Şimdi Ara

Fiat Linea'nın halefi Cronos'un iç mekan görüntüleri yayınlandı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
3.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sınav_testmis_kanka S kullanıcısına yanıt
    ben vw grubunun araçları güzel demedim ki tasarım olarak egea alman tarzına benzemeye çalışıyor dedim. polo golf hakkındaki görüşünüze katılıyorum. hak etmedikleri bir ilgi görüyor ülkemizde.

• Ayrıca şu adamlar para mı veriyolar tenekeleri savunmak için anlamadım....
  • Bırak abi bırak bu ülkede kendini öptürecek çok insan var. Adam puntonun fan boyluğunu yapıyor. Far'ı satıp içine ampul koymayan firmadan bahsediyorum .
    Fiat Linea'nın halefi Cronos'un iç mekan görüntüleri yayınlandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kolpaçino Özgür -- 3 Ocak 2018; 14:33:31 >
  • Şu logoyu artık değiştirmeleri lazım. Grafiker mühendis falan değilim sadece fikrim bu yönde. O logo o araçların üzerinde güzel durmuyor. Ha salt logo olarak bakacaksak sıkıntı yok ama iş bir aracın üzerinde olunca sırıtıyor bana göre.

Mercedes, Audi, Mazda, Volkswagen, Renault vs logoları araçların üzerinde sanki bir bütün gibi. Ama fiat logosu öyle değil. Bir evin önünde Egea aracın üzerindeki logonun iç kısmını sökmüşlerdi. Artık bilerek mi yapmışlardı yoksa çalınmış mıydı bilmiyorum. Baya yakışmıştı, sadece kromaj ve iç kısmı siyah.

Şöyle
  • Bu aracın iç tasarımını neden egeaya yapmamış egeaya koysalar on numara beş yıldız olurdu . Egea düşünüyorum ama sırf iç dizaynı yüzünden kararsızım almakta
  • İki araçta Fiat zamanında aynı malzemelerle üretilmiş, bölgeye göre kişiselleştirilmiş. Hangisini görüntüsü daha iyi?

Fiat-Viaggio

Dodge Dart
    Şahsen imkanım olsa yolda Fiat Egea yerine Dodge Dart tasarımını görmek isterdim.
  • egea tarzında, oturma pozisyonu yüksek ama tavanla, taban arasına sıkışmış hissi veriyor ve ön cam çok dar, normalden daha dar bir şekilde etrafı görebiliyorsunuz. ben egeaya bindiğimde darlandım açıkçası.
    f/p olarak yorum yapmak istemiyorum.
  • ardicli2000 kullanıcısına yanıt
    Scania Fiat ın mı hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4007

Scania Fiat ın mı hocam?

Lancia yazacaktım yanlış yazmışım. Harfler benziyor :). Yukarda bir arkadaş uyarmıştı ona da yazmıştım ama asıl post u düzeltemedim daha nedense.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

quote:

Orijinalden alıntı: Şıh Hazretleri

Arkası A3 Sedan kopyala yapıştır.

bide önüne baksaydın fiat baktı millet yiyor isim değiştirip egeayı bidaha itelemiş.şahin doğan ikilisi devam ediyor anlaşılan.

bmw'ye bakalım audi'ye bakalım vw'e bakalım her modeli apayrı bir tasarıma sahip dimi?

• Şirketlere alternatif bir araç daha....

• ürün gamı ve müşteri kitlesi olarak iyi

pazarlama stratejisi olarak yanlış hamleler..

bir aracın habire ismi değiştirilmez,bakınız toyota ve fosfos modellerine..

kuşak kuşak kasa kasa model yenilenir isim aynı kalır bu bir değer ve prestij verir markaya,yada örnekteki gibi tam tersi.

aynı tutarsızlığı renoda yapıyor..
  • Bunun Hatchback olanı Argo'ydu sanırım mitolojiden devam :)

• Bu kadar ön yargılı olmayın dostlar. Kendimde golf 1.2 TSI 2015 model manuel araç vardı. Amcamda 1.4 Linea benzinli manuel araç vardı 2012 onunla biraz yol yaptım inanın onu sürmesi benim araçtan çok daha kolaydı. Mesela benim araçta ve çoğu wv araçlarında 4. Viteste ve 3. Viteste gaza basınca vites titrer hafiften Linea 80 binde olmasına rağmen araçta en ufak titreşim yoktu debriyaj ve fren pedalinin kullanımı daha rahatti görüş açıları da daha iyiydi. Eleştirmeden önce bir aracı sürüp öyle eleştirinin derim Fiat teknoloji olarak gayet iyi motor ve şanzımanlar üretiyor. Fiat satış politikasından dolayı kaliteli oraclar üretmiyor çünkü fiata hiç kimse Passat parası vermez. Yoksa Fiat teknolojisi yetmediği için iyi araçlar üretmiyor demek son derece yanlış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiat kaliteli arac uretemiyor demek S. efsanesinden baska birsey degil bence , 500X var muhtesem araba Jeep bandında 1.4 Turbo var kendini kanıtlamıs 140BG bu motorun 170BG olanı da var, Dizel isteyene 1.6 120BG Mjet2 var.Yine Egea nın HB 1.6 Dizeli Lounge Lounge Plus lar muhtesem arabalar ,o begenilmeyen Linea da 1.4T Jet 140 BG ve 1.6M jet 105Bg motorlar da var.
    Biri yazmıs Egea da sadece motor koymuslar diye onu koymayıp 110.000 arac satanlar da var.Tip olayı ise gorecelidir.Ornegin yeni Honda Civicin onunu cok begeniyorum arkasını hic begenmiyorum mesela ayrıca 20 yıllık Tuplu Motor 113.000 gocen kaporta da cabası, Egea nın tipi fena degil, 500X desen muhtesem tipi var onun dısında sanırım ZF otomatik vites var.Egea HB de Cesme de gormustum 225R 17 lastik var.Elektronik asistanlar var.
    Fiat arac uretemez,cop vs sovdan baska birsey degil kimse kusura bakmasın.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.