Şimdi Ara

fiat brava türkiyeye gelmicek mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar araba çıkalı cok oldu ve ben hala fiat bravayı göremez oldum bilgisi olan bi arkadas varsa lutfen bizi bilgilendirsin

• nisan yada mayıs ta gelecekmiş diye dudum merakla bekliyoruz
  • gelecek ,gelecek biraz daha sabır.aldığım bilgiye göre fiat çalışanlarını aracı test için çağırmışlar ve bir kısım araçlar da gümrükte bekliyormuş.nisan ayı gibi gelir
  • gümrükte bekliyor kısmı yalandır inanmayın nisana kadar çürür araçlar gümrükte ayrıca gümrük sahası orası depo değil aylarca tutmazlar araçları orada
    quote:

Orjinalden alıntı: aliserpil2006

gelecek ,gelecek biraz daha sabır.aldığım bilgiye göre fiat çalışanlarını aracı test için çağırmışlar ve bir kısım araçlar da gümrükte bekliyormuş.nisan ayı gibi gelir
  • arkadaşlar gelmez gelsede dandik fiyat ve pazarlama politikaları ile bu arabayıda harcarlar fazla umutlanmayın.... (ÖRN:STİLO,LİNEA,FİORİNO vsvsvs)
  • 14 subat lansman 29 subat satışa başlama diye haberler cıkıyo bekliyozzzzzzzz
  • quote:

Orjinalden alıntı: TiFoSi_BJK

gümrükte bekliyor kısmı yalandır inanmayın nisana kadar çürür araçlar gümrükte ayrıca gümrük sahası orası depo değil aylarca tutmazlar araçları orada
    quote:

Orjinalden alıntı: aliserpil2006

gelecek ,gelecek biraz daha sabır.aldığım bilgiye göre fiat çalışanlarını aracı test için çağırmışlar ve bir kısım araçlar da gümrükte bekliyormuş.nisan ayı gibi gelir

Vergisi ödenmediği için gümrükte 30 yıl bekleyen bir Mercedes biliyorum

• gelmiş araçlar yaw ben gördüm bikaçtane

parasını sonuna kadar hakediyor bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgurozgel

gelmiş araçlar yaw ben gördüm bikaçtane

parasını sonuna kadar hakediyor bence

fiat bravo 2 motor ve donanım seçenekleriyle ülkemizde....
    lansman ve reklamları takip edin....

www.fiatbravo.com.tr hazır....yakında yayında....
  • bugün için basın tanıtımı yapılacaktı yapıldı mı acaba?
    avni bey bu motor ve donanım seçeneklerini biraz daha açabilirmisiniz.
    katoglar da bugün yarın bayilere düşer herhalde....
  • havni bey mümkün oLdu kadar takip etmeye çaLışıyoz ama aracı da artık TR yoLLarında görmek istiyozz.....
  • Tabi birde bravo'yu beklemeden sıkılanlara ne çağrısı yapmak gerek.!!!Çok uzadı ama sabredenler umarım umduklarını alırlar fiyat performansı ile memnun eder yoksa hiç umduğu satış gerçekleşemez...
  • bursada on tır dolusu bravo görüldü

önümüzdeki hafta içerisinde bayiler arasında lansmanı yapılacak.

şubat sonunda da bayilerde olur

quote:

Orjinalden alıntı: Baracuda

Tabi birde bravo'yu beklemeden sıkılanlara ne çağrısı yapmak gerek.!!!Çok uzadı ama sabredenler umarım umduklarını alırlar fiyat performansı ile memnun eder yoksa hiç umduğu satış gerçekleşemez...
  • quote:

Orjinalden alıntı: panelvan

bursada on tır dolusu bravo görüldü

önümüzdeki hafta içerisinde bayiler arasında lansmanı yapılacak.

şubat sonunda da bayilerde olur

quote:

Orjinalden alıntı: Baracuda

Tabi birde bravo'yu beklemeden sıkılanlara ne çağrısı yapmak gerek.!!!Çok uzadı ama sabredenler umarım umduklarını alırlar fiyat performansı ile memnun eder yoksa hiç umduğu satış gerçekleşemez...

10 tır kaç bravo ederki zaten 10 tırın çoğunluğu istanbul satın alır ankara izmir ve diğer iller beklemeye geçer

• dünkü basın tanıtımı yapılmadı herhalde arkadaşlar bilgisi olan var mı acaba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.