Şimdi Ara

Fenerbahçe - Vitoria Guimaraes Hazırlık Maçı [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
755
Cevap
5
Favori
13.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu seferde ben acayim izniniz olursa 1990 senesinde Uefa kupasinda 3-2 ve 3-0 skorlar ile elemistim bu takimi hala aklinda

Tarih 18.07.2015 saat 20:30

Tv yayini Dsmart 77.kanal Smartspor HD

Basarilar.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• S10ERM S kullanıcısına yanıt
    Başlığa [ANA KONU] yaz dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schweitz

Başlığa [ANA KONU] yaz dostum.
    van persie oynaayacak inşallah bir de onu görelim de gözümüz açık gitmeyelim
  • OKUL ACİK D BLOK FİYAT 40TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfb.samed

OKUL ACİK D BLOK FİYAT 40TL
    üst üste 3 maç.
  • quote:

OKUL ACİK D BLOK FİYAT 40TL

Passolig olmadan girebilir miyim?
  • HAYIR
  • quote:

HAYIR
    hazırlık maçına 40tl ne demek ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aradesh

hazırlık maçına 40tl ne demek ya

Alıntıları Göster
    20 lira ideal fiyat olurmuş 40 bi tık fazla kaçmış.
  • Bu maçta ideal 11 le sahaya çıkmalıyız rvp olur mu bilemiyorm ama ideale yakın takımın birlikte oynamaya alışması lazım.

Yaptığımız maclarda şimdiye kadar hiç tempomuz yoktu umarım hoca bu maca takımı bu şekilde hazırlar.
    Oyun olarak daha ne oynamak istediğine karar vermemiş gibi duruyo çünkü oyuncular konusunda netleşemedi hala. Bu mac artık bi tık da olsa ciddi bi prova olucak bizim için.
    Sabırsızlıkla bekliyorum maç gününü.
  • Okul açık D blok fiyat:30 tl
  • 4-4-2'yi diretiyor hoca. Olmadı 4-4-1-1 oynuyor ama orada şöyle bir farklılık var. Diego şu takımda ofansif ortasaha olursa başarılı olur, forvet arkası değil. Diego'yu hiç besleyemiyoruz ki Diego oynasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HereDity

Bu maçta ideal 11 le sahaya çıkmalıyız rvp olur mu bilemiyorm ama ideale yakın takımın birlikte oynamaya alışması lazım.

Yaptığımız maclarda şimdiye kadar hiç tempomuz yoktu umarım hoca bu maca takımı bu şekilde hazırlar.
    Oyun olarak daha ne oynamak istediğine karar vermemiş gibi duruyo çünkü oyuncular konusunda netleşemedi hala. Bu mac artık bi tık da olsa ciddi bi prova olucak bizim için.
    Sabırsızlıkla bekliyorum maç gününü.
    ünkü dnipro maçını ölçü olarak alacaktım aslında takım uyumu, pozisyon yaratma, vs gibi faktörleri fakat tam olarak sağlıklı bir yorum yapamayız. karşındaki takım oturmuş bir takım,geçen senenin uefa finalisti,ve haftaya ligleri başlayacak olan bir takım. güzel bir hazırlık maçıydı aslında dünkü sert sivas maçı olmasaydı eğer. buna rağmen takım pozisyon bulamasa da rakibe de ahım şahım bir pozisyon zenginliği yaşatmadı. yediğimiz gol de malum zaten. bu takım daha toparlar. hoca kafasında net bir şekilde ilk 11'i oluşturmadı. özellikle mehmet topal-souza ikisilisini bir arada görmedi. tahminimce oynatacağı sistemde bu 2 oyuncunun uyumu çok önemli.

kanatlara gelecek olursak sene başından beridir stoch'tan pek umudum yoktu. hala daha yok. sağa çekip vurmaktan başka bir özelliğini hiçbir zaman göremedik. kaldı ki ileride rvp-fernandao, sağ kanatta da nani şeklinde çıkacak olursak, bizim sol kanat için mutlaka alper ile oynamamız gerektiğini düşünüyorum. gerek defansa yardımı olsun gerekse topla dribling özelliği ile takımın sistemine daha çok uyum sağlayacağını düşünüyorum.

takıma biraz daha zaman verelim. 2 3 maç ile bütün futbolcuları asıp kesmek bir işimize yaramaz. bu takıma daha rvp eklenecek. nani uyum sağlayacak. belki de topal-souza ikilisi çok iyi işler yapacak. zamanla görmek lazım bunları.
  • 4TL4NT1S kullanıcısına yanıt
    Stoch yaratıcı bir oyuncu değil kabul. Ancak Twente'de izleyenler bilir Stoch dribbling ı olan bir oyuncu dar alanda 3 kişiyi ipe dizdiği feynoord maçı vardı yanlış hatırlamıyorsam. Yani topla ilişkisi iyi ama bizim ligimiz sert.
    Stoch'un yaratıcılık olarak mental bir rehbere ihtiyacı var. Alex'in olmadığı zamanlar ofansif ortasaha oynamıştı. Gerçekten harika paslar attı. Elden kaçırılacak bir oyuncu değil stoch. Aynı şeyi Alper içinde söylerim ama Alper'in yeteneği topla değil. Aşırı çevik fiziği ile. O boya rağmen aşırı çabuk. Dikine gidebiliyor bu yüzden. Futbol zekası yok denebilir yaratıcılık yok yani onda da. Sadece hızlıca dikine gittiği için faul alıyor ya da diğer oyuncular alan boşaltmak için kaçtığında ligimizin kaliteli stoperleri markajı unutup topa odaklanıyor. Böylece boşta kalan oyuncu olmuş oluyor. Alper yaptığı şeyi planlamadan koşuyor bu yüzden kendini yere atıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Stoch yaratıcı bir oyuncu değil kabul. Ancak Twente'de izleyenler bilir Stoch dribbling ı olan bir oyuncu dar alanda 3 kişiyi ipe dizdiği feynoord maçı vardı yanlış hatırlamıyorsam. Yani topla ilişkisi iyi ama bizim ligimiz sert.
    Stoch'un yaratıcılık olarak mental bir rehbere ihtiyacı var. Alex'in olmadığı zamanlar ofansif ortasaha oynamıştı. Gerçekten harika paslar attı. Elden kaçırılacak bir oyuncu değil stoch. Aynı şeyi Alper içinde söylerim ama Alper'in yeteneği topla değil. Aşırı çevik fiziği ile. O boya rağmen aşırı çabuk. Dikine gidebiliyor bu yüzden. Futbol zekası yok denebilir yaratıcılık yok yani onda da. Sadece hızlıca dikine gittiği için faul alıyor ya da diğer oyuncular alan boşaltmak için kaçtığında ligimizin kaliteli stoperleri markajı unutup topa odaklanıyor. Böylece boşta kalan oyuncu olmuş oluyor. Alper yaptığı şeyi planlamadan koşuyor bu yüzden kendini yere atıyor.

doğrudur hocam alper'in de eksik yönleri var ve onları düzelttiğinde belki bizim değişmez sol kanat oyuncumuz olabilir. ben stoch'un gerçekten beni yanıltmasını çok isterim. takımda stoch gibi bir kanat varken onun maksimum fayda sağlayacak şekilde kullanılması takım için çok yararlı olur. ama ben açıkçası stoch'ta o ışığı görmüyorum. dediğim gibi umarım yanıltır.
  • 4TL4NT1S kullanıcısına yanıt
    Stoch düzenli çalışmayı, yorulmayın göze alan bir kişilikte değil. Yetenek olarak şüphe duyulacak bir oyuncu da değil. Teknik direktör sağlayabilir bu konsantrasyonu belki. Şu an çok erken konuşmak için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4TL4NT1S

quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

doğrudur hocam alper'in de eksik yönleri var ve onları düzelttiğinde belki bizim değişmez sol kanat oyuncumuz olabilir. ben stoch'un gerçekten beni yanıltmasını çok isterim. takımda stoch gibi bir kanat varken onun maksimum fayda sağlayacak şekilde kullanılması takım için çok yararlı olur. ama ben açıkçası stoch'ta o ışığı görmüyorum. dediğim gibi umarım yanıltır.

Alıntıları Göster
    Bu bilet fiyatlarının amacı kombineye teşvik etmek herhalde başka açıklaması yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

Bu bilet fiyatlarının amacı kombineye teşvik etmek herhalde başka açıklaması yok...

Alıntıları Göster
    Okul Açık D Bloktan 2 adet kombinem var.

Tanesi 30 TL'den ilgilenenler mesaj atabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NazimBaskurt

Okul Açık D Bloktan 2 adet kombinem var.

Tanesi 30 TL'den ilgilenenler mesaj atabilir.

Alıntıları Göster
    2 ADET KALE ARKASI OKUL AÇIK O BLOK KOMBİNE MEVCUT. İLGİLİLER ÖZELDEN YAZABİLİR...
  • Guimaraes maçı için

2 adet Maraton Ust kombine biletimiz gitmek isterseniz devir yapilabilir

Gişe fiyatından uyguna verilecektir
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.