Şimdi Ara

FERHAT GÖÇERE YAKIŞMADI?BÜTÜN SANATÇILAR MI BÖYLE?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
4.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün akşam İbrahim Tatlıses sundu gazzeye özel yardım programında sırayla herkes arıyordu, gönlünden ne koparsa bağışlıyolar. Birde özellikle canlı yayına falan bağlanıyorlar. Daha sonra sanatçı olarak benimde sevdiğim Ferhat Göçer Bağlandı, İbo sordu sen ne kadar bağışlıyorsun diye adam 1000 TL diyince ben dondum kaldım. Bir insan bu kadar cimri olabilirmi. Bilmiyorum belki benim çok garibime gitti ama, kaseti en çok satan bir insan canlı yayına bağlanıyor ve 1000 TL bağış yapmak istiyor. O yayına bağlanmanın reklamı bile daha fazla eder.
    Çok kınadım ferhat göçeri...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BL@CKBeRRY -- 2 Şubat 2009; 16:52:51 >

• Şahan 50 bağışladı mesela , çok gururlandım hemde çok mantıklı cümleler söyledi .
  • bide doktorluk maaşı alıyo
  • İzlemedim ama Emrah katılsaydı 5 tl'yi bile zor verirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanemre58 -- 2 Şubat 2009; 15:43:43 >
  • Allah Razı Olsun İbrahim Tatlıses'ten Boyle ßir Program Yaptığı için.
    Yardım Edenler'den'de Razı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: aslanemre58

İzlemedim ama Emrah katılsaydı 5 tl'yi bile zor verirdi

Ferhata Mafya kılıklı cins herif..

• Ceplerine Para Girdikce Dahada Para Hırsı Büyüyor Daha Çok Para İstiyorlar Çoğu Sanatcılar Zenginler Cimri Hele Beyazıt Öztürk Kadar Cimri Birini Görmedim..
  • Helal olsun şahana ne diyelim. Birde çoğu kötüler..

quote:

Orjinalden alıntı: DieselTRoniC

Şahan 50 bağışladı mesela , çok gururlandım hemde çok mantıklı cümleler söyledi .
  • ferhat göçer kendi albümlerini kendi satın aldı ama
  • Petek de Ne çingene Çıktı Ya ben sadece Adanalı ve selena dizileririn yapımcısı aradığında gördüm adam 5 bin dedi diziler tutuyomuş da petek çingenlik yaparak adamdan zorla 10,000 er milyon kopardı dizi Başına. . .

Yapmayın arkadaşlar az para değil "çok veren maldan az veren candan demişler"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizkabuğu -- 2 Şubat 2009; 15:47:01 >
  • gece hayatından arta kalan paraları o kadarmış demekki
  • Benimde aklımdan o geçmedi değil. Bir gecede harcadıkları parayı verseler miktar biraz daha yukarda olurdu diye düşünüyorum...

quote:

Orjinalden alıntı: baris195

gece hayatından arta kalan paraları o kadarmış demekki
  • Cimri herif

Emrah bişiler bağışladımı helikopterini bağışlasaydı
  • quote:

Orjinalden alıntı: fLaX[Ly]´#

Ceplerine Para Girdikce Dahada Para Hırsı Büyüyor Daha Çok Para İstiyorlar Çoğu Sanatcılar Zenginler Cimri Hele Beyazıt Öztürk Kadar Cimri Birini Görmedim..

Beyazıt Öztürk 10.000 TL bağışladı.
  • ferhat göçer'i hiç sevmezdim şimdi nefret ettim...
  • Eee... İsrail yardıma izin vermiyor, bildiğim kadarıyla nasıl sokuyorlar bunları ülkeye?
  • 1000 tl borumu

beğenmediysen sen bağış yap
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rajeesh

1000 tl borumu

beğenmediysen sen bağış yap

1000 tl o sanatçı için hiç.Adam en çok kaset satanlardan+programdan para alıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanemre58 -- 2 Şubat 2009; 15:59:22 >
  • bırak bir gecede yalnızca İstanbul'da gece kulüplerinin kazandığı parayı vermelerini, o gece kulüplerinde çıkan şarkıcılar bile verse bir günlük kazaçlarını yeter.hep milletten fedakarlık beklerler ama.Türk milleti fedakardır tabi.kendileri paparazzilerde birbirlerine çamur atsın.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.