Şimdi Ara

Ferrari alacak maddiyata erismek icin okulu birakiyorum? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheWaen

baban nasil milyoner oldu babanin isi falan varmi dukkan falan yoksa 0 danmi

Hocam babam muteahhit

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onun yaninda birseyler yap hocam 0dan yapacak isik yok sende

• aklıma ferrarisini satan adam aklıma geldi

newler bilmez

• quote:

Orijinalden alıntı: Jizzy Quuatily

ferrarisini satan bilge adam

Ferrari alacak maddiyata erismek icin okulu birakiyorum?

• "Söğlüyeyim"den sonrasını okumadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla üni ye gitmemen doğru karar. Niye gitmediğin amacın sana kalmış. Amacın saçma birşey olsaydi bile doğru derdim. Yurt dışına çık.

• Almak değil bakabilmek önemli. Vergisi bakımı Detailing i Benzini inan bana araçtan pahalıya gelecektir. ayrıca günlük kullanabileceğin bir araç değil. motor ömrü maksimum 40.000 Km performanslıda
  • Dostum mesajlarının arasında uyum yok.Çok çelişkili yazıyosun çünkü ne istediğini sende bilmiyosun.Daha doğrusu bildiğini sanıyosun.Önce zengin olmak benim için sadece bir ARAÇ demişsin.Sonra 3 4milyonum olursa almam en az 10milyonum olursa alırım demişsin.Yani zengin olmak zengin olduktan sonra ferrariyi almak senin amacın.Ferrari alacak kadar zengin olduktan sonra direk al ferrariyi madem tek amaç ferrari almak?
  • Neden 125 üzerinden ?

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Age of Proteus

Seni rahat taşıyacak bir arabadan fazlasına gerek var mı? Benim gözümde hiiiç gerek yok, derdim yok böyle şeylerde. Ne var, biliyor musun? Lükste gözüm olmadığı için çok mutluyum.

Not: Muhtemelen hayatın boyunca o arabanın fiyatı kadar parayı bile kazanamayacaksın.

züğürt tesellisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: Age of Proteus

Seni rahat taşıyacak bir arabadan fazlasına gerek var mı? Benim gözümde hiiiç gerek yok, derdim yok böyle şeylerde. Ne var, biliyor musun? Lükste gözüm olmadığı için çok mutluyum.

Not: Muhtemelen hayatın boyunca o arabanın fiyatı kadar parayı bile kazanamayacaksın.

züğürt tesellisi

Herkes para pul derdinde mi sence? Elbette artık çoğu kişi bunun derdine düştü ama halen benim gibi insanlar da var. Ayda 3000 dolar gelirim olsun, ki olacağını düşünüyorum, fazlasında gözüm olmaz. Ne yazık ki çoğu kişi para pul derdinde de olsa bunların çok büyük kısmı hiçbir şey beceremeden hayatlarının sonlarına kadar böyle yaşıyorlar. Asgari ücretle iPhone alan yurdum insanını sana hatırlatırım. Para o kadar da önemli bir şey değil benim için. Bunda da son derece samimiyim. Zaten miras kalacak epey, vakıf/kooperatif paraları da var. Kendim de 3000 dolar kazansam, fazlasına hiç gerek yok. Peder aylık 50k - 60k kazanıyor, onun parasında gözüm yok ama mirasın katlanmasını sağlayacak etken babam.

Sana bol şans, muhtemelen sen de çok para kazanamayanlardan olacaksın.

• Çalışınca başarılmayacak bir şey yoktur kardeşim.Hedefini iyi belirlemişsin ve bunun uğruna okulunu bırakmışsın.Destekliyorum seni.

• Tüm beynindeki hayal bundan ibaretse biraz gerçekçi değilsin
  • "MEZUNA KALMAK"
  • quote:

Orijinalden alıntı: sochic

quote:

Orijinalden alıntı: DR.DONATELLO

Madem bu kadar çok istiyosun tek arzun ferrari sahibi olmak içini dışını her şeyini biliyosundur. Eğer sorucağım sorulara kendi aklından cevap verirsen cidden sana hak veririm ferrari cidden istiyosun derim.

1-) 458 Italia motor hacmi ve gücü nedir?

2-) Bu arabanın 0-100 değeri ne ?

3-) 5 tane ferrari modeli üretim yıllarıyla beraber

4-) istediğin modeli alman için normal şartlarda ne kadar çalışman lazım?

5-) ferrari için bir uzvundan vaz geçer misin

Her soru 25 puandır başarılar

Bu soruları kafandan cevapla gerçekten istiyo musun yoksa boş mu ortaya çıkar.

1- 4.5 litre V8 464 hp

2- 2 veya 3 saniyeydi tam emin degilim

3- Laferrari 2013-hala uretimde

F430 2004-2009

F355 94-99 arasi

Ferrari testarossa 1984-1996

Ferrari 599 gtb 2006-2012

4- 458 italia 250.000 dolar civari fiyati var.gelirim olmadigi icin bu soru hakkinda bir fikrim yok.Kisiye gore degisir

5-Hayir vazgecmem saglik en onemli sey

4- Gelirin yoksa sittin sene demen lazim, degisir degil.

• Age of Proteus A kullanıcısına yanıt
    3k dolar az degil ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Hynx

3k dolar az degil ki

Kime göre, neye göre? Bence az, kendim için ise ideal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam tüm hayatını ferrari üzerine kurmuş vay anasını

• ferrari almak hedef olabilir ama bu hedef için yollarıda düşünmelisin ve babanın işinden kaynaklı inşaat okuyup işe dalmanı öneririm.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.