Şimdi Ara

Fiat Linea Oto Teyp ve Hoparlör Öneri / Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2014 Linea Active Plus sahibiyiz, aracın teybinde cd sıkışmış, usb girişi yok, radyo da nereye kadar. Pedere cd yi çıkarttırmak için uğraşma yeni teyp al geç dedim.

Bütçe 250 (+-50) TL. Usb desteği şart, ayrıca usb üzerinden FLAC desteği de şart. Cd oynatıcı olmasa da olur.
    İleriye yatırımlık modeller ayrıca değerlendirilir :)

Şuan kafama yatan model 250tl: pioneer deh-2800ui

Ayrıca sesten memnun kalmazsam ön kapı hoparlörlerini de değiştireyim diyorum, makul önerilere açığım bu konuda.

Edit: Amfi subwoofer vb nedir ne değildir pek ilgilenmiyorum ama illa şunu alın ki teypin etkisini anlayın dediğiniz durumları belirtin lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayisikent -- 26 Ağustos 2016; 10:40:46 >

• Yeni cihaz almak çok mantıklı olmaz. Çünkü çıkarttığınız cihazın boyutuyla yeni alınacak cihaz boyutu aynı değil. Yani teyp etrafı boş kalır görüntü çok çirkin olur. Ayrıca dışarıdan alınan cihazlar renk ve ışıklarıyla araca uyum sağlamayarak görsel olarak çok kötü bir görüntü oluşur. Haliyle aracın ikinci el değeri en az 1000 TL düşer. Arıza varsa onarabilirsiniz yada orijinaliyle değiştirmenizi tavsiye ederim.
  • boral50 B kullanıcısına yanıt
    Haklisiniz ama usb girisi olmayan teyp hic bir isime yaramaz. Varligi yoklugu bir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mecvcut cihaza aux bağlantısı yapılabiliyor fakat usb bağlantısından emin değilim. Araştırmanızı tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.