Şimdi Ara

FENERBAHÇELİLER (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.801
Cevap
13
Favori
905.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 120 YTL mi.?????????????????????????

100. yıl forması almak bize nasip değilmiş derim ölsem vermem o parayı.
  • kesin değil.120 olursa ben de alamam
  • beyler taksit felan yaparsınız yaw....100.yıl forması almak bi kişi ye iki defa dek gelmez ona göre !!!
  • babama söyle.adam sizin gibi aynı transfer yok forma yok moduna girdi.ama inş. alırım.
  • Valla hiçbir şekilde kulübe yardım mardım ama 120 YTL verecek kadar bir formaya ne olursa olsun zengin değilim.

70 YTL civarı bi derece ama fazlasını hiçbir şekilde maalesef vermeyi düşünmem. Artık bakalım. Olmazsa 98. yılda aldığımız formayla devam ederiz bizde ne yapalım.
  • evet haklısın...acaba dh li fenerliler olarak topluca bi 15-20 forma alsak fenerıum bize indirim yapar mı
  • forma yerine 100.yıl t-shirt leri felan da olabilir aslında...forma şeklinde güzel şeyler var
  • ben her gece bu saatlerde buraya fotomaçın günlük yalan haberlerini koyarım ama bugün yalan haber bile yok.sanırım durum kötü
  • quote:

Orjinalden alıntı: yavkar@fb

ben her gece bu saatlerde buraya fotomaçın günlük yalan haberlerini koyarım ama bugün yalan haber bile yok.sanırım durum kötü

eyvah sonumuz geldi....fotomaç bile bizden umudunu kesti
  • sıkmayın canınızı. carlos konusunda tok alıcıyız. gelse iyiydi ama gelmemesi sorun değil. ben bu transferin olmamasına hiç üzülmedim. bence yerine daha iyisi gelecek. carlos başarıya doymuş hatta doymaktan bihal olmuş biri. gelmesi sadece şov açısından iyiydi. ama hem iş hemde şov yapacak bir isim gelecektir. biraz sabır
  • FENERBAHÇELİLER

100.yıl ürünlerinin pahalı olacağı fenerıum um giriş sayfasındaki bu foto dan belli
  • günaydın millet.neyse artık d.kiev maçını beklemeye başlayabiliriz.

bu arada eski topicler hort hort hortlamaya başlamış.lig bitsede yeni mevzular alevlense biraz artık
  • Arkadaşlar günayın.
    Gecen FENERIUM'a gittiğimi söylemiştim. Formalar 100 ytl olacakmış. (100. yıl oldugu için) Ama bunun yanında 70 Ytl ye de 100. yıl formaları oalcak. Yani isteyen 70 isteyen 100 ytl lik forma alacak.
    Bilginize
  • FENERBAHÇELİLER

web sitesinden çalıntıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARAKAY -- 2 Ağustos 2006; 9:13:33 >
  • keşke alıntı yapsaydın
    quote:

Orjinalden alıntı: KARAKAY

FENERBAHÇELİLER

web sitesinden çalıntıdır
  • çirkin bir kelime bu "alıntı".hoşuma gitmiyor.hem teknik direktörü yalancı olan bir takımın,taraftarının we sitesinden birşeyler aşırması hoş görülebilir

Fenerbahçemiz B36 Torshavn ile deplasmanda yaptığı karşılaşmayı 5-0 gibi net bir skor ile kazandı. Şampiyonlar Ligi 2. Tur Ön Eleme ilk maçında rakibini Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda 4-0, Torshavn deplasmanında ise 5-0 mağlup ederek Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu’na katılmaya hak kazandı.

Takımımız 3. Ön Eleme Turu’nda Dinamo Kiev-Metalurg Liegaja eşleşmesinden tur atlayacak takımla karşılaşacak. İlk maçı deplasmanda 4-1 kazanan Ukrayna ekibi Dinamo Kiev, büyük bir sürpriz olmadığı takdirde Fenerbahçemizin rakibi olacak. Takımımız rakibi ile 8-9 Ağustos’ta ilk maçını, 22-23 Ağustos’ta ise rövanş maçını oynayacak.

Torshavn maçının önemli dakikaları şöyle:
    7’ Ceza sahası sol çaprazından Alex’in aşırtma şutunda arka direkte Semih’in kafa vuruşu, yan ağlarda kaldı.
    13’ Kaleci Mikkelsen’in hatası sonrası ceza sahasında topu kontrol eden Semih’in sol çaprazdan çektiği şutu Mikkelsen, kornere çeldi.
    21’ Ceza yayı üzerinden Alex’in sert şutunda meşin yuvarlak, üst direkten oyun alanına geri döndü.
    25’ Ceza sahası sağ köşesinden Mehmet Yozgatlı’nın ortasında ön direkte Semih’in kafa vuruşu, az farkla yandan auta çıktı.
    44’ B36 Torshavn defansının yaptığı hata sonrası topu kontrol eden Tuncay, ceza sahasında kaleci Mikkelsen’i de geçerek topu boş kaleye gönderdi. 0-1

İKİNCİ YARI

49’ Rakibinden sıyrılarak ceza sahasına giren Mehmet Yozgatlı’nın şutunda kaleci Mikkelsen’den dönen topu Mehmet Yozgatlı bir kez daha tamamladı ve TOP ağlara gönderdi. 0-2
    79’ Sol kanattan Mehmet Yozgatlı’nın kullandığı serbest atışta kale önünde Can’ın kafa vuruşunda top, ağlarla buluştu. 0-3
    82’ Sol kanattan Uğur Boral’ın ortasında arka direkte Semih, meşin yuvarlağı ağlara gönderdi. 0-4
    90’ Ceza sahasında kaleci Mikkelsen’den dönen topu Murat Hacıoğlu, düzgün bir vuruşla ağlara gönderdi. 0-5

STAT: Torsvollur
    HAKEMLER: Ceri Richards , Edwards King , Dorren Adie (Galler)
    B36 TORSHAVN: Mikkelsen , Santos Dos Alex Jose , Joensen (Jakobsen dk. 87), Thorleifsson (Ellingsgaard dk. 62), Thomassen, Benjaminsen , Gunnarsson Johan , Midjord, Matras, Sylla Amed Davy (B. Joensen dk. 75), Jacobsen
    FENERBAHÇE: Rüştü, Serkan (Kerim dk. 70), Can, Önder, Ümit, Mehmet Yozgatlı, Aurelio, Uğur Boral, Alex (Olcan dk. 81), Semih, Tuncay (Murat Hacıoğlu dk. 65)
    GOLLER: Tuncay (dk. 44), Mehmet Yozgatlı (dk. 49), Can (dk. 79), Semih (dk. 82), Murat Hacıoğlu (dk. 90)
    SARI KART: Thomassen (B36 Torshavn)

• günaydın millet

keyifler nasıl

akşam spikerden duydum bizimkiler maçtan 1 gün önce idman yapamamın ama tam detayı anlayamadım o arada bulaşık yıkıyodum da

hafifami almışlar takımı başlka bi sebebmi vardı?
  • Bu hafta sonu ligler başlıyor. Arada maç tahmınlerimizi de verelim
    Bu hafta toto oynadım:

FENERBAHÇELİLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bakkal Gazi -- 2 Ağustos 2006; 9:27:39 >
  • şu imza linkini banada yollarmısınız günaydın bu arada
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.