Şimdi Ara

Fenerbahçemizin gelmiş geçmiş en iyi teknik adamı kimdi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben veselenoviçten daha akıllı bir hoca görmedim...İlk yarıları 2 hatta 3 farkla yenik bile kapasak seyirci güveniyordu ..Veysel hoca içerde fırçayı basar milleti gazlar öyle böyle kurtarır maçı diyordu...Kurtarıyorduda...Şimdi bakıyorsun zicoya 2-0 önde olsan (örnek alkmar maçı)ne yapacakta kaybedeceğiz yada maç zora girecek diyorsun iki senedir şöyle oturup bir maç izleyemedik rahatça...İşin kötüsü kondisyonerdede iş yok daum zamanı koch canavar gibiydi şimdi herkes eli belinde geziyor sahayı...
  • Todor Veselinovig. Tek geçerim 100 gol rekorunu kırarak şampiyon olduğumuz sezonuda hiç unutmam...
  • Veselinoviçte iyidi.didi ve carlos alberto da öyle.daumun uyuşturucu işine gelince fenerbahçe bu adamı alınca yozlaştımı.baktığın zaman yakışmaz ama kimsede bunla ilgilenmedi ve ilgilenmemeli insanlar hata yapar bir torbacı ile çalışmadık.
  • Otto Bariç büyük aktördü
  • Mustafa Denizli Anlayana tabii...
  • Carlos Alberto Parreira
  • quote:

Orjinalden alıntı: SERKAN DENİZ

Ben veselenoviçten daha akıllı bir hoca görmedim...İlk yarıları 2 hatta 3 farkla yenik bile kapasak seyirci güveniyordu ..Veysel hoca içerde fırçayı basar milleti gazlar öyle böyle kurtarır maçı diyordu...Kurtarıyorduda...Şimdi bakıyorsun zicoya 2-0 önde olsan (örnek alkmar maçı)ne yapacakta kaybedeceğiz yada maç zora girecek diyorsun iki senedir şöyle oturup bir maç izleyemedik rahatça...İşin kötüsü kondisyonerdede iş yok daum zamanı koch canavar gibiydi şimdi herkes eli belinde geziyor sahayı...

Şimdi bakıyorsun zicoya 2-0 önde olsan (örnek alkmar maçı)ne yapacakta kaybedeceğiz yada maç zora girecek diyorsun

hahaha buraya cok guldum ya hakkattende oyle...

• Lorant tabi ki alem adam dı ya
  • 2000 2001 sezonu yani revivo kennet andersaon yusuf rapaiç jahnson o dönem her takıma 4-5 gol atıyoduk her maçta
  • Edit: Şu anda daha fazla —tam olarak— o fikirde olmadığım ya da yanlış yönleri/anlamları olabilecek bir yorum yapmışım. Kusura bakmayın; o yüzden editledim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.