Şimdi Ara

fiat palio yağ lambası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler palio 1,4 2000 model aracım var bu aracın yağlambası arada yanıp sönüyör 2 3 aydır bu şekilde kulanıyorum bazen durunca sürekli yanıyor bu ışık bunu söndürmenin bir yolu yokmu not:araçta yağ çok az var yağ şuan ekleyemem bir sıkıntı olurmu acep 3 aydır bu şekilde kulanıyorum bir sıkıntı olmadı

• Zamanin mi yok paran mi yok yarim litre yag eklesen bir dakikani alir para desen bir litre 10-40 20 lira bile degil neyin pesindesin motoru yakma pahasina yagsiz kullaniyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: babapars

Zamanin mi yok paran mi yok yarim litre yag eklesen bir dakikani alir para desen bir litre 10-40 20 lira bile degil neyin pesindesin motoru yakma pahasina yagsiz kullaniyosun
    motorun yağ istiyor koymamanızın nedeni ne acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: babapars

Zamanin mi yok paran mi yok yarim litre yag eklesen bir dakikani alir para desen bir litre 10-40 20 lira bile degil neyin pesindesin motoru yakma pahasina yagsiz kullaniyosun

Malum öğrenciyi para yok ve vaktinde olmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rambo-Cash

Öğrenciyim hem vaktipm hemde para yok şuanlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: -toraman-

quote:

güzel kardeşim vakit dediğin iki dakika arabaya yağ eklemek sürer yağ değiştirmene gerek yok
    para dediğinde git açık yağ al kutu yağa paran yoksa araba heder olacak
  • quote:

quote:

quote:

güzel kardeşim vakit dediğin iki dakika arabaya yağ eklemek sürer yağ değiştirmene gerek yok

Benzinliği gitsem kaça yağ koyar bana 30 TL gecermi
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Benzinliği gitsem kaça yağ koyar bana 30 TL gecermi

Alıntıları Göster
    Hocam şuan kaçtığınız 20-30 tl yarın öbür gün size milyarlara mâl olacaktır sonrada arabasız kalacaksınız veya mecburen dara girip yaptırıcaksınız o motoru.

• quote:

Orijinalden alıntı: bnym97

Hocam şuan kaçtığınız 20-30 tl yarın öbür gün size milyarlara mâl olacaktır sonrada arabasız kalacaksınız veya mecburen dara girip yaptırıcaksınız o motoru.

akşam otogara gittim yolcu geçirmeye arkadaki benzinliğe girip sorudum 1 litre castrol w20-50 yağ koydurdum 12 tl ye adamlar yağ kapağnı açana kadar canı çıktı kapak açmaya açmaya kaynamış adam kontrol etti içinde gram yağ kalmamış dedi bu yetmez dedi şimdilik idare eder yarın bidaha koydurucam
  • akşam otogara gittim yolcu geçirmeye arkadaki benzinliğe girip sorudum 1 litre castrol w20-50 yağ koydurdum 12 tl ye adamlar yağ kapağnı açana kadar canı çıktı kapak açmaya açmaya kaynamış adam kontrol etti içinde gram yağ kalmamış dedi bu yetmez dedi şimdilik idare eder yarın bidaha koydurucam
  • quote:

akşam otogara gittim yolcu geçirmeye arkadaki benzinliğe girip sorudum 1 litre castrol w20-50 yağ koydurdum 12 tl ye adamlar yağ kapağnı açana kadar canı çıktı kapak açmaya açmaya kaynamış adam kontrol etti içinde gram yağ kalmamış dedi bu yetmez dedi şimdilik idare eder yarın bidaha koydurucam
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    o motor gömlek ister,daha fazla yağsız bırakma

• quote:

Orijinalden alıntı: serseri006

yarın 1 litre daha kodrucam gömle ister derken o ne oluyor
  • quote:

quote:

pistonun çevresi aşırı aşınıyor ve araba reklefte istiyor,yani motorun açılması gerekir yağsız kalırsa
  • quote:

quote:

quote:

pistonun çevresi aşırı aşınıyor ve araba reklefte istiyor,yani motorun açılması gerekir yağsız kalırsa

tamam sağolun yarın en kısa zamanda yağ koydurum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

tamam sağolun yarın en kısa zamanda yağ koydurum

Alıntıları Göster
    20w 50w yağ koydurmakla hata etmişsin şahin doğan mı bu araç kalın yağ aracına zarar verebilir yakıt almak için para buluyorsanız yağ içinde bulabilirsiniz geçen aracımın yağının eksildiğini gördüm açık yağa güvenmediğim için 1lt castrol 10-40 motor yağı aldım 20 liraya fazlasıyla yetti bile motor yağınız iki çubuğun arasına gelsin yeter.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sturmgeschütz

20w 50w yağ koydurmakla hata etmişsin şahin doğan mı bu araç kalın yağ aracına zarar verebilir yakıt almak için para buluyorsanız yağ içinde bulabilirsiniz geçen aracımın yağının eksildiğini gördüm açık yağa güvenmediğim için 1lt castrol 10-40 motor yağı aldım 20 liraya fazlasıyla yetti bile motor yağınız iki çubuğun arasına gelsin yeter.

az evvel tekrar benzilikten geldim gene 20w50 açık yağ aldım 1 litre dünde castrol 20w-50 almıştım 1 litre almıştım bir sorun çıkmadı şuanlık aracın içinde 2,5 litreden fazla yağ var şuanlık yeter bir kaç sonra 1 litre daha etlerim
  • -toraman- kullanıcısına yanıt
    Hocam şuan havalar sıcak ancak havalar soğudu zaman yağ akışkanlığını kaybedecek motor yağlaması yetersiz olacak başınıza daha büyük iş açarsınız kalın yağla benden söylemesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sturmgeschütz

Hocam şuan havalar sıcak ancak havalar soğudu zaman yağ akışkanlığını kaybedecek motor yağlaması yetersiz olacak başınıza daha büyük iş açarsınız kalın yağla benden söylemesi.

ne yapmamı önerirsiniz peki herkez en uygunu senin için 20 50 dediler oyüzden koydurdum
  • -toraman- kullanıcısına yanıt
    Benzinliktekilere sorduysanız onlar her araca uygun diyor zaten fiat forumda yazıyordu 10-40 yada 15-40 olması lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.