Şimdi Ara

Fiat Egea Sedan Easy 1.4 Fire 95 HP Benzinli / Manuel / Beyaz / 2019 Model / 66.900-TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
5
Favori
73.587
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay arkadaş bir anda stok tükendi Tam da niyetlenmişken...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Tutulmayan model olduğundan böyle bir kampanya yapıyorlar, şehir içi yaklaşık 60 kuruş yakıyor ve kasa 1.4 motora ağır geliyor, diğer sitelere bakarsanız alıp hemen satan çok kişi var, tavsiye etmiyorum.

demiş birisi

bu arada toptan alındı galiba. filo almıştır
    hocam zaten alan direk tüp taktırcak. gitmiyor diye de bişey yok. fiat motor konusunda iyi bir marka. benzinli,dizel,otomatiği farketmiyor, hepsi iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuseyr

Son 16 ürün

Kart limitlerini arttırmadı bankalar, maaşın 4 katından fazlasını vermediği için alamadım, yoksa 4 taksitle alınırdı, gayet güzel bir fırsat.
    hocam 67 bin limiti, 15-20 bin maaşlı olana verirler. ya da esnafa
    arabaya acil ihtiyacım olsaydı, banka kartına parayı atıp alırdım.
    neyse, bitti artık.

• Al sat için çok iyiymiş
  • Fiyat bedavaya yakin.

• en para 6ya böler mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

geride kalmışsın hocam , güncelleme al.
    ötv desteği kalktı , şu anda 88 bin tl bu araç

Alıntıları Göster
    hahaha asıl sen al güncellemeyi minik şey bak sana linkler bırakıyorum :D
    bu fiyatın üstüne bayi pazarlık da yapıyor

istersen fiat ı da ara sor
    https://otomobil.fiat.com.tr/otomobil-fiyat-listesi
    https://kampanya.fiat.com.tr/Pdf/Fiyatlar/OtomobilFiyatListesi.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melange -- 28 Ağustos 2019; 11:44:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

geride kalmışsın hocam , güncelleme al.
    ötv desteği kalktı , şu anda 88 bin tl bu araç

Alıntıları Göster
    Yıl sonuna kadar uzadı hocam hurda teşviği

• Yetisemedik tüh

• quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

Aaa 15 bin TL etmeyecek araç, 67 bin TL’ye satılıyor. Bence çok mantıklı. Kesinlikle alınır ve keyifle gezilir bu cennet gibi ülkede. Ben zaten boykot yapanları anlamıyorum. “Böyle bir ülkede keyif için araba alınmaz” diyenlere gülüp geçiyorum. Hele “Sudan’da bile bu kadarı yok” diyenler var ki, onlar ayri bir alem. Düşünsene;

- Benzin-mazot 6-7 TL
    - Araba alırken %300’e varan vergi ödüyorsun
    - Her akaryakıt aldığında %250-300 vergi ödüyorsun
    - Yılda iki kere kamyon yüküyle MTV ödüyorsun (müjde yakında üçe çıkıyor)
    - Her yıl trafik sigortası ödüyorsun
    - Her yil kasko yaptırıyorsun (sıkıysa yaptırma)
    - Garanti bozulmasın diye her yıl bakım yaptırıyorsun
    - İki yılda bir cash parayla muayene yaptırıyorsun (Ferit abiniz Miami ve Londra’daki mülklerinden ve Galataport’tan size şükranlarını sunuyor)
    - Arabada camları indirip sigara keyfi yapmak istediğinde, satın aldığın 20 dal sigaradan sadece 18 dalı direkt saraya gidiyor. Oh püfür püfür
    - Üstelik sen bütün bu paraları, avrupadaki/kuzey amerikadaki meslektaşlarından kat kat kötü koşullarda yaşamana rağmen ödüyorsun. Onlar aynı arabayı 10-12 bin para verip aliyor, sen 60 bin. Onlar yüzde 8 vergi ile iPhone alıyor, sen temel ihtiyaç olan telefonda yüzde 80’e varan vergi ödüyorsun
    - Ödediğin fahiş paralar yetmiyor, bir de her gün trafikte medeniyetten uzak, görgüsüz, bencil, köylü kurnazı sürücülerle akıl sağlığını korumaya çalışıyorsun
    - Kişi başı gelir, haftalık calışma saatleri, yıllık izin günleri, iş yasası, sosyal haklar, emeklilik sistemi, dolaylı vergiler, hukuk, demokrasi, insan hakları, kadın hakları, hayvan hakları, basın-ifade özgürlüğü, empati, hoşgörü, ticaret ahlakı, şeffaf yönetim, hesap verme vs. dikkate alındığında medeni ülkelerdeki yaşıtlarından minimum 25, maksimum 40 kat kötü koşullarda yaşıyorsun

Böyle ülkede araba alınmaz mı? Alınır tabii, keyifle gaz bile köklenir, sağlı sollu 🚗 Kökle kökle👏🏻
    Kulaklarımın acısından kıvranma pahasına yazıyorum; bu sistemin devam etmesi gibi hastalıklı arzularınız yoksa bu firmaya ve Koç Holding'e bir kuruş para kaptırmamaya özen gösteriniz. Dolaylı anlatımdan hiç kimse bir şey anlamıyor, aydınlanmaya azıcık ihtiyacınız varsa baştan bu yazıyı okuyun ve neden birileri yüksek kaliteli araçlar kullanıyorken Koç ve Sabancı Holding'e, onların cemaatine alay konusu olacağımızı, Hindistan'da satmaya cüret edemeyecekleri şeyleri niye burada satabildiklerini daha iyi anlayabilirsiniz...

Satmak için neler neler yapıyorlar bir anlatabilsem, anlasanız

• quote:

Orijinalden alıntı: Thema

70 bin TL limitli kredi kartı bulmak lazım
    Farklı Kartları Birleştirip Ödeyebiliyorsunuz
  • 67bin TL'ye sıfır araba satıyorlar millet yok benzinli yok düz vites yok şöyle yok böyle. Param olsa hepsini alır ertesi gün 5bin üstüne satardım. Bknz sahibinden 25000km araç 68000TL.

• Ülke öyle bir hale geldi ki,dün önersen zopa yiyeceğin araç, sırf ikinci el piyasasının bokluğu yüzünden bugün en iyi seçim olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 28 Ağustos 2019; 12:26:19 >
  • Yamaha 125lik motosiklet bile 25bin iken 66900 cok uygun..almak isteyen icin bir fırsattı

• Melange kullanıcısına yanıt
    Hurda bayiden olacak şekilde hangi bayi 68e bırakıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Melange

hahaha asıl sen al güncellemeyi minik şey bak sana linkler bırakıyorum :D
    bu fiyatın üstüne bayi pazarlık da yapıyor

istersen fiat ı da ara sor
    https://otomobil.fiat.com.tr/otomobil-fiyat-listesi
    https://kampanya.fiat.com.tr/Pdf/Fiyatlar/OtomobilFiyatListesi.pdf

Alıntıları Göster
    edit= ee, hani 68di fiyat, hurda teşvikin varsa 73 bin diyor listede. hurdan yoksa bayi ayarlar, onu da 5-6 bin tlden aşağı olmaz. kısaca 78den aşağı alamazsın o aracı

hergün güncelleme alıyoz hocam , bak bugün de taksiye güncelleme geldi. oyş

tamam , hurda teşviği uzamış demekki, ben onu da bitirdiler sandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 28 Ağustos 2019; 12:52:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: halil759

Hurda bayiden olacak şekilde hangi bayi 68e bırakıyor?
    hiçbiri
    kendin bulcan
    3500 tlye satan var

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-otv-hurda-tesviginden-yararlanmak-icin-satilikaraclarimiz-vardir-658532742/detay

• halil759 H kullanıcısına yanıt
    Geçti o kampanya, şimdi sanırım 75 76 civarı bırakıyorlar.

• Bir kucuk detay var. bu tip sitelerde fiyatlar son ve haliyle en dusuk fiyattir ama ikinci el piyasasinda bir risk de satin aldiginiz icin 20% lere varan indirimler tamamen kisilerin sahsi kararlarina bagli oldugu icin gordugunuz fiyatlar degisken olabilir

Bir diger konu, ben sahsen arada anlamli bir fark olustugu zaman 25 bin km de olup da sorunsuz oldugu tescil edilmis bir arabayi tercih ederim (donanim ,renk vb kosullar ayni olmak kaydiyla)

Baskaca soylemek gerekirse, bu araba bugun sifir olarak 68 bin liraya satilirsa kelebek etkisi ile, kontagi cevirip bunu fazlasina satamazsiniz cunku araba artik ikinci eldir ve zaman icinde fiyati siz dusurdugunuzde diger saticilar da dusurur yahut siz dusurup satarsiniz ama digerleri sizden yuksek fiyata hala satabiliyor ise kardan zarar edersiniz

Son olarak, manuel araba bu motor hacmi ve hp duzeylerinde otomatige gore avantajlidir, bu dusuk segment arabalarda genelde devir araliklari sanzimanda cok hizli yuksek vitese gecise gore ayarlanmistir (devir / vites degistirmeyi yazilimla halledebilirsiniz ama vites oranlari icin bunu yapamazsiniz) , bu yuzden 2.0 ve asagisi arabalar icin manuel vites gayet ideal bir secimdir , hadi buna 1.6 ve asagisi da diyebiliriz . Tabi bunda aracin vites debriyaj sisteminin sehir trafiginde minimum rahatsizlik verecek duzeyde olmasi gerekir

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.