Şimdi Ara

fenerin oynadığı en iyi futbol...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gördük ki dün gece fenerbahçe oynadığı oynayacağı en iyi futbolu oynamıştır.avrupa futbolu avrupadan futbolcu almakla oynanmaz ,avrupalı yönetimle avrupalı kafayla olur.dikkat edilirse bütün goller duran toplarla gelmiş karambolden atılmıştır.birde adamların attığı 2. gole bakın.oynadığı futbola bakın.fener iyi oynamıyor derken boşuna demedik.almanya"nın şampiyonlar ligindeki sıradan temsilcisi karşısında bu hallere düşmesini istemezdik.ayrıca şu gollere bir türk ismi yazmak da önemlidir.bunu da unutmayalım.

gel gör ki daha 4 gün önce milli takımla sevinen bizler hamit altıntop gibi bir oyuncuyu zevkle seyreden onunla gurur duyarken bizler dün geceki yuhalanmasına anlam veremedik.bizi yurt dışında en iyi şekilde temsil eden bu futbolcumuz çirkeflikle kendini yere mi atmıştır ki o yuhlamalar tepkiler geliyor? yazık.

volkan büyük bir hata yapmıştır ,yıllar önce fevziyi bitiren pozisyonla hemen hemen aynıdır.umarım mili kalecimizi fb seyircileri bitirmezler.sahip çıkarsınız isteriz ama rüştüye sahip çıkmanızı düşünüyorum da en iyisi hiç sesini çıkarmamanızı temenni ediyorum.

• hayatımda okuduğun en komik makaleydi..tebrik ederim

bu tip yazılar yazıp forumda gerginliği arttırmanın anlamı yok..yazdıklarınn hiç biri mantıklı değil..futbol bilginide gorduk bolece.almanyanın sıradan dediğin takımı bayernle berabere kaldı..ayrıca hanemize turk golü atılmadı yazısıda sonderece komik.dun sahada 2 alman wardı.biri shalke kalecisi biride hakem.bilmem anladınmı?dunku shalke galatasaray ile oynasaydı en az 3 farkla 90 dakikayı bitirirdi..tromso gibi bi takıma elenen takımın taraftarı hangi cesaretle bole bi yazo yazıyor anlamak mumkun değil..artmedia gibi bi takım deplasmanda portodan 3 puan yine deplasmanda glasgow dan 1 puan alıyor.aynı porto ertesi hafta aynı stadta interi yeniyor....fenerbahce sezonun en kotu macını oynadı....ve sen bu maca bakarak papatya falı acmıssın...sarı kırmızı gozlukleri cıkar artık..Fenerbahce aldı basını gidiyor sen hala uyuyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi y@nkee -- 20 Ekim 2005, 18:58:54 >

• bütün gün zaten bunlar konusuldu yeni topic acmana gerek yoktu

hamit konusuna gelince mactan önce zaten onu tribünlere cagırıldı (her ne kadar gelmeyip el sallasada )

kaldiki bizim kendi liğimizdeki futbolculara baskanlara hatta aralarında kendi arkadasımız tanıdıklarımız olan rakip taraftarlara diz boyu küfür edilirken hamit in yuhalanması kenarda kalsın (gerci bunların hiç biri dogru değil oda ayrı bir konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tedoa -- 20 Ekim 2005, 18:53:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: lahmacuk

gördük ki dün gece fenerbahçe oynadığı oynayacağı en iyi futbolu oynamıştır.avrupa futbolu avrupadan futbolcu almakla oynanmaz ,avrupalı yönetimle avrupalı kafayla olur.dikkat edilirse bütün goller duran toplarla gelmiş karambolden atılmıştır.birde adamların attığı 2. gole bakın.oynadığı futbola bakın.fener iyi oynamıyor derken boşuna demedik.almanya"nın şampiyonlar ligindeki sıradan temsilcisi karşısında bu hallere düşmesini istemezdik.ayrıca şu gollere bir türk ismi yazmak da önemlidir.bunu da unutmayalım.

gel gör ki daha 4 gün önce milli takımla sevinen bizler hamit altıntop gibi bir oyuncuyu zevkle seyreden onunla gurur duyarken bizler dün geceki yuhalanmasına anlam veremedik.bizi yurt dışında en iyi şekilde temsil eden bu futbolcumuz çirkeflikle kendini yere mi atmıştır ki o yuhlamalar tepkiler geliyor? yazık.

volkan büyük bir hata yapmıştır ,yıllar önce fevziyi bitiren pozisyonla hemen hemen aynıdır.umarım mili kalecimizi fb seyircileri bitirmezler.sahip çıkarsınız isteriz ama rüştüye sahip çıkmanızı düşünüyorum da en iyisi hiç sesini çıkarmamanızı temenni ediyorum.

Bu nasıl yorum? Dün gece Nobre gol kaçırdı taraftar "NOBRE NOBRE NOBRE NOBRE MARCİO NOBRE" diye tezahürat yaptılar.. Keza Volkan içinde aynısı Fevzi ile Volkan'ı kıyaslaman bile komik.

Hamit'in yuhalanması konusunda bir şey yazamam çünkü maçın bazı bölümlerini seyretmedim toplasan 20-25dk. izlemedim o anda yuhaladılarsa bilemem. Ama seyrettiğim zamanlarda yuhalama duymadım bir futbolcuları hariç o da maçın başlarındaki bir hareketinden dolayı yabancı bir topçuydu...

Fener'in oynadığı top çok kötüydü hatta oynamadı bile izledi sadece. Ama "gördük ki dün gece fenerbahçe oynadığı oynayacağı en iyi futbolu oynamıştır" bu laf komik kaçıyor.... sadece gülüyorum

• bu tip yazılar yazıp forumda gerginliği arttırmanın anlamı yok..yazdıklarınn hiç biri mantıklı değil..futbol bilginide gorduk bolece.almanyanın sıradan dediğin takımı bayernle berabere kaldı..ayrıca hanemize turk golü atılmadı yazısıda sonderece komik.dun sahada 2 alman wardı.biri shalke kalecisi biride hakem.bilmem anladınmı?dunku shalke galatasaray ile oynasaydı en az 3 farkla 90 dakikayı bitirirdi..tromso gibi bi takıma elenen takımın taraftarı hangi cesaretle bole bi yazo yazıyor anlamak mumkun değil..artmedia gibi bi takım deplasmanda portodan 3 puan yine deplasmanda glasgow dan 1 puan alıyor.aynı porto ertesi hafta aynı stadta interi yeniyor....fenerbahce sezonun en kotu macını oynadı....ve sen bu maca bakarak papatya falı acmıssın...sarı kırmızı gozlukleri cıkar artık..Fenerbahce aldı basını gidiyor sen hala uyuyorsun.
  • boş boş konuşuyo bazıları

fenerbahçe pierre ve alex i aldığından beri
    duran toptan gol atmak kabahat oldu nedense ??
  • bu sene de guruptan çıkamayacaksınız,yine başarısızlık yine hezimet olacak yazının özeti bu anlayanlara
  • quote:

Orjinalden alıntı: crepassio

boş boş konuşuyo bazıları

fenerbahçe pierre ve alex i aldığından beri
    duran toptan gol atmak kabahat oldu nedense ??

"duran toptan gol atmak" kabahat değil tabiki de oyun sistemini "duran toplardan gol atmaya"kurarsan bu kabahat.
    ya duran topları senden daha iyi kullanan bir takıma çatarsan?
    ya da defansta duran toplarda açık vermeyen bir defansa denk gelirsen?
    ya da Schalke gibi çok koşan pres yapan seni ceza sahasına yaklaştırmadan daha orta sahada topa basıp tenis topu gibi rakip sahaya gönderen bir rakibin olursa?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 20 Ekim 2005, 19:13:49 >
  • bu arada merak ettim bu kadar konuşuyrum boş konuşuyorum da fb napıyor bu arada kupaları falan mı topluyor? avrupada gurugtan çıkıyormu?uefa"da ne yapıyor? hey Allah"ım bide dolu konuşsak ne olacak

siz ancak tribünden manzaraları konuşun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lahmacuk -- 20 Ekim 2005, 19:22:54 >
  • quote:

bu sene de guruptan çıkamayacaksınız,yine başarısızlık yine hezimet olacak yazının özeti bu anlayanlara

ya cıkarsak terkedicenmi forumu?
  • quote:

bu arada merak ettim bu kadar konuşuyrum boş konuşuyorum da fb napıyor bu arada kupaları falan mı topluyor? avrupada gurugtan çıkıyormu?uefa"da ne yapıyor? hey Allah"ım bide dolu konuşsak ne olacak

siz ancak tribünden manzaraları konuşun

su an awrupa kupalarında oynayan 30un uzerinde takım war...kimileri milanla psw ile oynuyor kimileri tromsoya eleniyor..iğneyi kendinize batırsanız nası olur??*her awrupakupası mucadelesi weren takıım kupa ilemi donuyor..milanlı shalkeli psv li grupta 3 mac sonunda 2.yiz..geri kalan 3 macta istikrarımız surerse gruptan cıkacağız...awrupa konusunda suan muhattabımız deilsiniz..önce awrupada oynayın sonra bizi eleştirin..

• quote:

Orjinalden alıntı: y@nkee

Fenerbahce aldı basını gidiyor sen hala uyuyorsun.

Kusura bakma ama bu fener,aynı fener.Hiç bir yere gittiği filan yok.

Her takımın kötü maçlar çıkarmaya hakkı vardır.Her maç iyi oyun beklemek yanlış olur.Ama eğer siz bir PSV maçı ile havalara girip "biz avrupada karşımıza kim çıksa yeneriz" tarzında iddialı laflar etmeseydiniz,kimse size birşey demezdi.
    Dün akşam birkez daha açıkça görüldü ki,Fenerin önünde aşması gereken daha çok yol vardır.

• fenerli dostlara duyuru yahu adam doğru söylüyor bence ortamı falan da o germiyor.bence objektif yaklaşırsak herşeyin para ile yapılacağının zannediyor aziz bey lütfen avrupa da gol atan turk futbolcusu yok
  • Bırakın Fesatlanmayı... Biraz olsun delikanlı gibi yorum yapın kendinizi daha fazla küçük düşürmeyin, ve
    şunu kabul edin şuanda FENERBAHÇE den iyisi yok....
  • Kardeşim saçmasapan konuşmayın ya.Kimse fener ii oynadı demiyo.Para ile olmaz diyenler bi zahmet chelsea ye bi baksınlar sonra konuşsunlar.Ya gol atan türk oyuncusu olsa noolur olmasa noolur.Zaten bizim hücum hattımız yabancılardan kurulu.
    quote:

Orjinalden alıntı: forrestall

fenerli dostlara duyuru yahu adam doğru söylüyor bence ortamı falan da o germiyor.bence objektif yaklaşırsak herşeyin para ile yapılacağının zannediyor aziz bey lütfen avrupa da gol atan turk futbolcusu yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: dejavu_srkn

quote:

Orjinalden alıntı: y@nkee

Fenerbahce aldı basını gidiyor sen hala uyuyorsun.

Kusura bakma ama bu fener,aynı fener.Hiç bir yere gittiği filan yok.

Her takımın kötü maçlar çıkarmaya hakkı vardır.Her maç iyi oyun beklemek yanlış olur.Ama eğer siz bir PSV maçı ile havalara girip "biz avrupada karşımıza kim çıksa yeneriz" tarzında iddialı laflar etmeseydiniz,kimse size birşey demezdi.
    Dün akşam birkez daha açıkça görüldü ki,Fenerin önünde aşması gereken daha çok yol vardır.

zaten Fener aldı basını gidiyor derken Turkiye kosullarında demek istedim...awrupada basarı istiyosanız guclu bi butceniz olmalı..bugune baktığınızda Fenerbahce ekonomik olarak rakiplerini katlıyor....hergecen sene butcesini buyutuyor.ama ortaya projeler atarak sirketlesip urunler satarak.gs ve bjk ise ancak gunu kurtarıyor..tabi bazı arkadaslar bunu kabul etmiyor.ama yapılan stadlar tesisler ortada..getirilen futbolcuların değeri ortada..ve ara transferde yonetim bi bomba daha patlamaya hazırlanıyor..Henry g,b, b, adamın transfer, soz konusu olabiliyor.henry gelir gelmez bu ayrı konu.ama yonetim bu adamın yıllık 4 milyon euroya waran bedelini goze alıyorki gundemine bole biadamı alabiliyor..anelkanın alexin bonservisi ile galatasarayın ilk 11 inden 6-7 oyuncuyu rahat alabilirsiniz.....

• quote:

bu sene de guruptan çıkamayacaksınız,yine başarısızlık yine hezimet olacak yazının özeti bu anlayanlara

Sende kina yak ülke puani için oynuyoruz biz burda adam bayram ediyor
  • O zamanda sende iyi oynasaydin koy takimi tromsoyu eleseydinde milletin agzina ciklet olmaktan kurturdun
  • quote:

Önce sanki dost gibi orta yollu konuşuyorsun sonra fesatları kusuyosun yok golü yabancılar atmış yok hamit yuhalanmış sana yaranmanın bir mümkünü varmı lahmacun kardeş iyi oynamadan o beğenmediğin takımla başa baş oynadık ki bayern de yenemedi o takımı sıradan takımmış sıradan takım dediğin takım alman liginde şampiyonluk kovalıyor kuzey kutbunun küme düşen takımı değil.

• bırakın konuşssun ağzı olan konuşuyor zaten sonra tromso dediğimiz zamanda biz eleştiriliyoruz yukarıdaki arkadaşın dediği gibi kına yakarsın fenerbahçe elenirse

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.