Şimdi Ara

FİAT TİPO HAKKINDA NE BİLİYORSANIZ GELİN YAZIN arkdaşlar (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
436
Cevap
9
Favori
359.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardeşim arabanın ne yakması gerektiğini benim örneğimden sen cıkar
    1,6 sx karbüratörlü benimkide
    şehir içi 0,18 şehir dışı 0,15 e kadar düşürdüm
    tabi farklı illerin gaz fiyatı bu rakamı etkiliyo
    ha bu rakamlarla cekşin düşüktür gibi düşüncen olmasın
    sağolsun tipom beni hiç ikinci yapmadı sınıfında
  • ARKADASLAR 9 BİN 9 500 YTL LCIVARI Bİ ARAC ARIYORUM burda okudugum kadarı ıle tipo kullananlar hem cok memnun hemde dogru durust satmak ısteyen ınsan sayısı cok az cevrenızde temız kullanılcak aldgımzda bızı uzmeyecek bi tıpo varmı adanada oturuyorum buralara yakın olursa cok sevınırım smdıden tesekkurler arkadaslar bılgıler ıcınde ayrıca tesekkurler
  • kardes bende var 96 sx... evlilik nedeni ile düşünüyorum satmayı.. yoksa kıyabildiğimden deil.. oldukça temiz sayılır.. önceki sahibi de arkadaşım olurdu.. biraz km si yüksek (193binde) ama hala canavar gibi.. ki zaten o yaşta bi arada da 100binin altında bulup aldığında teste sokmak lazım, kmsi gerçekmi deilmi diye.. sırf arkadaşımdan olduğu için cesaret edip alabilmiştim.. şükür daha hiç yolda bırakmadı..
    eğer düşünürsen cevap yazarsın.. alanyadayım..
  • 93 model 6800 ytl 110000 km de klimalı italyan bir tipo aldım
  • arkadaşlar.
    ben 96 yılında 1994 model tipo s almıstım. 2 sene bındım. ıhtıyaclardan dolayı sattım. sonrasında opel vectra,şahin gibi araçlara bindim. şimdi ise tipo almak istiyorum. hemde ısrarla. cunku etkısı halen uzerımde. arkdaşlar ısrarla baska arabalar gosterıyorlar. ama ben tıpo tıpo tıpo tıpo tıpo tıpo tıpo dıyorum. yer ızmır. kesınlıkle almak lazım.
  • arkadaşlar
    bu arada izmirde satılık tipo var ise mutlaka yardımlarınız bekliyorum.
    gidip bakıp eğer uygunsa hemen almak ıstıyorum.

yardımlarınız beklıyorum.

saygılar
  • selam bende 95 model 1.6 tipo sx var dijital gösterge benim bir problemim var hararet göstergisi 5 yada 6 km gittikten sonra 130 gösteriyor sonra durup konatak kapıyorum olması gereken yere geliyo ( yani 60 c ceyse orda ) aceba göstergedemi bir problem var yoksa başka bir yerdemi problem var bana yardımcı olursanız sevinirim arabamı cooooooooooooook seviyorum tipo denince düşüneceksin
  • BU BAŞLIĞI BURADAN TIPO FORUM KISMINA TAŞIYALIM LÜTFEN ..
  • arkadaşlar forumun tamamını okuma fırsatım olmadı mutlaka aynı sorunu yaşayan olmuştur. ancak bir an önce çözüme ulaşmak istiyorum o yüzden affınıza sığınarak sorumu soruyorum.

bende 98 model tipo slx 1.6 ie varç. enjeksiyonunu değişmesi lazım. arabadan 2.0 enjeksiyonu çıktı aldığım enjeksiyon uymadı geri yolladım.

nerden nasıl tedarik edebilirim. ikinci el de olsa sağlam bulma imkanımız var mı?

arabanın sağ ön köşesinden ses gelmekte. rot balans ustası ön takımın ve rot ayarıın sağlam olduğunu söyledi bu ses bozuk yolda gelmekte. neden kaynaklanabilir? amartisör sıkışması olabilir mi?

ilgilenip cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler
  • mrb arkadaşlar benim 95model tipo sx im var arcacom dıştan modifiyeli al benisi olan bi araç yalnız bi sorunum var....digital göstergede bi arıza var bazen normal çalışıyor ama bazense değerler kendiliğinden artıyo. cd çalarlarda ekolayzır görüntüsü artarya ritime göre aynen öyle. bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum şimdiden tşk ederim
  • merhaba bizim daha önce tipomuz vardı vites geçişleri çok güzel inanın çoğu sıfır arabada öle vites geçişleri yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: r-o-d

merhaba bizim daha önce tipomuz vardı vites geçişleri çok güzel inanın çoğu sıfır arabada öle vites geçişleri yok

vites aralıkları cok uzun,,seriliktee burdan bi kaybı varr
  • merhaba arkadaşlar...94 model tipo sx im var..
    arka cam silecek motoru arızalandı..aşşağı inip kaputu silmeye çalışıyor..
    kaçadır..bi fikri olan varmı..?
    teşekkürler.
  • kardeş eğer bagaj da plakalığa doğru çalışıyorsa büyük bir ihtimal çocuklar onu elle sildirmeye çalişmışlardır bence sök ve tekrar tak arabanın arkasında durduğun zaman silecegin yönü sol tarafta olması lazım kolay gelsin
  • bugünden itibaren

FİAT EFSANE MOTORLAR TAKIMI

kurduk.

fiat motoru kullanan kullanacak seven sevmeyen herkesi paylaşım için buraya bekliyoruz.

http://forum.donanimhaber.com/m_26389677/tm.htm
  • 1994 satlı tipo var çok temiz
  • valla power işıgı sorunun cözdum sonunda vakum boruları catlamıs adam gıbı usata bulamaz oldum egsozcu buluyo arızayı
  • merhaba arkadaslar ılk oncelıkle ıyı forumlar bende tıpomu satıyorum dılersenız resımlerınıde ekleyebılırım..

1996 model 2.0 16v i.e.tıpo cat 163hp
    analok klıma
    sade bır aractır..curuk carık yok lokal boya var..ıc doseme cok saglam on takım sorunu yok
    trıger kayısı yenı deyıstı 164 bınde orj km..arabanın hıc bır sorunu yok bakılabılır
    celık jant ses sıstemı mevcut..pazarlıga acık bır araba...255 e kadar dayadım ıbresını..
    255 ın ustune yorum yapacak agadaslar varsa eger ızmıtteyım..bır mesajınızla gelırım...
    lpg+benzın

tesekkurler
  • arkadaşlar bende 99 model 1.4 tipo ise var.hava filtresi kazanı kırık .arıyorum bir türlü bulamadım. lütfen yardımcı olurmusunuz . ben amasyadayım. buralarda yok .
  • Selam Tipo severler herkese merhaba.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.