Şimdi Ara

Fiber kablo döşeniyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ankara Etlik'te fiber olan yere gigafiber götürüyor. Kaldı ki Etlik, Aşağıeğlence bu yerlerin büyük bir kısmında zaten altyapısı 75mbps ve en az 35mbps ve 2-3 parti ISS'ler var. Evet üçüncü taraf olarak gittiği yerler var. Gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Faustus -- 8 Mayıs 2021; 16:13:22 >
  • Dr.Faustus kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre proje ekiplerimiz tarafından bölgeler belirlenmektedir. Yatırımlarımız hız kesmeden devam ediyor.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Allah Allah Etlik, Aşağıeğlence, Çankaya bu bölgelerde yoğun talep mi var? Altyapının uygunluğu ne demek şaka mı? Zaten altyapının olmadığı yerlere getireceksiniz altyapıyı. Olması gereken bu zaten. Ama siz 3 ISS'nin altyapısı olan yerlere fiber götürüyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Faustus -- 8 Mayıs 2021; 17:4:18 >
  • maxi909 M kullanıcısına yanıt
    Iyi o zaman hocam inşallah superonline da yayılır. Turknet de gelir. Kablotv zaten var.

Üç dört tane alternatif olur. Pingsiz stabil bir internet hizmetine kavuşursunuz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Merhaba, Ümraniye Çamlık mah için bir planlama var mı?

• thelordof kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilettiğiniz adreste 2021 yılı içerisinde gigafiber planlaması bulunmuyor. Ancak ben adresi notlarıma ekledim. Proje ekibimiz ile paylaştım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.