Şimdi Ara

FIBER seciminde kararsız kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apartmanımızda SUPERONLINE FIBER de var TELEKOM FIBER'de sizce hangisini almalıyım
    bu ne ya 1 sene once hicbiri yokken şimdi ikisi birden geldi

• Fiberde Superonline derler, Ben olsam, apartmanda genc arkadas var ise ozelliklede online oyun oynuyan o arkadasi bulur ona sorardim :D
  • Tabiki süperonline fiber ttnete kesinlikle bulaşmayın fiber olsa bile
  • apartmand %90 yaşlı sadece 2 daire genc ben ve ust kattaki yeni evli cift.
    Bizde turktelekom adsl onlarda kablonet var
  • Her daim varsa alt yapısı superonline.
    Superonline alt yapısı yoksa her daim türk telekom, aracılı kurumlar kullanmamak gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gecem1903 -- 13 Nisan 2017; 14:57:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: worldwidewild

apartmand %90 yaşlı sadece 2 daire genc ben ve ust kattaki yeni evli cift.

Ttnet te taahhüt ünüz var mı

Varsa süresi bitsin sonra kapatın Sol fiber alın

TTnet siteleri kısıtlıyor. yavaşlatıyor Siz ttnet ten kurtulun
  • Apartmanın içinde yada önünde nerdeyse hem Turk Telekom fiber kutusu hemde Superonline fiber kutusu mu var

Yoksa bir tene var orta mı kullanıyor isp ler
  • hocam orada kablonet fiber varsa kablonet fiber tarifeleri daha uygun süperonline a göre

süperonline ve ttnet e bulaşmayın süperonlinedan pişmanım kota resetliyoz ayagına 5 gb imi yedi hicde söylemiyorlar mesajda atmıyorlar böyle böyle diye

kablonet fiber varsa ilk tercihin o olsun

http://fiberkablonet.com/kampanya/100-gulduren-kampanya-2017-id-35.html

1 mayıstan sonra 32 Mbit/s olucak fiyatıda güzel

herşeyi içinde

Taahhüt süresi boyunca; 100 Mbps’ye kadar 100 GB AKN AKN'li Ekosınırsız Kablonet + KabloTV Üst Paket + Analog KabloTV + Altın Sinema Paketi + Kabloses Her Yöne 100 dakika paketi tarifesi 79,99 TL/Ay olarak uygulanacaktır.

• kablo fiber yok keşke olsa normal kablonet var
    DenizGalaxy taahhüt felan yok işde fibere gececem 2 firmanın
    binaya ayrı ayrı kablo girişi var. Belediye önce superonline a
    izin verdi sonra HUKUMET'in bastırması ile aynı kanallardan TURKTELEKOM'da
    fiberlerini gecirmiş. Enazından bize soylenen o

Aslında bina önünde kutu felanda yok zamanında heryeri kazdılar sonra topragın altından cıkan 2 ayrı
    kablo hattı bildigin TV ANTENİ kablo kanalı ceker gibi binaya sokuldu. Bina icinde 2 tane kutu var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi worldwidewild -- 13 Nisan 2017; 15:39:1 >
  • kablo net yoksa süperonline tercih edilebilir hocam

http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/isik-hizinda-fiber-internete-giris-kampanyasi

akk sonrası 1 mayısdan sonra 16 megabite düsecek gayet iyi fiyatıda
  • sorunşu " hızı 3 Mbps’ye, veri yükleme (upload) hızı fiberde 1 Mbps’ye düşürülecektir."
    şeklinde yazıyor. 50 gb sonrası mesela yada 100 gb sonrası fiber alıp 100 GB​ kotalı
    70 tl verip 15 gun sonra 3 mbit e ineceksem hicbir anlamı yok fibere

Ben tek başıma 15 gb rahat kullanıyorum cepten sadece facebook ile dusun film felan
    işdeki fiberden cekiyorum ayda rahat 40-50 gb. Hanımda var bize en az ayda 100 gb lazım

109,90 TL verip 200 gb kotalı mı alsam ​89,90 TL verip 100 gb kotalı mı kota bitince 3 inmek de
    işin moral bozucu yanı tabiki bi ara bu deger 3 e inmeyecek demişlerdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi worldwidewild -- 13 Nisan 2017; 15:54:38 >
  • hocam 1 mayısdan sonra hepsi düzelcek btk açıkladı hepsi yapmak zorunda
    http://www.haberler.com/btk-nin-yeni-adil-kullanim-kotasi-uygulamasi-akk-1-9484745-haberi/

200 gb almanın bi anlamı yok 50 gb yeter akk sonrası 100 megabit bi pakrt varsa 32 megabit e düsücek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 13 Nisan 2017; 16:0:46 >
  • 2 mayısda ya fiyat ayarı yaparlar ya bi kılıf bulurlar ama 200 gb sanırım bize en uygun olacak. Bakalım bi gidip konusmak lazım
  • eger öyle bişi yaparlarsa binlerce abone kaybedicegini biliyor
  • adam seni 24 ay taahhüt ile baglamış nereye kacacaksın ki ?
  • worldwidewild W kullanıcısına yanıt
    Sözleşmeniz varsa zaten size fiyat artışı vs. yapamaz. Sözleşme ile zaten o hizmeti size o kadar fiyata vereceğinin garantisini vermiş oluyor. Ama 1 Mayıs itibariyle AKN düzenlemesi sonrası artık düşen hızlar yükseldi deyip taahhüdü olmayan abonelere (en azından bir pakete geçme şansı vererek) ve yeni tarifelere fiyat artışı yansıtabilir.
  • bende onu dedim yenilere DÖŞİYEBİLİRLER fiberi
  • quote:

Orijinalden alıntı: worldwidewild

apartmand %90 yaşlı sadece 2 daire genc ben ve ust kattaki yeni evli cift.

Eğer TürkSat altyapısı varsa Kablonet'e geç derim ben eğer illa Türk Telekom veya Süperonline olsun dersen Süperonline'yi seç derim.
    TürkSat>Süperonline>Türk Telekom
  • Türk telekom GPON Fiber mi VDSL Hipernet mi o önemli şimdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizde Zeki Müreni görebilecekmiyiz acaba. Konuyu açan arkadaş ne şanslı 3 sağlayıcıda var acaba hangi fiberi seçsem diye kararsız kalmış. Bizlerde Bakıroptiğe 10 yıl sonra veda edebilirmiyiz diye düşünüyoruz Bu yorumu yazarken bile ağlasammı gülsemmi karar veremedim :) 7 mbps'e kadar hızı almak için cebelleşen ADSLoptik kullanıcısıym bu ara. Bu teknolojiyi yaşarken görürmüyüm bilemiyorum ama Kablonet-Süperonline-.-.-.-.-Türktelekom Aradaki noktalarıda türktelekomdan önce hangi iss fiber verebiliyorsa o olsun yani O kadar uzak olsun TT

Polemik ve tartışma yaratmak amacıyla yazmadım Genel ve Acınası bi durumu bi kez daha yazdım sadece

Saygılarımla.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.