Şimdi Ara

Fiat çıkmaci aldatmacisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 98 model Fiat bravo aracıma çıkma sag dikiz aynası bakmaya gittim. Yan sanayisi 60 tl olan aynanın çıkma olarak çıkardığı aynaya 60 tl istedi bende yan sanayisininde 60 tl olduğunu söylediğimde aynanın altında bı çıkıntı gösterdi ve bu dış sıcaklık ölçer dedi yan sanayi takarsan kliman çalışmaz dedi bu söylediği dogrumu arkadaslar başka bı arkadaşda 2 tane orjinal çıkma temiz aynaya 300 tl gibi yüksek bı rakam söyledi ben şimdi hangisini alım karar veremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aracınızdaki klima otomatik ise , sağ aynanın altında dış sıcaklık sensörü olması gerek, 98 ve öncesi bazı araçlarda manuel klima var , eğer sizinki manuel ise dış ısı sensörüne gerek yok diye düşünüyorum
  • O zaman yan sanayi alarak bu isi sonlandirayim en iyisi bu hiç olmazsa yeni olur
  • Dış ısı sensörü 10 Kohö luk NTC sesnör. elektronikcilerde 5 TL civarı fiyatı var. ama ben Eskişehir de bulamadım. Daha büyük şehirlerde bulunur. Ben onun yerine 10 Kohmluk normal direnç (0,5 TL) taktım. dış ısı sensörü yaz kış sabit 25 derece gösteriyor. en azından klimam çalışıyor.
  • M3 spor ayna taktirden nasıl olur sizce fiyatı çok Abartı deyim çifti 160 tl elektrikli ve ısıtmalı sinyalin olanı da var 190 tl oda sinyali olanı taktirmayi düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: wizardry

M3 spor ayna taktirden nasıl olur sizce fiyatı çok Abartı deyim çifti 160 tl elektrikli ve ısıtmalı sinyalin olanı da var 190 tl oda sinyali olanı taktirmayi düşünüyorum

klimanız otomatikmi manuelmi ?
  • M3 ayna siparişi verdim onu taktircam manuel o yüzden gerekmiyor marea in tampon sipariş edecem şimdide ama uyum sorunu yasar miyim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.