Şimdi Ara

Fiber taahut cayma bedeli hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar yurtdisina tasindigim icin yaklasik 8 ay kullandigim ttnet i kapattirmak istedim. 380 tl cayma bedeli cikardilar.ben 8 ayda bu kadar fatura odemedim.

Kullandigim paket 50gb netlimitsiz. Odedogim fatura 48 tl.

Internette kontrol ediyorum. Ttnetin en pahali tarifesi 69 tl o da 100 gb kota var.

Faturama bakiyorum 70 tl yaziyor 43 indirim yapmislar sonra 18 tl yalin indirim bilmem kac tl diger ucretler gene 49 olmus.

Yani fatura da indirim oranini gerceginden ozellikle yuksek tutmuslar ki caydiginizda acilan semsiye buyuk olsun.

Bu soygundan kurtulmanin bir yolu var midir?
    Internet bana aylik 90 tl ye geldi. Hepsini gectim 380tl yi bir seferde nasil odeyecem, girenin cikanin heabai yok

Lanet olasi ulkeden.tir olup .itmek bile parayla...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 200 lira zaten bağlantı ücreti var

bunu tuketici.btk.gov.tr'ye yazabilirsin

ben daha önce yazdım

Fiber taahut cayma bedeli hk.

görüş ve öneri kısmına yazabilirsin.

ne kadar çok yazarsak o kadar bir şeyler değişir diye ümit ediyorum. Şöyle bir şey yazabilirsin.

8 ay boyunca aldığım internet hizmetine ödediğim toplam tutar 400 lirayı geçmezken, yurt dışına taşınmam dolayısıyla internet hizmetimi iptal etme talebi bulunduğumda, Türk Telekom'un bana indirimli kullandığım günlerin bedeli olarak yansıttığı tutar 380 lira oluyor. 24 ay taahhüt verildi diye fiyatı yarıya yarıya düşen bir hizmet olabilir mi? Bunun dünya üzerinde bir örneği var mı? Türk Telekom 60 liralık hizmeti 100 lira gibi gösterip 24 ay taahhütle 50 liraya düşürüyor. Kullanıcıyı madur etmek amaçlı ve tamamen kötü niyetle hazırlanmış bir durum. Bilişim ve Teknoloji Kurumu olarak buna bir çözüm bulmanız gerekiyor. Taahhütle verilen indirimlerin %10 oranını geçmemesi gibi bir düzenleme olabilir.
    Ya da taahhüt iptallerinde kullanıcın ödeyeceği iptal bedeli, kullanıcın internet hizmetine aylık olarak ödediği tutarın iki katını geçemez gibi bir madde eklenebilir. Mesela aylık 60 liralık bir hizmetin iptali için ödenecek tutar maksimum 120 tl olacak şekilde bir düzenleme yapılabilir.

ben buna benzer bir şey yazdım. Sen de yaz.

hatta sonuna şunu da ekleyebilirsin bu faturayı ödetecekler sana sonuçta.

İnsanlar bu yüzden yurt dışına taşınmak istiyor. Şu an sikayetvar.com sitesinde en çok şikayet alan kurum Türk Telekom. Kimse Türkiye'de kalmak istemiyor. Bir çok yüksek kapasiteli internet hizmetine ihtiyaç duyan şirket, yurt dışına taşıyor. Bu şekilde binlerce lira kara geçiyorlar ve paralar yurt dışına gidiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.