Şimdi Ara

Fiber modem secme sansimiz var mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    baglanti yapilmadan once fiber modem secme sansimiz var mi (abonelik basvurusu sirasinda vb.) yoksa SOL ne verirse* o mu?

eger boyle bir sansimiz varsa hangi modemi oneririsiniz?

*: gecen sefer huawei hg255s vermisti bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Infestor -- 24 Nisan 2020; 17:31:47 >

• Huaweilerden uzak dur , mümkünse ZTE taktır
  • Antlion A kullanıcısına yanıt
    ZTE'nin spesifik bir modeli var mi?
  • Infestor kullanıcısına yanıt
    ZTE H267A v2 sürümü şu an en sorunsuz sürüm fakat aynı modelin v1 taksalar bile kablosuzu çok iyi çekiyor ve stabil. v1 de sadece kabloluda biraz şişme sorunu var ama ben kablosuz kullandığım için sıkıntı olmuyor.
    Merhaba,
    Bende epeydir v1 mevcut, nasıl bir şişme sorunu yaşanıyor? Anlamanın bir yolu bar mı? Benimki switche bağlı, oradan da tv ve xbox’a dağılıyor ve hissedebildiğim bir problem yok. Sorma sebebim belki farketmediğim bir yavaşlık varsa çözmek için.
    Bu arada modemin arayüzünden baktığımda superonlinın kendi ethernet kablosu cat6 olmasına rağmen wan ethernet hızım 100mbit gözüküyor. Sizde de durum aynı mı? Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    V2 yazılım mı demek yoksa modemin kendisi de mi değişik? Eve bağlantı yapılırsa tipini falan bileyim diye soruyorum. En günceli desem de V1 getirebilirler. Hatta eğer biliyorsanız V2 olanın fotoğrafını veya linkini atabilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Conqueror26 kullanıcısına yanıt
    donanım versiyonu v2 192.168.1.1 e girdiğinde donanım versionu yazar v1.0 veya v2.0 diye
    Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Infestor kullanıcısına yanıt
    Hocam biz ettik sen etme huawei’den uzak dur, kanser eder insanı. Senelerdir eşe dosta övdüğüm superonline’a küfretmekten yoruldum artık.

Şu salgın bitsin ben de zte v2 talep edeceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • JiGGiee J kullanıcısına yanıt
    en basit çözüm range extender yada ap almak... onun wifi ağını kullanmak...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.