Şimdi Ara

Fiber Net Fiyat İle Devam Kampanyası/35 Mbps Limitsiz 80 TL/1 Yıl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Konuyu açmamın sebebi bugün bana sunulan ve internette göremediğim kampanya hakkında sizlere bilgi vermek olacaktır.

Mevcut olarak kullandığım paket: Evde Işık Hızında 2 Kat Fiber İnternet/24 Mbps Limitsiz 150 GB AKK (AKK yok tabi ki  )

Aralık 2018'de sözleşme yaptığım için ilk sene 70, ikinci sene 75 TL ödüyordum.

Superonline bölge müdürlükleri, bayileri vs durmadan arıyor tabi son 2 aydır sürekli ve bana 15 Mbps 89 TL paket sunuyorlardı. Bende bu sıralar hangi pakete geçsem diye düşünürken bugün 0532 532 00 00 numaralı telefonu açtım ve sunulan teklife şaşırdım. "Mevcut pakete devam etmek isterseniz 75 TL, 35 Mbps isterseniz 80 TL/1 Yıl + 1 aylık turbo indir hediye" hemen kabul ettim :)

Daha sonra sisteme işlendiğini ve ay sonunda faturam ne kadar gelecek kısımlarını da kontrol ettim sorun yok. Devam diye geçen bu paketi de şahsen internette bulamadım.

Kısacası henüz taahhüt yenilemeyen arkadaşlar varsa müşteri hizmetlerine bu paketi sormalarını tavsiye ederim. Firmaların bazen gizli paketleri oluyor, sanırım bu da öyle bir şey ama tabi ki mevcut müşteriler içindir bu kampanya.

Konuyla ilgili herhangi bir çıkarım kesinlikle yok, tamamen denk geldiği için sizlerle paylaşmak istedim.

Herkese iyi forumlar dilerim arkadaşlar.

• Doğru söylüyorsunuz "Devam" diye bir olay var turkcell mobil hattımda eski kullandığım kampanya kullanımdan kalkmıştı internette öyle birşey gözükmüyor ancak bayiler aracılığı devam olayına katıldım bende

• bana da 2-3 sundukları teklifleri red edince, 12 ay x 35mbit 79 TL onerdiler ki şu an aynı hıza 99 tl veriyorum. Yani 1 yıl aylık 20 indirim yaptılar, kabul ettim ,

ama bu artan kurlarla 1 sene sonra fiyatlar ne olacak bilemeyiz. 2 sene taahut dusunsem ilk 12 ay 99 tl sonraki 12 ay 109 tl olan 1800-0600 arası 100mbs geri zamanlar 25 mbiti dusunebilirdim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.