Şimdi Ara

<<<....FIAT PUNTO EVO KULÜBÜ(39 üye)....>>> (47. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.271
Cevap
20
Favori
117.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir de ESP ve perde hava yastığı hangi donanım ve yıllardaki puntolarda mevcut
  • hadi puntocular cevap yok mu
  • 1.4 evo dynamic ile aranızdayım yaklaşık 5 ay olucak aracımı alalım.siyah evo 35 LCD 35 ;)
  • iyi günler arkadaşlar bende 2012 punto 1,4 otomatik var bazen start stopa geçmiyor bazende geçiyor ama hemen çalışıyor arabada sorunmu var yoksa normalmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: drakyuz

bir de ESP ve perde hava yastığı hangi donanım ve yıllardaki puntolarda mevcut

Punto Evo Dynamic Assist Kit

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar iyi günler. 2006 model 1.4 77hp fire active puntom var. orjinal lastik ebadı 175 65 15. ben buna 225 45 17 lastik taksam ve 17 inç çelik jant taksam uyar mı? uysa da neler değişir + ve - yönde?
  • lazloo kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim..dizel otomatik ve asist kit olanına bakıyorum.... @lazloo
  • quote:

Orijinalden alıntı: drakyuz

teşekkür ederim..dizel otomatik ve asist kit olanına bakıyorum.... @lazloo

Rica ederim. Ben aynisinin manuelini almayi düşünüyorum. Aslinda gönlümde hep bravo var ancak ikinci el sıkıntısı ve donaniminin dusuk olmasi kafamda soru isareti birakiyor.

• ben de bravo baktım ...ama punto da keser beni heralde ya
  • 2012 Punto Evo 1.4 Fire 77 bg Dynamic Dualogic (Skydome, Evo Kit, Asist Kit - 12.000 km - Boya, değişen yok) alarak aranıza katıldım arkadaşlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoxHound -- 27 Kasım 2013; 1:38:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FoxHound

Punto Evo 1.4 Fire 77 bg Dynamic Dualogic (Skydome, Evo Kit, Asist Kit - 12.000 km - Boya, değişen yok) alarak aranıza katıldım arkadaşlar...

hayırlı olsun kaça aldınız hocam, lpg var mı?
  • Teşekkür ederim... 31.000 TL'ye aldım. Araçta Blue&Me'de var. Evo Siyahı, içi de bordo döşeme... LPG yok, Nisan 2015'e kadar garantisi devam ediyor. Sonra duruma göre belki düşünebilirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoxHound -- 29 Kasım 2013; 12:05:15 >
  • quote:

Teşekkür ederim... 31.000 TL'ye aldım. Araçta Blue&Me'de var. Evo Siyahı, içi de bordo döşeme... LPG yok, Nisan 2014'e kadar garantisi devam ediyor. Sonra duruma göre belki düşünebilirim...

güle güle kullanın inşallah kazasız belasız. bende 5 ay önce sizin gibi aynı fiyatlara 1.4 Fire 77 bg My Life Dualogic Skydomelu 15.000 km - Boyasız, değişensiz servis çıkışı LPG li almıştım.

LPG taktırın derim. gerçi çok yakmıyor ama lpg ile daha bir güzel daha ekonomik. Landirenzo tavsiye ederim.
  • quote:

Teşekkür ederim... 31.000 TL'ye aldım. Araçta Blue&Me'de var. Evo Siyahı, içi de bordo döşeme... LPG yok, Nisan 2014'e kadar garantisi devam ediyor. Sonra duruma göre belki düşünebilirim...

Hayırlı olsun puntonuz. Blue me varsa hi-fi de olmalı aracınızda. Kaç model?

• quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

quote:

Hayırlı olsun puntonuz. Blue me varsa hi-fi de olmalı aracınızda. Kaç model?

2012 Model... Hi-Fi ses sistemi yok. Önde 2 adet tweeter + 2 adet mid-woofer var. Arkada ise 2 adet full-range speakers var...

Hi-fi ses sistemi olunca bunlara artı olarak bagajda 1 adet sub-woofer ve orta panelin altında 1 ASP çoklu kanal ses amplifikatörü var...

Bildiğim kadarıyla Dualogic modellerde Hi-fi opsiyonu yok...

• FoxHound kullanıcısına yanıt
    Doğru , dualogic olduğunu farketmemisim.

• 1.4 Fire 77 bg Dualogic şanzıman (Auto olarak Eco mode açık)... İzmir'den İstanbul'a geldim. 4 kişi, bagaj orta yüklü. %15 şehir içi %85 şehir dışı kullanım diyebiliriz. Kapıdan kapıya ölçüm yaptım, yola çıkmadan da yol bilgisayarını sıfırladım. Gözüken değerler şunlar; gidilen yol 582 km, ortalama hız 70 km, ortalama tüketim 6.6 lt...

Aracın fabrika tüketim değerleri ise şehir içi 6.7, şehir dışı 4.6, ortalama 5.4 olarak verilmiş... Sizce benim tüketim değerlerim normal mi?...
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-ilk-sahibinden-hata-boya-yok-punto-evo-55-evo66-132708589/detay/

Arkadaşlar merhaba,

Yukarıdaki araç hakkında ne düşünüyorsunuz? Ederi nedir? Fiyat fazla geldi ancak emin de olamadım. Ayrıca ara sıra şehir dışı yapacağım 110km civarı sürerim büyük ihtimalle, 5. viteste kaç devirde görürüm o hızı?

Teşekkürler şimdiden,
    trcx
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.