Şimdi Ara

Fiat albea sole 1.4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese selamlar bende 2010 model bir fiat albea sole 1.4 fire premio var.Ne zaman uzun yola çıksam ABS ve EBD arızası veriyor.ve göstergede motor ışığı yanıyor.Arabayı bilgisayara bağladım abs ve ebd de hicbir sıkıntı yok.eSadece katalizor ve buji yani atesleme arizasi diyor.Katalizörü gösterdim adam daha yeni gibi dedi.Sensorde sıkıntı vardır diyor.Bujileride degistirdim fakat hala ayni ariza devam ediyor. Peki bu abs ve ebd arızasını neden veriyor.Kronik bir arızamı acaba bilenler varsa cevaplarsa çok sevinirim Fiat albea sole 1.4 Fiat albea sole 1.4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jfjfıffı -- 18 Aralık 2021; 11:18:19 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Hocam ben de 5 yıl 2009 Albea 1.4 fire Premio kullandım bende de ara ara o ışıklar yanıyordu hiç oralı olmadım öyle de sattım:)

Tabi sizi yanlış yönlendirmeyeyim belki arıza fln vardır bilemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkenarjen -- 18 Aralık 2021; 12:41:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesin olmamakla beraber alternatördeki beslemede yetersizlik veya bozulma eğiliminde bir akü bazı araçlarda alakasız uyarılar verdirtebiliyor...

Allernatörün ve akünün ürettiği enerji ve gerilim ölçülebilir. Sadece bir tahmin.

• tekerlerdeki abs sensörlerinden biri bozuk olmasın hocam, belkide sensörlerin üzeri çok kirlenmiş olabilir yada kablo tesisatında kırıklık/kopukluk olabilir. ESP sistemi abs sensöründen doğru bilgi alamadığı zamanda o şekilde hatalar verir.

@Konu Sahibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 14 Ocak 2023; 21:41:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.