Şimdi Ara

fenerbahçenin kadrosu kötü değil

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamam uluslarası anlamda vasat bir kadro ama diğer 3 rakibe göre kesinlikle düşük değil genel olarak.
    Volkan-isla-skrtel-neto-hasan-souza-ekici-aatif-guilano-valbuena-janssen(soldado) daha yedeklerde alper-dirar-ozan-fernandao-elmas vs var. Başarızlığın en büyük sebebi çok net aykuttur

• Kadrosu süper ligde idare etmek için kötü değil ama şampiyonluk için yetersiz.
    bayern ile oynasa ne olur acaba bir de onu düşünün.
  • Orta sahası,kanatları çok yetersiz bu lig için.GS de rodrıguez feghouli döktürüyor.Fb de atıf dirar kaç gol kaç asisti var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

Kadrosu süper ligde idare etmek için kötü değil ama şampiyonluk için yetersiz.
    bayern ile oynasa ne olur acaba bir de onu düşünün.

Bayernle oyanamaya gerek yok. Fenerbahçe en son ne zaman rahat bir galibiyet aldı ona bakmak lazım. Kötü giden maçların ardından bir tane galibiyet alınıyor ve taraftarı stada gelmesi bekleniyor.
  • Turkiyenın şampiyonluğa oynayacak ilk 4 takımında Mehmet topal Hasan Ali oynamayacak. Zaten oynarsa dördüncü olursun otomatik.
  • Kadromuzun seviyesi Göztepe Kayseriyle eşdeger ne iyisi Skrtel demiş bide adam ortalama 2 maç 1 sarı kart her önemli maç öncesi ya sakat ya cezalı Neto denmiş bide hele İsla ortalama her maç kanadından gol yediriyor şilili Serdar Kurtuluş
  • Kadro kötü,yönetim kötü,teknik direktörümüz de bu kötü tabloyu olumluya çevirecek bir şey yapamadı.Kadroyu td kurdu suçlusu o diyenlerin de haklı tarafları var.Soldado'ya verilen 5 milyon euro yazık günah mesela.
  • kadro kötü bence ilk 3 e göre ama yinede iyi puan aldılar yinede belli olmaz daha maç çok bu kadar olumsuz düşünmeyin
  • Kanatlar ve bekler anadolu takımı seviyesinde.
  • Kötü değil çok kötü.
  • Önemli olan bence hırslı, istekli, armaya aşık futbolcuların olmaması.

Volkanı öyle böyle eleştiriyoruz ama, o mantalitede koy göbeğe bir oyuncu bak bakalım nasıl ateşliyor takımı.

-Kadro kötü olmayabilir ama herkes kendi performansının bir tık altında seyrediyor. Ateşlenmesi gerek. Para için değil, Fenerbahçe için oynaması gerekiyor furbolcuların.
  • Taraftar takıma çok kızıyor ama ilk 11'lere baktığımızda 4 takım içinde açık ara en kötüsü Fenerbahçe. Buna rağmen abartı bir puan farkı yok. Bence futbolculara haksızlık yapılıyor. Aykut Kocaman göze hitap etmeyen sıkıcı bir futbol oynatıyor doğru ama puan olarakta alınabilecek en iyi puanlardan birini aldı.
  • Şampiyonluk için yetersiz falan değil geçin bunları, çoğu Anadolu takımlarını yenecek kadro bu. Beşiktaş ve Galatasaray ile senede 34 maçta 4 kere oynuyorsun (ikisi Kadıköy'de) kalan 29 maç Anadolu takımları ile bana kimse demesin bu kadro Teleset Mobilya Akhisar Belediyespor'u yenemez diye kimse demesin. Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım güruhu gitmedikçe futbol şubesinden başarı beklemeyin, Şampiyonluk Ali Koç'lu günlere kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersunvanderyanal -- 5 Mart 2018; 14:41:53 >
  • Kadro kötü felan değil

Tüm maçları izliyorum.Gs de rodriguez gomis bjk da talisca querasma üst düzey oynuyorlar haricindekilere bana yıldız futbolcu felan demeyin .

Akhisar maçının tek sorumlusu bir futbol ozurlusu olan aykuttur

Ilk 11 ı yanlıştı hadi ilk yarı gitti bi hataya .Maçı çevirecek adam olarak Atifi görüyor .Atıf kimdir ya?

O maçta topali yerine mehmet ekici ,dirar yerine sağda valbuena ,

Fernandao yerine soldado ile başlasa fener çok rahat kazanırdı maçı

Bir önceki maçta sahanın en iyilerinden şener nerede?

Ya bu adam modern futbola tepki olarak doğmuş birisi

Bir bktan da anladığı yok

Maç sonu aciklamalarina bakıyorum yakışıksız sırıtık sırıtık kelimelerle cümle kurma cabaları

Sanki ansiklopediden kelime ezberleyip şunu da cümlede kullanayim der gibi anlamsız saçma sapan cimleler kuruyor

Ya artık görünce içime sinir doluyor .Deliriyorum

Basta o ruh hastası olmak üzere bunların hepsi defolup gitmeli fenerbahçe den

Yoksa daha çok hayal kurar bi taraftar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allizzwell27 -- 5 Mart 2018; 22:58:32 >

• Kötü değil.Orta.
  • Allizzwell27 A kullanıcısına yanıt
    GS'de Rodri,Gomis gerçekten çok üst düzey oynuyor GS'nin kadrosunu bize göre çok iyi bulmuyorum ama bu 2si çok büyük oynadı ve GSyi taşıyorlar.Bu 2 oyuncu sıkıştığında Feghouli,Belhanda,Mariano geliyor destekliyor.

Bizim kadro da Talisca,Babel büyük oynuyor bu oyuncular sıkıştığında Quaresma,Adriano,son dönemde de Negredo destekliyor.

2 Takımda da saha içinde alternatifler,tecrübeli ayaklar var.

Anadolu takımlarını gereğinden fazla küçümsüyorsunuz.Anadolu takımları GS ve BJK'ye bile kafa tutabiliyor ama bazen güçleri yetmiyor.FB'ye kafa tutmaları çok daha kolay çünkü kadronuz kötü size karşı güçleri de yetiyor.Çok büyük yetenek eksikliğiniz var şu kadronun nesi iyi.

Kadronun kötü olduğunu bilenler şu yanılgıya düşüyor.Aykut Kocaman şu kadroya rağmen iyi puan topladı kafası tamamiyle yanlış.Kötü kadrosu olan FB'nin 44 puan toplaması tam olarak normal.Normal olmayan şey daha iyi kadrolara sahip olan BJK ve GS'nin bu kadar düşük puanda kalması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Menemenci Kenpachi -- 7 Mart 2018; 4:43:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

GS'de Rodri,Gomis gerçekten çok üst düzey oynuyor GS'nin kadrosunu bize göre çok iyi bulmuyorum ama bu 2si çok büyük oynadı ve GSyi taşıyorlar.Bu 2 oyuncu sıkıştığında Feghouli,Belhanda,Mariano geliyor destekliyor.

Bizim kadro da Talisca,Babel büyük oynuyor bu oyuncular sıkıştığında Quaresma,Adriano,son dönemde de Negredo destekliyor.

2 Takımda da saha içinde alternatifler,tecrübeli ayaklar var.

Anadolu takımlarını gereğinden fazla küçümsüyorsunuz.Anadolu takımları GS ve BJK'ye bile kafa tutabiliyor ama bazen güçleri yetmiyor.FB'ye kafa tutmaları çok daha kolay çünkü kadronuz kötü size karşı güçleri de yetiyor.Çok büyük yetenek eksikliğiniz var şu kadronun nesi iyi.

Kadronun kötü olduğunu bilenler şu yanılgıya düşüyor.Aykut Kocaman şu kadroya rağmen iyi puan topladı kafası tamamiyle yanlış.Kötü kadrosu olan FB'nin 44 puan toplaması tam olarak normal.Normal olmayan şey daha iyi kadrolara sahip olan BJK ve GS'nin bu kadar düşük puanda kalması.

Son paragrafta dediğine katılıyorum. Dün birisi yazmıştı. Aykut bu sene 8-9 transfer yaptırdı. Advocaat'a geçen sene sadece Lens'i aldılar ve 24 hafta sonunda Aykut'la aynı puanı topladı. Yani bu kötü kadroyu da Aykut Kocaman kurdu.

• Kadro yetenek fakiri. Aykut Kocaman ile ilgili fikrimi defalarca söyledim. Büyük takımda çalısacak bir hoca değil ancak kötü hoca demem. Konya tarzı takımların ideal hocası ki yıllarca bu tarz bir takımda kafasındakileri yansıtırsa çok başarılı sonuçlarda alabilir.

Gelelim bu sene özelinde Fenerbahçeye bu sene Feneri çalıştıracak en iyi seçenek Aykut Kocamandı ki zaten yaklaşık 20 gün yurt dışında hoca arandı . Sonuç olarak kimse bulunamadı. Son seçenek olarak Aykut Kocaman geldi.

Kadro Aykut kurdu tamamen saçma bir laf. Soldado belki 4. belki 5 tercihiydi butun yaz bir forvet getiremedik. Eleme maçlarına paf takım forveti çıktı. Son çare Soldado getirdiler. Verilen bonservis tamamen yönetim hatası ki yıllardır bu yönetim gereğinden fazla bonservis verdiği için biz bir oyuncuya el atalım 1 ise fiyat direk 3 lere 4 lere çıkıyor. Yeni gelecek yönetim bu algı ile de çok uğraşacak.

Kjaer gidecem diye tutturdu. Bonservisine en fazla 8 verdiler. Maaşıda işin içine kattık. 12 M € Sattık diye gösterdik. Zenit Gui göndermek isteyince fırsat transferi olarak 7 m € verdik. Güzel transfer oldu .

Dirar tercihi çok eleştiri aldı lakin Lens ile ilgili Advocotın raporu var deniyor. Bjk performansı ortada bugun geriye dönsem ben yine Lensi isterim ama o zaman söylenen şuydu transfer yapma işi sıkıntı bir kaç mevkiden oynayabilen oyunculara ağırlık vereceğiz. Dirar bu noktada sağ bekte oynuyor diye tercih edildi muhtemelen. Sonradan bonservissiz diye İsla çıktı onuda aldılar. Buda aslında transfer konusunda ne kadar çaresiz olduğumuzu gösteriyor.

Gs'nin çöp diye almadığı. Bizim bonservissiz diye aldığımız ve hiç bir taraftarımızın beğenmediği sürekli eleştirdiği göndermek istediği Roman Kjaerin gidişinden sonra as stoper oynamaya başladı. Stoperimizde çöp denilen Roman oynuyor bir senedir ki eleme maçlarında Topal stoper oynadı Vardara elendik bu yüzden. Defansif anlamda yapılan acemi hatalardan giden puanları bir düşünün.

Valbueana kendi aldırdı neden oynatmıyor. Arkadaşlar Valbu sezon başı her maç ilk 11 oynadı. Bu adam Osm maçından sonra yedeğe çekildi. O maçtan sonra takım puan toplamaya ve biraz daha düzenli oynamaya başladı. Bu hafta Akhisar maçı ilk 11 oynadı yine puan kaybı yaşadık. Bu sefer taraftar hoca adamı küstürdü diye yine hocayı suçluyor. Valbueana oynarken bu kadar puan kaybı olması tesadüf mü ? Valbueana yetenek olarak ligin en iyi 3 oyuncusundan biri belki de ama yetenek tek başına yetmiyor hele bizim gibi kırılgan bir kadroda. Kaldı ki yedektende girse gayet iyi istatistik yaptı. Verimli kullanma anlamında gayet verimli kullandık.

Her transfer döneminde bir anadolu takımına kitlemek istediğimiz Atıf bizim az 11 oyuncumuz kadroyu buradan kesin bunun sorumlusu olarak Aykut Kocamanı görmek basite kaçmak ve gerçekleri görmemek.

Ben şucu bucu olmam ön yargılardan arınarak yorumlama yaparım. Alex en sevdiğim Fb oyuncudur. O zaman Aykut Kocamana kızdım lakin o zamandan kalan hınç ile ben bugun ki olayları değerlendirmem. Benim gördüğüm elinde olan Roman ile Atıf ile bir şeylerin mücadelesini vermeye çalışan biri var. Takım her anlamda freni patlayan kamyon gibi yokuş aşağı gidiyor. Bu gidişi durdurmak için çabalayan tek insanda kendisi bu yüzden bu sene elimden geldiğince destek olmaya çalışıyorum.

Kurtuluşumuz Mayıs sonunda yapılacak başkanlık seçimi o zaman Ali Koç başkan olacak yeni bir başlangıç yapacaz. Taraftarlara tavsiyem Ali Koç secilince getireceği antrenöre saygı duyulması. Vitora Rvp ile yapılan, Aykut Kocamana Valbuena yapılan yeni gelecek hocaya yapılmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris01 -- 7 Mart 2018; 11:3:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: baris01

Kadro yetenek fakiri. Aykut Kocaman ile ilgili fikrimi defalarca söyledim. Büyük takımda çalısacak bir hoca değil ancak kötü hoca demem. Konya tarzı takımların ideal hocası ki yıllarca bu tarz bir takımda kafasındakileri yansıtırsa çok başarılı sonuçlarda alabilir.

Gelelim bu sene özelinde Fenerbahçeye bu sene Feneri çalıştıracak en iyi seçenek Aykut Kocamandı ki zaten yaklaşık 20 gün yurt dışında hoca arandı . Sonuç olarak kimse bulunamadı. Son seçenek olarak Aykut Kocaman geldi.

Kadro Aykut kurdu tamamen saçma bir laf. Soldado belki 4. belki 5 tercihiydi butun yaz bir forvet getiremedik. Eleme maçlarına paf takım forveti çıktı. Son çare Soldado getirdiler. Verilen bonservis tamamen yönetim hatası ki yıllardır bu yönetim gereğinden fazla bonservis verdiği için biz bir oyuncuya el atalım 1 ise fiyat direk 3 lere 4 lere çıkıyor. Yeni gelecek yönetim bu algı ile de çok uğraşacak.

Kjaer gidecem diye tutturdu. Bonservisine en fazla 8 verdiler. Maaşıda işin içine kattık. 12 M € Sattık diye gösterdik. Zenit Gui göndermek isteyince fırsat transferi olarak 7 m € verdik. Güzel transfer oldu .

Dirar tercihi çok eleştiri aldı lakin Lens ile ilgili Advocotın raporu var deniyor. Bjk performansı ortada bugun geriye dönsem ben yine Lensi isterim ama o zaman söylenen şuydu transfer yapma işi sıkıntı bir kaç mevkiden oynayabilen oyunculara ağırlık vereceğiz. Dirar bu noktada sağ bekte oynuyor diye tercih edildi muhtemelen. Sonradan bonservissiz diye İsla çıktı onuda aldılar. Buda aslında transfer konusunda ne kadar çaresiz olduğumuzu gösteriyor.

Gs'nin çöp diye almadığı. Bizim bonservissiz diye aldığımız ve hiç bir taraftarımızın beğenmediği sürekli eleştirdiği göndermek istediği Roman Kjaerin gidişinden sonra as stoper oynamaya başladı. Stoperimizde çöp denilen Roman oynuyor bir senedir ki eleme maçlarında Topal stoper oynadı Vardara elendik bu yüzden. Defansif anlamda yapılan acemi hatalardan giden puanları bir düşünün.

Valbueana kendi aldırdı neden oynatmıyor. Arkadaşlar Valbu sezon başı her maç ilk 11 oynadı. Bu adam Osm maçından sonra yedeğe çekildi. O maçtan sonra takım puan toplamaya ve biraz daha düzenli oynamaya başladı. Bu hafta Akhisar maçı ilk 11 oynadı yine puan kaybı yaşadık. Bu sefer taraftar hoca adamı küstürdü diye yine hocayı suçluyor. Valbueana oynarken bu kadar puan kaybı olması tesadüf mü ? Valbueana yetenek olarak ligin en iyi 3 oyuncusundan biri belki de ama yetenek tek başına yetmiyor hele bizim gibi kırılgan bir kadroda. Kaldı ki yedektende girse gayet iyi istatistik yaptı. Verimli kullanma anlamında gayet verimli kullandık.

Her transfer döneminde bir anadolu takımına kitlemek istediğimiz Atıf bizim az 11 oyuncumuz kadroyu buradan kesin bunun sorumlusu olarak Aykut Kocamanı görmek basite kaçmak ve gerçekleri görmemek.

Ben şucu bucu olmam ön yargılardan arınarak yorumlama yaparım. Alex en sevdiğim Fb oyuncudur. O zaman Aykut Kocamana kızdım lakin o zamandan kalan hınç ile ben bugun ki olayları değerlendirmem. Benim gördüğüm elinde olan Roman ile Atıf ile bir şeylerin mücadelesini vermeye çalışan biri var. Takım her anlamda freni patlayan kamyon gibi yokuş aşağı gidiyor. Bu gidişi durdurmak için çabalayan tek insanda kendisi bu yüzden bu sene elimden geldiğince destek olmaya çalışıyorum.

Kurtuluşumuz Mayıs sonunda yapılacak başkanlık seçimi o zaman Ali Koç başkan olacak yeni bir başlangıç yapacaz. Taraftarlara tavsiyem Ali Koç secilince getireceği antrenöre saygı duyulması. Vitora Rvp ile yapılan, Aykut Kocamana Valbuena yapılan yeni gelecek hocaya yapılmasın.

Ozel olarak aykut kocaman > pep

• "" Kadro yetenek fakiri. Aykut Kocaman ile ilgili fikrimi defalarca söyledim. Büyük takımda çalısacak bir hoca değil ancak kötü hoca demem. Konya tarzı takımların ideal hocası ki yıllarca bu tarz bir takımda kafasındakileri yansıtırsa çok başarılı sonuçlarda alabilir. ""

Yazdığım yorumun giriş pragrafında kurduğum cümle bu sen bu cümleyi okuyup özet olarak onumu çıkarıyosun. Anlamada mı sıkıntıların var yoksa konuyu baltalamak hoşuna mı gidiyor ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.