Şimdi Ara

Fiat Punto Evo Alınır Mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
36
Cevap
0
Favori
27.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bravo punto araçlardan daha iyidir, bir üst segment zaten motor filtreler iç mekan parçaları çoğu aynıdır ama yol tutuş vs daha iyidir. 1.4tjet+lpg bakın ekonomik ve güçlü motor lpg uyumlu bulabilirseniz lpg siz bulup siz montajlattırın...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben 3 ay önce aldım çok memnundum kaza yaptım malesef. Şuan kasko sürecini bekliyorum parasını alırsam hemen aynısından alıcam
    https://forum.donanimhaber.com/kaza-yaptim-ss-li--132822678#132906771

• 1.5 yıldır yaklaşık 26.000 km dir 2011 model 1.3 mjet fiat punto evo dynamic kullanıyorum. Alırken tereddütlerim vardı fakat aracımdan memnunum. Segmentine göre gayet geniş bir araç. Yakıt konusunda segmentinin en iyisi olabilir. Dynamic paketi gayet dolu bir paket. Ben aracımdan son derece memnunum tavsiye ederim. City arızası ve airbag çatlağı olabiliyor diyorlar. Benim başıma gelmedi fakat isterseniz bir araştırın. Dizel bir araç alıyorsanız bakımlarının düzenli yapılmış olması çok önemli. Mümkünse servis bakımlı bir araç alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WB11

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-ihtiyactan-satilik-2012-model-evo-punto-574200220/detay

Fiyatta anlaşırsak bu aracı düşünüyorum ?
    Hurda indirimi ve birazcık pazarlık ile sıfır 2017 Model puntoları 45000 liraya kadar alabilme ihtimali varken 2012 model 130,000 de arabaya en fazla 33-35 lira verilebilir.

Sakın bu paraları vereyim demeyin.

Bende 25-30,000 arasında Punto bakıyorum. Konusunu da yeni açtım.
    40,000 lere çıktığınızda bir dünya farklı marka daha kaliteli araba var.
    Punto güzel araçtır.
    Şöyle bir durum var, bazı marka/model araçlar belli bir yıldan sonra üretilmiyor ve son yılın arabalarının fiyatları çok uygun oluyor.
    Size tavsiyem, 40,000 bandına çıkmışsanız eğer,
    Fiat puntoda 2017 den sonra üretilmediği için şuanda sıfır 2017 modeli hurda indirimi ile sitesinde 49,000 civarına satılılıyor.

Yapacağınız en iyi şey, fiat bayilerini gezmeniz. birçok bayide sıfır punto bulabilirsiniz. ve artık 2018 üretimi olmadığı ve yıl geçtiği için ellerinden çıkarmak isteyeceklerdir.
    dün sitesinde güncel fiyatı 59000-11/12000 hurda indirimi ile 49000 liraya satılıyordu.
    Siz sağlam pazarlık ile içine full paketi ekleyip bu paralara hatta 45,000 lira civarına düşürmeye çalışın, ki emin olun dediğim paralara alabileceksiniz.
    Ben şuan o limitlere çıksam yapacağım tek şey bu olurdu.
    45000 liraya 2017 model 0 kilometre tertemiz sorunsuz bir araba almış olursunuz.
    Emin olun bu dediğim çok mantıklı ve birçok arkadaş buna katılacaktır.

2. elde bu paralara daha iyi çok fazla araba bulursunuz, örnek 2013-2014 Astra HB çok daha kaliteli, görüntü güzel, sınıf olarak daha üstün fakat temizini bulmak zor olabilir.
    hiç başınızı ağrıtmak istemiyorsanız dediğimi bir düşünün.

2. el fiyatları öyle bir uçmuşki inanılır gibi değil.
    Aracın sıfırını 45000-50,000 liraya alabiliyorken şimdi baktım 2012-102,000 km olanını 51,000 liraya ilana koymuşlar. Ne hale geldik anlamıyorum.
    Ayrıca aynı arabanın 2011 modelini zorlarsanız 30-32 bandında bulabilirsiniz.
    Vesselam

Edit: Fiat bayisi değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aNeXiEtY -- 3 Haziran 2018; 2:3:51 >

• WB11 W kullanıcısına yanıt
    km,si çok yüksek yazdığı fiyatta yüksek kalmış 37 max. fazlasını vermeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • artı olarak bu modellerde kronik olarak sağ airbag yeri yirtiliyor. dikkat etmenizi tavsiye ederim.

• aNeXiEtY kullanıcısına yanıt
    Bu kampanya 1 haziran itibari ile bitmiş görünüyor. Siz aradınız mı bu kampanya için bayileri hocam@aNeXiEtY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alper08 -- 3 Haziran 2018; 2:42:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper08

Bu kampanya 1 haziran itibari ile bitmiş görünüyor. Siz aradınız mı bu kampanya için bayileri hocam@aNeXiEtY
    Limitlerimi aştığı için aramadım. Fakat kampanyadan kastınız nedir hocam? Hurda indirimi 2019 sonuna kadar devam ediyor. Fiat punto da bayilerde mutlaka vardır.
    Eğer fiyat vs yükselmediyse çok uygun bir fiyata alınabilir.
    Hatta aynı şekilde 55-60 arasına sıfır linea bile alınabilir.
  • Tum alternatif markalar arasinda en mantiklisi punto gibi duruyor..

Alacagim arabayi kararlastirdim. Simdi sira malum sitede gezinmekte ve bana uygun arabayi bulup almakta

• 2011 130 binde corsa enjoy buldum hız sabitleyiciside var aynı fiyata. Araçta boya değişen hasar kaydı yok temiz. Corsa için ne dersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: echomaniac

punto yada evo tipsiz ve içi dar bir araç bence bi binin içine arkaya oturun
    sen birde clio 4 e bin bakalım arkaya . bacağı olamayan insanlar için tasarlanmış arka tarafı .
  • alternatif olarak 1.4 hdi urban 207 bakabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WB11

2011 130 binde corsa enjoy buldum hız sabitleyiciside var aynı fiyata. Araçta boya değişen hasar kaydı yok temiz. Corsa için ne dersiniz ?
    gayet güzel hocam .değerlendirilebilir.zaten tamamen punto alt yapısı üzerine inşa edilmiş bir modeldir ama daha kaliteleisi fiyatı puntolardan o yüzden pahalıdır.1- 2 ay kadar kullandım yol tutuşu falan çok iyiydi.
  • Corsa d yi aldım hocam. Expertiz falan temiz çıktı emsallerine görede çok uyguna aldım. Gayet memnunum şuan, Yalnız 2 yıldır otomatik kullanıyordum tekrar manuele alışamadım daha :)

• aNeXiEtY kullanıcısına yanıt
    hurda aracımız yoksa hurda indiriminden nasıl faydalanıyoruz ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lido

hurda aracımız yoksa hurda indiriminden nasıl faydalanıyoruz ki ?
    300-500 liraya hurda araç alarak
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.