Şimdi Ara

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı (234. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.873
Cevap
131
Favori
752.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
28. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hehe :) evime yakın diye düşünüyordum, bir yazınızı okuyayım ben o zaman..
  • Merhabalar acaba yazılım ile güç arttıran varmıdır aramızda bununla ilgili bir reklam gördüm konu ile ilgili görüş alabilir miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar lastik basınç uyarı sistemi arıza ışığı Yanık kaldı nasıl kapatılıyor bilen varmi

• Birde önleri 33 arkaları 30 hava bastım dogrumudur

• burgazz B kullanıcısına yanıt
    Ses sistemi altındaki tuşlardan menü tuşuna basın sonra direksiyon tarafındaki yol bilgisayarı menüsünde lastik basıncı ile ilgili olanı bulun.

Buradan sıfırlayın ama lastikleri kontrol etmeyi unutmayın.

• Herkese iyi haftalar...

Arkadaşlar, u-connect sistemimizde video oynatabiliyor muyuz? Bizim velede çizgi film izletmek gibi bir amacım var. Desteklenen uzantılar arasında mp4 de geçiyor ama uğraştım çalıştıramadam, daha doğrusu flash bellekin içini görmedi. Beyhude uğraşlar içerisinde miyim yoksa gerçekten video oynatabiliyor muyuz?

Selamlar, saygılar
  • ocucum kullanıcısına yanıt
    Maalesef yeni Linealarda olan bu özellik bizim sistemlerde yok.

Belkide yazılım güncellemesi ile gelir, bilmiyorum.

USB ye farklı farklı MP4 ler atıp denedim, bazı dosyaları hiç görmedi.

Gördüğü dosyalarda da ses vardı görüntü yoktu.
  • Hadi be ayıp etmişler :( Heves ettiydim ben de el kitabını okuyunca maşallah her uzantıyı destekliyo gibi görünüyordu halbuki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gorkemchem kullanıcısına yanıt
    Yerinde ve zahmetlice açıklamalarınız için teşekkür ediyorum..Ben test sürüşü yapmadım ama ilk fırsatta aynı araç için düşünüyorum..

Yakınen incelemiştim tespitlerinizin hemen hemen hepsi ile hemfikirim (sürüş hariç zira kullanmadım)..her şeyi bi tarafa koyuyorum

beni en cezbeden dijital gösterge ve opsiyon seçenekleri olmuştu..yine aynı şekilde yadırgadığımda arka oturma gurubundaki baş yüksekliği yapısı gereği sıkıntılı

ve bagaj hacminin az oluşuydu.Kendi aracım için inanın olmazsa olmazlar arasında bagaj genişliği ve içten içe geçirdiğim "şu aracı biri kullansa da ben

arkada seyahat etsem" dediğim yüksekte konumlanma ama bi o kadarda ferah seyir keyfidir.Her ne olursa olsun 500X bi çok yerden bitme hatta koltuğunda oturduğunda

acaba yerde mi oturuyorum denilen araçlardan ve marka dayatmacılarından kat ve kat üstün ve uygun fiyata olduğu aşikardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: viztay

Yerinde ve zahmetlice açıklamalarınız için teşekkür ediyorum..Ben test sürüşü yapmadım ama ilk fırsatta aynı araç için düşünüyorum..

Yakınen incelemiştim tespitlerinizin hemen hemen hepsi ile hemfikirim (sürüş hariç zira kullanmadım)..her şeyi bi tarafa koyuyorum

beni en cezbeden dijital gösterge ve opsiyon seçenekleri olmuştu..yine aynı şekilde yadırgadığımda arka oturma gurubundaki baş yüksekliği yapısı gereği sıkıntılı

ve bagaj hacminin az oluşuydu.Kendi aracım için inanın olmazsa olmazlar arasında bagaj genişliği ve içten içe geçirdiğim "şu aracı biri kullansa da ben

arkada seyahat etsem" dediğim yüksekte konumlanma ama bi o kadarda ferah seyir keyfidir.Her ne olursa olsun 500X bi çok yerden bitme hatta koltuğunda oturduğunda

acaba yerde mi oturuyorum denilen araçlardan ve marka dayatmacılarından kat ve kat üstün ve uygun fiyata olduğu aşikardır.

Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim. Hocam umarım en kısa zamanda test sürüşü yaparsınız. Evet benim için de bagaj ve hacim çok önemli zira balık avı hastalığım ve kampçılık gibi hobilerim var. O yüzden bu araç bana uygun değil. Ben de geçenlerde aynı şeyi eşime söyledim. Şu araba kullanmayı bir öğren artık da şu arabanın arkasında bir kere olsun seyahat edeyim diye.

• hafta sonu yedigöller, mengen, bolu dağları turu yaptım araba ile 1200 km yok yaptım. hiçbir sıkınıtı yaşamadım ki bilen biler yollar çok kötüdür. ama sanırım ağaç dalından arabada 1-2 cm lik bir çizik oluşmuş ama alttaki beyaz kısım çıkmış. acaba bu pasta cila vb ile geçer mi? yani 1-2 cm için parça boyatılmaz diye düşünüyırum.
    edit: ufak bir pasta cila ile tamamen gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gazellewish -- 6 Mayıs 2015; 12:24:48 >
  • Ebu Computer kullanıcısına yanıt
    Dostum bulamadım bir turlu. servisi aradığımda gelin bakalım dediler. Adım adım yazabilirmisin

• burgazz B kullanıcısına yanıt
    Menü butonu renkli ekranın altında.

Ama buna bastığınızda direksiyon kısmında göstergelerin ortasındaki yol bilgisayarında menü bilgileri çıkıyor.

Sonra renkli ekranın altındaki aynı zamanda far yüksekliğini de ayarlayan sağa sola ok tuşlarından menü içinde gezinip lastik basınç ile ilgili olan menüye gelin ve sıfırlayıp çıkın.
    Eyvallah bu sefer hallettim çok Sağol yardımın için.

• Arkadaşlar kafama takılan iki nokta var, bu konular ile ilgili sizlerde durum nasıl.

1- Depoyu tam doldurduğumda yakıt göstergesi çeyrek depo kadar boş gösteriyor. Ama depoya biraz daha yakıt koymaya kalktığımda taşıyor.

Neden çeyrek depo boş gösteriyor anlayamadım.

2- Yakıt azalıp lamba yandığında gidilecek menzil - - - şeklinde gösteriyor. Oysaki lamba daha yeni yandı. Yaklaşık 50 Km kadar daha gitmesi gerekir.

Sizlerde de yakıt lambası yanar yanmaz kalan menzil - - - şeklinde mi görünüyor.

Aslında birinci konu ile ikinci konu birleştirildiğinde sanki benim aracın şamandıra ayarı hatalı gibi geliyor.

Depo 50 litre deniyor ama yakıt aldığımda en fazla 40 litre alıyor.

İlk servis bakımında şamandıra ayarını ayarlatmak lazım.

Son sorum, sizler bu araçlarda en fazla kaç litre yakıt aldınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ebu Computer -- 11 Mayıs 2015; 9:28:33 >
    Arkadasım ılk sorunun aynısı bende olmuyor yanı full se full gosterıyor. Menzıl olayı ıse aynen sanırım hepımızde aynı, yakıt almak ıcın bızı zorlamak amacıyla menzıl gostermıyor sanırım. Zaten ılk ısık yanıp bı sure sonra menzılı gosterıyor sonra yakıt dolumu uyarı sesıyle bırlıkte artık menzıl gostermıyor bende de ...
  • york34 kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler.

Dediğiniz gibi lamba yanınca yol bilgisayarı yakıt alımı için uyarıda bulunuyor.

Siz en fazla kaç lt yakıt aldınız.
    york34 ün yazdığı ile birebir benimkide. ben hep fullüyorum depoyu ama hiç dikkat etmedim kaç litre alıyor diye. açıkçası.
  • Arkadaşlar merhaba, Çok acil yardıma ihtiyacım var. Fiat bayii'den 2014 0 popstar 1.3 dizel dualogic beyaz renk cam tavan 17 jant navigasyon geri görüş en son 62000 tl fiyat aldım. Araç son kalmış...sizce alınırmı ? Lütfen yardım ediniz kapora vermem gerekiyor gün içerisinde.
    Tam olarak lt veremıcem sadece bır kez fullendı cunku o zamanda ben kullanmıyordum dostum .
  • 
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.