Şimdi Ara

---FİAT MAREA TURBO--- (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
0
Favori
86.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arabalar zaten ikiz, motorları da ikiz olsun nolcek
  • Sizi kediler siziiiii

Ciğer varmı diyemi geldiniz gene
    quote:

Orjinalden alıntı: FiatClub

topu topu 27 beygir fazlalık için taa brazilyadan araba mı getirtcektik

Biz kendimiz yaparız burda, fazla da bişey istemiom 300 hp olsun benim olsun

quote:

Orjinalden alıntı: ortmeNN
    benimde olabilir mii

• quote:

Orjinalden alıntı: akayogullari

Biraz Eğlenelim Haydi..

Fiat Marea Turboooooooooo vs Cıvıc Turbo,VTİ,Si vesaire

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>1<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>2<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>3<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>4<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>5<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>6<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

>>>>>>>>>>>>>>>>>>Thats İtalian Power Sorry Boys<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

hayçekırsa siiii demek istiyorum

• bende altın mikrofon ödülünü sana veriyorum
  • walla süper bişimiş yha fiat ın bu otoyu türkiyeye getirmemesi büyük hata.palio sporting alıcagıma qiderim kredi çekerim bunu alırım :D
  • arkadaşlar merhaba.1 hafta içersinde allah izin verirse bir marea hlx sahibi olucam.fakat üzerimde aşırı bir yük bir tepki var.bu araba alınırmı.ne yapçan 2000 motorlu arabayı.mahveder bu seni diyeee.şimdi arkadaşlar sizden acil yardım almam lazım.ilk önce 1 tane 2001 model tüpsüz 85000 de 11,000 tl var.1 de 14,000 model 2001 model tüplü 79,000 de.birde 2002 model 75 binde tüplü var.sizce hangisini almalıyım.araç benzinde ne kadar yakıyor tüpte ne kadar yakıyor.birde tüplü verimli oluyormu.trigereri ne kadara değişiyor.biraz araba hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.
  • arkadaşım,aynı şeyleri bende yaşadım,banada neyapacksın vs.vs..gbi şeyler söylediler.fakat kimseyi dinlemedim. 2001 model hlx i 95 binde alıverdim ilk sahibinden.tüpü ben takdırdım..
    size tavsiyem fazla el değiştirmemiş birinden alın,renk de önemli ben senfoni mavisi buldum.bu arada deri döşeme almayın derim,hoşafı çıkmış oluyor veya çıkıyor.kadife döşeme alın benimki öyle..mutlaka sağında solunda çürük oluyor bu arabaların ...bu arablardan kusursuz bulmak zor.bence en önemlisi motoru..
    tüpsüz alıp iyi bir bakım yaptırıp iyi bir ustaya iyi bir marka lpg taktırın hiç bir sıkıntı olmuyor...
    ama buldunuğuz arabayı fiat bayisine çek up yaptırıp öyle alın,birde yılbaşından sonra alın zaten yıl sonu geldi alım satım tüm arabalarda standar 20 TL OLACAK...
  • ee eee
  • konu ölmesin marea candır :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodgebro

konu ölmesin marea candır :D

gerisi yalandır

• Selam bende 2o turbo alcam buldumda adam bana dedi italyadan sandik motor aldim 187 bg cift turbolu diye boyle bisey olabilirmi acik hava filitresi yok ama gaza basinca ferrari gibi ses cikariyor bu yuzden sik sik ceza yiyor trafikte ve bu araba turkiyede acaba 2000 motorun turbosu varmi 187 beygir dogrumu soyluyodur adam

• Birisi yardimci olabilirmi

• quote:

Orijinalden alıntı: lazrover

Selam bende 2o turbo alcam buldumda adam bana dedi italyadan sandik motor aldim 187 bg cift turbolu diye boyle bisey olabilirmi acik hava filitresi yok ama gaza basinca ferrari gibi ses cikariyor bu yuzden sik sik ceza yiyor trafikte ve bu araba turkiyede acaba 2000 motorun turbosu varmi 187 beygir dogrumu soyluyodur adam

Selam,öncelikle 2.0 turbo Fiat tarafından sadece Brezilya pazarı için Brezilyada üretildi..Avrupa pazarında 2.0 turbo yok.
    Ama motor isteyen tabiki fabrikadan 2.0 turbo talep edebilir ancak maliyet çok yüksek olacağı için pek denendiğini sanmıyorum.
    2. ihtimal araç Brezilyadan gelmiş olabilirmi olamaz imkansız henüz 2.0 marea turbo ithal edilmedi..
    SAna aracım turbolu diyen adam seni kandırmaya çalışıyordur yada sanayide turbo taktırmıştır aracı sana itelemeye uğraşıyordur dikkatli ol.

Yardımcı oldukmu?

• Peki sonradan turbo taktiysa bi sorun cikardirmi ve almadan nereye gostermemi onerirsiniz ve son olarak bu araba alinirmi gerci parayla almiyorum takasta kullancam bende 216 rover coupe var 97 uste 2.000 tl istiyor yardiminjz icin tesekurler sizler oldugunuz muddetce bizlerin kafasi hep aydinlik

• dozi17 D kullanıcısına yanıt
    Peki sonradan turbo taktiysa bi sorun cikardirmi ve almadan nereye gostermemi onerirsiniz ve son olarak bu araba alinirmi gerci parayla almiyorum takasta kullancam bende 216 rover coupe var 97 uste 2.000 tl istiyor yardiminjz icin tesekurler sizler oldugunuz muddetce bizlerin kafasi hep aydinlik

• quote:

Orijinalden alıntı: lazrover

Peki sonradan turbo taktiysa bi sorun cikardirmi ve almadan nereye gostermemi onerirsiniz ve son olarak bu araba alinirmi gerci parayla almiyorum takasta kullancam bende 216 rover coupe var 97 uste 2.000 tl istiyor yardiminjz icin tesekurler sizler oldugunuz muddetce bizlerin kafasi hep aydinlik

Bu tip sonradan takilan turbolar arizaya ve patlamaya cok aciktir.sadece turbo takmakla is bitmiyor silindirler,pistonlar,krank,ekzantirik,motor blogu,egzoz sistemi,frenler vs daha bircok parca guclendirilmeli yada degismelidir...sozkonusu aracta kuvvetle muhtemel bunlar olmadigi icin 10 bin km sonra motoru kucagina alirsin...
    Benim tavsiyem bu tip sonradan oynanmis orjinal olmayan araclardan uzak durulmali...size onerim temizi zor ama bir hlx bulup ufak tefek oynamalar yapmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dozi17 -- 13 Şubat 2015; 22:00:39 >

• dozi17 D kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirdiginiz icin tesekkur ederim kulagimda kupe olsun dusuncelerimin bir nebze netlesmesine yardimci oldunuz

• hortun böylesi
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.