Şimdi Ara

Fiber alt yapıdan adsl alınamazmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar net speed in 8 hızında internetine gecmek işitiyorum ama bölgemde sadece fiber alt yapı varmış neyse adsl için talep oluşturmanız lazım falan dediler bende oluşturdum 1-90 gün içinde geri döneceğiz dediler bana biraz salladılar gibi geldi.ortalama kac gun içinde cevap gelir bir fikri olan varmı yoksa mecburen ttkom 29 liralık tarifte 24 ay taahhüt vericez acil lazım internet en geç 20 gun içinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• netspeed tt fiberini kullanabilir. Fiber olan yere çağ dışı adsl'i kimse getirmez.
  • Fiber olan yerde adsl kullanmanın mantığı nedir kıymetini bilenlere getirmezler işte allahın belası cihazları.
  • En düşük 50 mbps 58 tl paket alabiliyorsun gibi gözüküyor neden

Netspeed den adsl vdsl aldığında bunların portları için netspeed ( ve diğer firmalar ) ücret ödüyorlar ama fiber de netspeed in anlaşması olduğu için ( turknet gibi firmaların yok ) muhtemelen daha fazla ücret ödüyor dsl portlarının göre Bu yüzden kurtarmıyor maliyeti

Önerim telekom da üst pakete geç 24 mbps gibi cayma ücreti ödeme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 15 Şubat 2018; 16:54:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Data

En düşük 50 mbps 58 tl paket alabiliyorsun gibi gözüküyor neden

Netspeed den adsl vdsl aldığında bunların portları için netspeed ( ve diğer firmalar ) ücret ödüyorlar ama fiber de netspeed in anlaşması olduğu için ( turknet gibi firmaların yok ) muhtemelen daha fazla ücret ödüyor dsl portlarının göre Bu yüzden kurtarmıyor maliyeti

Önerim telekom da üst pakete geç 24 mbps gibi cayma ücreti ödeme

Hocam okulumda 500mbps hızında internet var indirmelerimi okuldan yapıyorum bana nette gezinmek için internet lazım biraz uğraşsam ADSL getirirlermi sizce bana biraz oyalama gibi geldi talep oluşturduk TTnet e 1-90 gün içinde arıyacagız dediler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmet056 A kullanıcısına yanıt
    Hayır çünkü gereksiz o kadar fiber çekmiş yatırım yapmış bir daha bakır çeker mi?

Daha önce bakır altyapı olsa onu kullanabiliirdiniz

İstediğiniz hızlar için telekomdan almanız gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Fiber olan yerde adsl kullanmanın mantığı nedir kıymetini bilenlere getirmezler işte allahın belası cihazları.

valla buraya saha ekibi fiber gelcek dedide doany paulden tut telekom ekipi bilmemne müşteri hizmetleri vs vs görüşmediğimiz kişi kalmadı tarihini sorcaz diye, millet fiber olan yerde adsl arıyor, ben vdsl bulsam şükredicem

• tekrar iletişime gectim btk izni almamız gerekiyor 1-90 gun içinde geri dönüş yapacagız dediler 1 ay beklemede kalacagım
  • Vdsl nin gözünü seveyim.

8 mbps den 100 mbps ye kadar hız seçeneği (30a ile 200 mbps)

İstediğin servis sağlayıcı seçme özgürlüğü

İstediğin modemi seçme özgürlüğü

Fiber tarifelerden daha uygun tarifeler

Fiber in tek artısı 1 gbps hız.

Şu 30a ya gecseler bir de ne iyi olacak.

• altında ferrarin varken yakıyor diye niye şahine binesin ? biz fiber gelsin diye uğraşirken siz adsl kullanmak istiyorsunuz garip
  • erkaninn59 kullanıcısına yanıt
    İşte altındaki Ferrari çok yakıyor.

Netspeed 8 mbps limitsiz internet 40 lira.

Şu an en uygun fiber tarife 58 lira.

Her ay neden 18 lira fazla veresin eğer ihtiyacın yoksa.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.