Şimdi Ara

FENERBAHÇE & TRABZONSPOR (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
1.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git

FENERBAHÇE & TRABZONSPOR

(En Son Oy Tarihi: 14.6.2007)
Giriş
  • ben beraberliğe oy atmıştım doğru çıktı
  • ewet abi TS bizim yapamadıgımız yaptı helal olsun valla hemde yarım yamalak kadroyla tebrikler
  • bende beraberlik demiştim hatta iki yazıyordu ama şimdi altı olmuş
  • Bizim öküz altında buzağı aradığımızı iddia edenler şimdi ne diyecek acaba. Fener karşısında Trabzon'un verilmeyen buz gibi penaltısı, GS karşısında Ankaraspor'a yoktan var edilerek verilmiş penaltı. Bari bir üçkağıt yapıyorsunuz çaktırmadan yapın. Bu kadar da kör gözüm parmağına olmaz. Pes yani.

quote:

Orjinalden alıntı: alpyanar

quote:

Orjinalden alıntı: montoya

Sadece Metin Tokat'a değil, tüm hakemlere dikkat etmek lazım. GS maçında da en güvenilen adam Serdar Tatlı Nobre'nin elini kartsız geçiştirdi. Önceleri komplo teorisi dediğim şeylere artık ciddi ciddi inanmaya başladım. Bazı oyunlar oynanıyor ama hadi hayırlısı.

öküz altında buzagı aramaya devam. adam güzel bir maç yönetti ya illa bu kulp takılacak. ee FB liler neden sarı kartı olan orhan ak'ın serkan'a dalmasına bişey demiyor? Dikkat ettim de kimse o pozisyonu konuşmadı. Orhan Ak'ın bir gelişi var, ayagını bir sallayışı var serkan'a tuttursa serkan'ın ayakları yerden kesilecek. Hakem Nobre'ye kart vermemişmişmişmişmişmiş

• hocam keşke mesajını yazmadan iyice başlıkları karıştırsaydın ozaman ağzının payını alırdın yorulduk artık laf anlatmaktan
    quote:

Bizim öküz altında buzağı aradığımızı iddia edenler şimdi ne diyecek acaba. Fener karşısında Trabzon'un verilmeyen buz gibi penaltısı, GS karşısında Ankaraspor'a yoktan var edilerek verilmiş penaltı. Bari bir üçkağıt yapıyorsunuz çaktırmadan yapın. Bu kadar da kör gözüm parmağına olmaz. Pes yani.

quote:

quote:

Sadece Metin Tokat'a değil, tüm hakemlere dikkat etmek lazım. GS maçında da en güvenilen adam Serdar Tatlı Nobre'nin elini kartsız geçiştirdi. Önceleri komplo teorisi dediğim şeylere artık ciddi ciddi inanmaya başladım. Bazı oyunlar oynanıyor ama hadi hayırlısı.

öküz altında buzagı aramaya devam. adam güzel bir maç yönetti ya illa bu kulp takılacak. ee FB liler neden sarı kartı olan orhan ak'ın serkan'a dalmasına bişey demiyor? Dikkat ettim de kimse o pozisyonu konuşmadı. Orhan Ak'ın bir gelişi var, ayagını bir sallayışı var serkan'a tuttursa serkan'ın ayakları yerden kesilecek. Hakem Nobre'ye kart vermemişmişmişmişmişmiş

• quote:

hocam şimdi egri oturp dogru konusmak lazım. en iyi ihtimal beraberlik desen anlarım da en kötü ihtimal beraberlik şu an için takımların durumlarına ve oynadıkları futbola bakınca Ts için zor görünüyor. Rize maçını 90 dk izledim. TS özellikle 2. yarı cok kötüydü. Zaten maç son dakikada döndü. Rize gol kacırdı dönen top TS golü oldu. Ts nin defansı inanılmaz kötü. Orta sahası y, olabilir lafım yok ama FB forveti Ts defansını rize macındaki gibi yakalarsa TS için hiç de iyi olmaz. Ayrıca TS de tek forvet Tekke. M. Yılmaz ya da Jun da iş yok. En kötü ihtimal beraberlik lafı FB içn kullanılmalı. Bu durumda TS ye en iyi ihtimal beraberlik kalıyor (kendı görüşüm)
    quote:

Orjinalden alıntı: éfulim

aksilik çıkmazsa ordayım

en kötü beraberlik

alp nerdesin

• quote:

Bizim öküz altında buzağı aradığımızı iddia edenler şimdi ne diyecek acaba. Fener karşısında Trabzon'un verilmeyen buz gibi penaltısı, GS karşısında Ankaraspor'a yoktan var edilerek verilmiş penaltı. Bari bir üçkağıt yapıyorsunuz çaktırmadan yapın. Bu kadar da kör gözüm parmağına olmaz. Pes yani.

quote:

quote:

Sen yine görmemişsin heralde, yada işine öyle geliyor. Nobre'nin formasından çekilip yere düştüğü bir pozisyon var. O pozisyonda da vermedi penaltıyı. Vermeyince vermiyor pis hakemler. Artık gözlerini ondört açsalarda herkes rahat etse..

• montoya hakikatten maçları izlememiş çünkü ümit özat'ın Ankara maçında 2.sarı görüp atılması lazım..Her pozisyonda kendini yere attı , Arif abisi bile bu kadar ugrasmıyordu
  • Siz Nobre'nin pozisyonuna penaltı diyorsanız ligde her oynanan maçta 4-5 penaltı olması lazım. O pozisyonu Fatih'in pozisyonu ile kıyaslıyorsanız yuh derim yani.

quote:

Orjinalden alıntı: cdemir

quote:

quote:

quote:

Sen yine görmemişsin heralde, yada işine öyle geliyor. Nobre'nin formasından çekilip yere düştüğü bir pozisyon var. O pozisyonda da vermedi penaltıyı. Vermeyince vermiyor pis hakemler. Artık gözlerini ondört açsalarda herkes rahat etse..

• Hocam ben Nobre'nin pozisyonuna benzer pozisyonlarda ceza sahası dışında hakemlerin faul verip üstünü üstlük arkadan formayı çekti diye sarı kart gösterdiğini çok gördüm. Bu hareket ceza sahasının dışında faul oluyorda içinde niye olmuyor. Ceza sahasının dokunulmazlığı mı var?

Ayrıca biz Fatih'e verilen penaltıyla bu pozisyonu örtüştürmeye yada kıyaslamaya çalışmıyoruz. İkiside farklı hareketler.
    Şimdi sana göre Nobre'ye yapılan hareketin cezası yarım buçuk penaltı. Ama Fatih'e yaplan tam penaltı mı?

Penaltının yarımbuçuğu, yarımı olmaz. İki pozisyonda penaltıydı..

Bu pozisyonları geçtim. Oyuna göre maçın hakkı TS'du.

Keşke hakem pozisyonlarda daha dikkatli olsaydı.
  • montoya senin böyle konuşman çok normal bak başkanın ne demiş;

Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın, hakem hatalarından, dolayı fenerbahce maçını 1-0 kaybettiklerini söyledi.

bu kadar ağlanmaz hem başkanı hem taraftarı
  • quote:

Orjinalden alıntı: dinky

montoya senin böyle konuşman çok normal bak başkanın ne demiş;

Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın, hakem hatalarından, dolayı fenerbahce maçını 1-0 kaybettiklerini söyledi.

bu kadar ağlanmaz hem başkanı hem taraftarı

fener macını hakem hataları yüzünden kaybetmedık onu baskanımız demısse halt etmıs. o önce baskanlık nasıl olur kıtabını alsın okusun

ama barız hakem hataları yüzünden(bu 1 deıl 2 deıl) fenerın almıs oldugu bi 5-6 puan var ortada

• Fener alır diyorum :)
  • Trabzon 5 haftadır gol atamıyor, Fenerbahçe 2 haftadır ne atıyor ne yiyiyor, çok zorlu maç olacak her iki takım için de. Ama Ts açısından daha kritik bir maç, bilemiyorum...

edit : hortlakmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cause_of_death -- 21 Kasım 2006; 19:24:01 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.