Şimdi Ara

Fiat palio 1.2 hararet hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba fiat palio 1.2 aracın harareti 90 dereceye geliyor daha sonra sabit durması gerekirken arada 70 düşüp tekrardan 90'a yükseliyor. Bu neden kaynaklanıyor olabilir konu hakkında düşüncelerinizi bekliyorum arkadaşlar teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Termostat "yorulmuş" olabilir. İçinde genleşip valfi açan bir vaks var. Eskiyince kaçaka yapıp azalır, termostat eskisi kadar hızlı çalışamaz.

Fan motoru, devridaim pompası, kirli soğutma sistemi, kireç bağlamış, veya dışardan kirle dolmuş radyatör, eskimiş fan veya gösterge müşürü de olabilir ama tipik termostat sorunu.
  • Fiatlarda Hastalık Bu iş Fazla Şey etme,

Sen Yinede yağ bakımlarında suyunu komple değiştir tabi
  • Düştüğü yer çeyrek çizgi ise paliolarda öyle kalır hocam. Sıkışık trafikte veya rölantide 90da sabit
  • Son kasa 1.4 leri bilmiyorum. İlk kasa palio kullanıyorum arkadaşın dediği gibi seyi halinde hararet 70 sıkışık trafik haricinde 90 pek görmüyor, termostat 2 defa değşisede birşey fark etmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunc52 -- 5 Mart 2017; 12:10:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Efendy

Düştüğü yer çeyrek çizgi ise paliolarda öyle kalır hocam. Sıkışık trafikte veya rölantide 90da sabit

Dediğiniz gibi çeyrek çizgi düşüyor hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertkayags -- 5 Mart 2017; 22:48:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunc52

Son kasa 1.4 leri bilmiyorum. İlk kasa palio kullanıyorum arkadaşın dediği gibi seyi halinde hararet 70 sıkışık trafik haricinde 90 pek görmüyor, termostat 2 defa değşisede birşey fark etmedi.

1.2 active 2005 hocam araç genelde 90'da duruyor ama arada hafif düşüş yapıp tekrar yükseliyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.