Şimdi Ara

..::: * FIAT FIORINO FAN CLUB * :::.. (42. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.220
Cevap
63
Favori
2.274.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O benim de dikkatimi çekti ben de 24000 üzerinden indirim hesaplıyordum ama öyle değilmiş olay şöyle,
    aracın anahtar teslim fiyatı üzerinden kdv indirimi diyor, yani fiorino combinin anahtar teslim fiyatı emotion için 29.290
    %18 kdv indirilmiş hali ise 24.910
    yani bizim yerimize hesaplayıp fiyatı siteye koymuşlar.
  • ARKADAŞLAR SAĞLIKÇI İNDİRİMİNİDE SADECE 470 TL YAPIYORLAR ONUDA YÜZDEYE VURUYORLAR.

FAİZSİZ KREDİYİDE KALDIRMIŞLAR BULAN VARSA ACİL HABER VERSİN.

KAYSERİDE SAĞLIKÇI İNDİRİMİ DAHİL DYNAMİK MODELE ODA STANDART OLANA SON 23.000 DEDİLER.

FİAT IN SİTESİNDE MESAJ YAZACAK YER BULAMADIM PROTESTO MESAJI ATIP VERİP VERİŞTİRECEKTİM. FIRSATÇILARA...
  • quote:

Orjinalden alıntı: yenikışla66

ARKADAŞLAR SAĞLIKÇI İNDİRİMİNİDE SADECE 470 TL YAPIYORLAR ONUDA YÜZDEYE VURUYORLAR.

FAİZSİZ KREDİYİDE KALDIRMIŞLAR BULAN VARSA ACİL HABER VERSİN.

KAYSERİDE SAĞLIKÇI İNDİRİMİ DAHİL DYNAMİK MODELE ODA STANDART OLANA SON 23.000 DEDİLER.

FİAT IN SİTESİNDE MESAJ YAZACAK YER BULAMADIM PROTESTO MESAJI ATIP VERİP VERİŞTİRECEKTİM. FIRSATÇILARA...

Başka bir bayii varsa bulunduğunuz ilde bir de orayı denemenizi tavsiye ederim. 31 MART a kadar sözleşme imzalayarak alacaksanız almanızı yoksa o tarihten sonra zam gelecek fiyatlara.

• Merhaba arkadaşlar bende aranıza katıldım inşallah. Bugün gittim 24800 tl'ye emotion siyah için anlaştım. Araba 3 hafta sonra gelecek 1000 tl kaporoyu verdik. Burası Konya İzmir İstanbul gibi pek indirim şansı olmuyor. (Umarım bir yamuk olmaz ama satıcı arkadaş garanti verdi Allah korusun bir sorun çıkarsa ortalık karışır gibi ama inşallah bişey olmaz) Satıcı arkadaş siparişleri yetiştiremiyoruz dedi. Neyse bu konuyu uzun etmeyeyim ben bu aracı alana kadar 1. el 2. el bakmadığım kalmadı. (birçok yerde de birçok model hakkında msj mi görebilirsiniz) Şunu söyleyeyim aklımda dizel hyundai vardı ama Türkiye'de yokmuş ve içim birtürlü hyundaiye ısınmadı. Zaten çok bayağı bir firma adama diyorsunki bari benzinli var mı oda yok nisan 10 da gelecek diyor. Peki şimdi sipariş versek diyoruz Nisanın onundaki fiyatlar geçerli olur diyor; ki bence bunlar stokları gün yüzüne çıkarmıyorlar nasıl olsa millet yükleniyor Nisanda bir bin daha bindirsek yine alırlar diyor adamlar (tabi şimdi kampanyayı da 31 marta kadar koydukları için değiştiremiyorlar ve tabi en iyisi araç yok deyip nisanda itelemek diyorlar bence. Tabii yanlışta düşünüyor olabiliriz ) Neyse araca bindim aman Allahım! benim gibi benzinliye alışan bir adam için 1.3 motor 75 beygir ama uçuyor araba (tabiki 10 yıllık 206 dan bile fazla ses var ama performans için yutulabilir zaten dizelin mantığı az yakıt ama çok ses napalım ) ha a yakıt değerleride mükemmel ( hyundainin dizelinde 5.5 6.0 lt arası sehirdışı görenler varmış, arkadaş şehir içi 15 kuruşu geçmiyor dedi ki bu rakam şehir içi 6 lt demek ben şehir dışında sakin kullanımla onu 11 kuruşa indiririm diye düşünüyorum) içi geniş direksionun alta olması koltuğun yüksek olması benim gibi 206 sürerken mezara girmiş hissine kapılmış bir adam için gayet rahatlatıcı oldu ama sanki vites geçişleri zor gibi geldi özellikle 3 ten 2 ye düşerken (bu arada yanda citroen nemo vardı onu da denedim o biraz daha oturaklı geldi ama performansı 1.3 fiorino gibi etkileyici değildi. Netice itibariyle dedim kasayı fiat veriyor e motor da fiatınki daha iyi hem az vergi hem yükdek performans velhasılı aldık bakalım Allah cümlemize güle güle kullanmayı (inşallah kıllanma olmaz) nasip etsin diyorum

• Selam arkadaşlar;

Bende 2 ay önce fıorino combimix 1.3 active aldım. Çok kullanışlı bir araç. Ses yalıtımı ve amöntisör hassasiyeti konusunda pek birşey diyemem ama gidişi ve yakıt sarfiyatı mükemmel.

Ben aldığımdan beri 2 şey aklımı kurçalıyor. İlk 5000 bakımında yağ değişimi yok. Peki motorun ilk 5000 deki attığı çapaklamı 20 000 bakımına kadar kullanılacak? Bir diğer sorun ise bazen debriyaja basarken boşta iken ses yapıyor. 'tık' diye ve araç rampada kavrarken tak diye bir ses gelyo kavramadan. Sizlerdede böyle sorunlar oldumu?
  • yağ değişimleri 10000de yapılıyor 20000 de değil
  • İlk başta 20 000 demişlerdi aradım evet 10 000 miş. Sağolun. Yağ seviyesi 3000 km dibe inmişti 3000 de eklettim. şuan 4500 km de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bey@zıt -- 20 Mart 2009; 15:58:48 >
  • http://img4.imageshack.us/img4/474/hukaarac.jpg

geçen hafta aldık, combimix gümüş gri..
    tüm topiği okuyamadım, ama aranızdayım artık..
    zamanla tecrübelerimizi paylaşırız..
  • quote:

Orjinalden alıntı: mertksk

http://img4.imageshack.us/img4/474/hukaarac.jpg

geçen hafta aldık, combimix gümüş gri..
    tüm topiği okuyamadım, ama aranızdayım artık..
    zamanla tecrübelerimizi paylaşırız..

Benim arabanın aynısı :) ben görüş paketlisini aldım 350 tl farkediyodu. Hayırlı uğurlu olsun. Ruhsatta mistik gri diyemi geçiyo?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bey@zıt -- 20 Mart 2009; 18:12:19 >
  • Fiorino akar , alayı bakar ^^
  • Merhaba arkadaslar bu forumu takip ederek bende fio mu almıs bulunmaktayım. Bana sağladığınız bilgiler için hepimize cok tesekkur ederim
    1,3 multijet emoition modelini almıs bulunmaktayım. Bir sefer test surusu yaptım arac hosuma gitti uzun yıllar doblo kullanan biri olarak sürüs keyfi bana dobloyu hatırlattı.
    Arabamın istedigim rengi bayide olmadığından koparamı verdim siparisimi yaptım nisanın ilk haftası elimde olacak,
    Alıs fiyatımıda belirtmek isterim.Kayıncom tofas da personel olduğu icin personel indirimi ile birlikte alıs fiyatım
    22,250 dir
  • Amcam 2 sene önce fiat almıştı şimdi ona aldığı bayiden msj gelmiş, müşteri getir servisde size 250 tl hediye çeki, getirdiğiniz müşteriye alacağı araçta 750 tl indirim hediye die.. Bizde yarın emotionun düz vites tam donanımlısını (25750) 25000 tl'ye alacağız, artık listeye girmek istiyorum. Ayrıca Aziz Yıldırım'dan bizlere Aragones indirimi istiyoruz yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polatz -- 21 Mart 2009; 0:32:25 >
  • Bence pazarlıgı sıkı tutun 24 500 de alabilirsiniz, benim aldığım fiyat personel indirimidir karıstırmayın arkadaslar. Normal fiyatı 25 000 tl
  • ARKADAŞLAR BUGÜNDE İZMİR BİRMOT İLE UZUN BİR TELEFON GÖRÜŞMESİ YAPTIM

SIFIR FAİZLİ KREDİ YOK

EMOTİON MODELİ EN SON 23,500 SAĞLIKÇI İNDİRİMİ DAHİL SANIRIM OLACAK GİBİ AMA ÇOK ZORLADIM.

KREDİ İŞİ TÜM OLAYI BERBAT ETTİ SANIRIM BEKLEYECEĞİZ.

ŞU AN FAİZ ORANI 1.67 ÇOK YÜKSEK . ÖTV İNDİRİMİNİ ALIR GÖTÜRÜR.
  • merhaba arkadaşlar,
    herkesin arabası hayırlı uğurlu olsun, allah kaza bela vermesin.
    ben de arabayı yıkadım sizlerle paylaşıyım dedim.

bu arada yeni alan arkadaşlardan daha çok foto bekliyoruz.

• çapraz

• ön

• turuncu bu arabada bambaşka duruyor maşallah turuncu ya 10numara
  • 25400 tl Emition + Blueme, bolera kırmızı... Nisan 2. hafta teslim alacağız.

mbaycan maşallah çok güzel duruyor fion, yan basamaklar kaça yapılıyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: polatz

25400 tl Emition + Blueme, bolera kırmızı... Nisan 2. hafta teslim alacağız.

mbaycan maşallah çok güzel duruyor fion, yan basamaklar kaça yapılıyor?

arkadaşım araban hayırlı olsun şimdiden.bende mayısa almayı düşünüyorum.bolera kırmızı renkli fio hiç görmedim aracı alınca resimleri paylaşırsan sevinirim.diğer fiocularda da resim bekliyoruz.herkese kazasız sürüşler...
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.