizyonda 20 dakika reklam izlemektense 30 sn lik dizi içi reklamların daha iyi olduğunu düşünüyorum.
  • Şu reklamlardan yakınan herkesi tek tek bloklicam şu kadronun beleşe dizisini izliyoruz hemde 1 saatlik, 10 15 saniyelik reklamlara takılıyorsunuz yeter sıktınız. Gidin ötede ağlayın. Ben bu konuya dizi ile ilgili yorum okumak için giriyorum saçma sapan reklam mesajlarınızı değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.