Şimdi Ara

FİAT TİPO HAKKINDA NE BİLİYORSANIZ GELİN YAZIN arkdaşlar (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
436
Cevap
9
Favori
359.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş

• En fulleri hangisi oluyor
  • Bunlarin s sx slx bi siralama yapcak varmi hangisi fuul hangisi yari fuul

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaslar.bursadan biri vRmi.

• Iyi gunler tipo 1.6 slx ie mpi motor aracimin atesleme bobinine elektrik gelmiyor volant sensoru atesleme bobibi degisti usta en son beyinde ariza var dedi sizce sıkıntı neden olabilir

• Hort

• arkadaslar tıpo arka koltuk yatık duruyor oturdugumuz yer altında lastık takozmu oranın benımkınde yok da ondan sordum
  • Selamun aleyküm bende bir tipo kullanıcısıyım aranıza yeni katıldım biraz pipirikliyim herseyiyle ilgileniyorum alalı 3 ay oldu kapı yalıtımlarına kadar yaptım kabin içi sesleri kesmek için kestimde içine bindiğimde kafanı dinleyecek kadar sessiz bi ortam oluyo bu gün ön konsoluda söktüm altını yalıtımladım hersey tamam yerine taktım araba 3 bin devre geldiğinde bi titreme sesi oluyordu baktım ettim buldum konsolla camın birleşim yerinden yapıyor araya az bi pamuk atayım dedim pamuk almaya gittiğimde yardım eden arkadas pecete koydum dedi cok sert mi soktun dedim hayr dedi neyse bindik arabaya 300 metre gittik o peceteti koydugu yerden ön cam 10 cm kadar yukarı doğru çatladı zaten pimpirikliyim tüm ayarlarım bozuldu aksam arastırdım nette ön cam fiyatı yazmıyor birde bunlar tamşr ediliyo diyolar kaybedilebiliyormus o iz varmı böyle birsey birde ön cam fiyatıyla ilgili bi bilgiye sahip arkadaslar var mı aramızda onu öğrenmek istiyorum : ))

• Screetlove S kullanıcısına yanıt
    S en boş modelleri km saati normal olanlardan sx digital yarı dolu gibi birsey karbüratörlü olması gerek slx en dolusu mpi motor klima digital gösterge filan digitale yanasma diyorlar ama ben aldım hiç bi sorun yok arabanla ilgilenirsen sorun yasamıyorsun yoldada bırakmaz asırıda konforlu bi aractır

• arkadaşlar siteye daha öncede üye olmuştum ama işim dolayısı ile çok ilgilenemedim.tipo özellikle mpi motor sorunları hakkında oldukça iyi bilgi sahibi oldum. bilinçsiz tamirciler yüzünden. herkeze saygılar iyi forumlar...
    Bu mesaja eklenen görseller:

FİAT  TİPO HAKKINDA NE BİLİYORSANIZ  GELİN YAZIN arkdaşlar FİAT  TİPO HAKKINDA NE BİLİYORSANIZ  GELİN YAZIN arkdaşlar

• Yilbasindan beri 97 1.4s tipo sahibiyim cok mutluyum .alacak olan alsin dusunmesin.bu benim fikrim.

• Selam arkadaşlar..
    99 sx ie 1.4 lpg li aldım dün... Temiz araba.. Çok da sevdim..
    Fakat rampalarda araba çöküyor, yığılıyor..vites küçültmek gerekiyor..
    Acaba lpg beyin falan.. Lpg gas ayarları...
    O tarz bir şey olabilir mi... Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volie82 -- 14 Mayıs 2016; 11:33:10 >
  • Öncelikle herkese Merhabalar
    99 1.4 Tipo Sahibiyim

20 gün kadar önce Yağ değişimi ve Hidrolik yağı değişimini yaptırdım
    Araba Sürekli Stop etmeye başladı zamanla geçer dedi usta alışması lazım dedi geçmedi
    Araba vites 3ten 4e atacağım zaman 4ten 5 e atacağım zaman bile Stop ediyordu
    Gaz ayarı sıkıntılı diye götürdüm bana servis yerine gitmemi ve (SİBOP AYARI veya CUNTA AYARI) yaptıracaksın dedi.
    Arabayı servise götürdüm başka yere gönderdi. Gittiğimde arabanın soğuk olması lazım denilde çok yoğUN 4-5 gün sonra dediler.
    Açıkcası araba yakıt olarak çok aşırı yakmaya başladı.(Şehir içi 20 lira 90 km giderken şimdi 20 liraya 60ı görmüyor) Devir yükseltirken sürekli silkeleniyor araç. İleri geri yapıyor.
    Nasıl yaptırabilirim. Araçtan çok anlayan biri de değilim maalesef. Ne ustasına gitmemi önerirsiniz Problemin kaynağı sizce nedir. Tecrübelerini paylaşırsanız çok sevinirim.
    LÜTFEN YARDIM EDİN!
    Saygılarımla...

• Slm Arkadaşlar bu tipo slx .sx ardaki farkı bana bi anlatirmisiniz ne fark var bilmiyorum biyardimci olurmusunuz

• UCUZ AMA 3 AYDIR ARIYORUM Bİ KASNAK MUHAFAZASI BULAMADIM KARDEŞİM
  • 2020den geldim tipo almayı düşünüyorum. Temiz olanı var mıdır

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.