Şimdi Ara

Fiat albea 1.3 mjet şamandıra tamiri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
6.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • araba 3000 deviri geçmiyorsa turboya bakmanı tavsiye ederim
  • konu günceldir

• konu günceldir

• Gosterge kirmizinin uzerindeyken depo bitiyor diye supheliyordum. Actim dediginiz gibi icini hicbir sorun yoktu o siyah cizgilerde sadece sildim peceteyle kapattim vidalari. Mazot gostergesinde ibre 2 dis yukari cikti. Hah duzeldi dedim. Daha 10km gitmeden motor durdu araba simdi calismiyo. Yolda kaldim. 100 defa belki kontak ac kapa yaptim mazot pompasi calisiyor durunca kontagi ac kapa yapiyorum.havasi olsa havasi alinirdi.hava girisine balata spreyi sıktım yine calismiyor. Mazot filtresinin en ustundeki hortumu cikarinca mazot kesik kesik geliyor pompa mi bozuldu acaba? Samandirayi nazikce cikarip hic bir yerini ellemeden sadece cizgileri sildim hemen geri yerine taktim hicbir yerini kurcalamadim. Arac musait yerde uolda kaldi yarin sabah cekiciyle sanayiye gidecez ama bana pahaliya patladi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • olayın onla alakalı olmadığını düşünüyorum ya hortumları ters taktınız yada hortumda filan ezilme delinme gibi bişey olmuş olabilir

• Ustam selamın aleyküm yıllardır konuyu güncel tutmanı tebrik ediyorum sırf bu çaban için üyelik açıp cevap yazdım 😂1.3 multijet Tata vista arabamında depoda yakıt varken 1-2 diş az gösteriyor genel olarak mesela depo en dipte gösteriyor ama depoyu fulledigim zaman 30-35 litre arası alıyor yani en dipte gösterirken bile 10 litre den fazla yakıt oluyor depoda senin anlattığın olaydan şüphelendim bir deneyeceğim inşallah işe yarar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu şimdi gördüm şamandıradan olabilir

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.