Şimdi Ara

Fiat Linea sağlamlık (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
11.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: polakkus

arkadaşlar bende linea almak istiyorum ama çevremdekiler fiat a yanaşma diyorlar.. sebebi araba çabuk dökülüyor masraf açıyor.. birde bakımları pahalı imiş.. kullananlardan bilgi istiyorum .. ben arabayı kullanacağım yollar bozuk yol.asfaltı kasisli stablize yol

Hocam 2 şubat 2011 tarihinde 2007 model jetta benzinli dsg vitesli aracımı satıp 2009 model Linea 1.3 EMOTION paket araca geçtim, edindiğim izlenimlere geçeyim

Dökülüyormu> 1 sene oldu daha 1 kuruş masraf etmedim
    Bakımları pahalımı> Opar yağ filitresi 9tl, Opar hava filitresi 10tl, Opar polen filitresi 10tl, 4lt BP Visco7000 5/30 yağ 55tl, Opar mazot filitresi 55tl
    Kullanım konusunda> jetta aracımdan sonra en ufak hayal kırıklığı yaşamadım,
    1.2 motor diliminde olduğu için senelik mtv pulu çok düşük
    6 hava yastığı ve donanımı bu aracı seçmemde ayrı bir etken idi
    2009 model-38.bin km aldım -6 airbagli-yağmur,far ve park sensörlü-dijital klimalı-abs ve diğer donanımları ile fiyat fayda orantısı bence yüksek bir araç
    Satsam aynı araçtan alırmıyım> tereddüt bile etmem

• quote:

arkadaşlar bende linea almak istiyorum ama çevremdekiler fiat a yanaşma diyorlar.. sebebi araba çabuk dökülüyor masraf açıyor.. birde bakımları pahalı imiş.. kullananlardan bilgi istiyorum .. ben arabayı kullanacağım yollar bozuk yol.asfaltı kasisli stablize yol

fiattan uzak dur .ford,opel,honda,toyota gibi kaliteli markalara bak bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: öğretmen07

quote:

Opel ile Ford markalarına kaliteli denilen ortamda daha fazla kalmayayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: El-Diablo

quote:

Orijinalden alıntı: öğretmen07

quote:

Opel ile Ford markalarına kaliteli denilen ortamda daha fazla kalmayayım

opel,ford en azından senin fiatından kat be kat kalitelidir.hele o lineaya araba diye biniyorsunuz ya ne diyeyim!!!

• Arkadaşlar 30 liralık arabayla 40 liralık araba aynı olmaz tabiki...

Linea orta sınıf bir araç donanım olarak zengin kendi sınıfına göre

Ford Opel kaliteli arabalar sadece bunlar değil tabiki...

Opelin çoğu modelleri et torpito ve fiyatıda ona göre pahalı

Fiat plastik torpito kullanıyor...

Farklardan biri sadece...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casper5353 -- 20 Şubat 2012; 15:36:45 >
  • Resimler bu gece istanbulda olan bi kazadan...
     Fiat Linea sağlamlık Fiat Linea sağlamlık Fiat Linea sağlamlık Fiat Linea sağlamlık

• 2 yıl 3 aylık hort oldu

Bende gördüm bu kazayı vefat edenlere Allah'tan rahmet dilerim...

Fakat o hızla o direğe en kral araçta vursa bu hale gelmesede baya hasar alacağı kesindir...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Linea sağlam bir araçtır. Güvenliğine önem verenler en dolu paketlerini alarak fazladan hava yastığıyla daha da güvenli hissedebilir. Grande Punto NCAP testine girdiği için lineanın girmesine gerek kalmamıştır çünkü 5 yıldızı 2005 yılında almıştır. Günümüzde üretilen linea modeli daha da geliştirildi ve güvenli hale geldi. 2005 yılında bile 5 yıldız alan bir arabadan bahsediyorsak gönül rahatlığıyla güvenli diyebiliriz.
  • Evet arkadaşlar sene oldu 2018 ve bende Fiat Linea almaya niyetliyim. Yorum istiyorum. Ama gelişi güzel değil. Tutarlı ve bilgiye dayanan...
  • Daha önce vw, Ford, Opel ,Honda nın araçlarını kullandıysan ve keyif aldıysan bu arabadan memnun kalmazsın..2001 model Peugeot 206 'yı satıp 2013 1.3 a.plus aldım.Beklentim yüksek olmadığı için hayal kırıklığı yaşamadım.

1. vitesi kötü,yokuşlarda klima açıkken zorlanırsın ben klimayı kapatıyorum.
    Direksiyondan kumandalı radyosu var ama cızırtılı dert etmiyorum, kanalları konsoldan değiştiriyorum
    15 ayda iki masraf çıkarttı. Birincisi far ampülü patlattı bir çok arabada bu sıkıntı var. İkincisi Amortisör takozu sıkıntılı almadan önce kontrol ettirmelisin.
    Dönüş açısı uzun, dönerken iki manevra ile dönüyorsun. Sıkıntı
    Araç çok uzun park etmek dert, sıkıntı, stres park yeri bulmak ayrı sıkıntı her yere girmiyor park sensörü, ya da kamera taktırmalısın
    Arkada bir adet emniyet kemeri var, benim araca takılmamış olabilir benim şanssızlığım olabilir.

Bagaj çok geniş yayla gibi
    Arka kısım diz mesafesi geniş arkada oturanlar oflayıp puflamazlar.
    Çoğu kişi 6.5 Litre yaktığını söylüyor ama istanbul trafiğinde 7.8 Lite yakıyor.Sıkıntı benden kaynaklı olabilir.
    Aynalar elektrikli, park ederken iş görüyor.
    Bazen airbag arızası veriyor, bazen vermiyor

Hız yapayım, atik kullanıyım demezsen alınır.
    1.6 motorunu alırsan hem donanımlı hem de güçlü motoru olan bir aracı aldığın için sıkıntı yaşamazsın.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.