Şimdi Ara

Feza Oyun Güvenilir Mi.? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: blackprague

Arkadaşlar amacım reklam değil ki zaten orada çalışan hiçbir insanı tanımıyorum fakat Şirinevler'deki Konsol kulübünde kutulu oyun fiyatları diğer spotçulara göre ucuz örneğin Gta V 150 tl Fifa 15 140 tl Shadow of Mordor 110tl Last of us 90 tl battlefield 4 80 tl Far cry 140tl çoğu spotçudan bu oyunlara bakın 20-30 tl bile üstünde satan var hiçbir karım yok sadece size yardımcı olmak istedim bilginiz olsun fazla para vermeyin

Belirttiğin bu oyunların çoğu kegames te daha uygun fiyata bilginiz olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadr1985 kullanıcısına yanıt
    Haklısınız Kegames ilginç bi yer mail attım fakat cevap vermediler sitede oyun takas hesap bölümünde takası bedavaya yaptıkları görünüyor aynı değerdeki oyunu verip hiç para vermeden başka oyun alabliyorsun gerçek olabilir mi bu ? ya diyelim ben gta v verdim 100tl'lik oyun alacağım üzerine bana 40-50 tl veriyor görünüyor sitede
  • Elindeki oyun ile takas etmek istediğin oyun aynı tutarlarda ise sadece takas ücreti 20.00 tl alırlar
    Elindeki oyun takas etmek istediğin oyundan daha pahalı bir oyun ise yine 20.00 tl takas ücretini düşüp artan tutarı alırsın ( bu söylediklerim ps 4 için geçerli diğer platformlar hakkında bilgi sahibi değilim )

• Her spotcuda oldugu gibi kendini cok zeki sanan kekolara sahip. Nete farklı yazarlar gidersin elimde az kaldı fiyatı yükseldik takasa kapattık falan derler.Ciğerleri bile para. Tahtakaleden bahsediyorum.

• sadr1985 kullanıcısına yanıt
    Nette öyle yazıyor mu görmedim ben hesaplayıcıdan bakıyorum gta V veriyorum misal Trials Fusion alıyorum bu takastan kazancınız 70 mi 60 mı ne tyazmştı gta v ile aynı değerde oyunu seçtğimde 0 yazıyor
  • Benim düşüncem şu yıl olmuş 2015 hala dükkana gidip oyun alma mantigi beni sasirtiyor.ben bahcelievlerde oturuyorum.yok 4.levent yok kadıköy yok pendik felan filan oralara gitmek zaten 20~30 lira yol parasi tutuyor.kargo zaten ücretsiz parali olsa bile 5 lira.. zaten dogubanktaki yazicioglundaki dukkan sahipleri n11.com,hepsiburada,gittigidyor,sanalpazar v.s.gibi sitelerden uyelik oluşturup ayni fiyat ve ucretsiz kargo ile satiyorlar...Ps4 ün suana kadar 8 tane oyununu o şekilde aldim... dükkandan alip yok kirik çıktı yok turk.değil felan gibi sorun yasadiginizda sallayan olursa ne mutlu..netten aldiginiz zaman 14 gün para iade garsntisi var....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kenan.z -- 16 Şubat 2015; 17:18:43 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.