Şimdi Ara

Fenerbahçe-Torshaven maçını internetten canlı seyredin!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni hayata geçen SecveSeyret.com Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor. Internet Üzerinden televizyon yayını yapan ilk Türk sitesi SecveSeyret.com, yayın hayatına Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi maçı ile başlıyor. Carşamba günü TSI 21:00’de oynanacak Fenerbahçe – B36 Torshavn Şampiyonlar Ligi Ön Eleme maçını dünya üzerinden sadece $6.95 karşılığında izleyebilirsiniz. Internette sadece SecveSeyret.com’da yayınlanacak Fenerbahçe – B36 Torshavn Maçını 300 kbps ve 512 kbps farklı kalite seçenekleri ve coğrafik konumlandırılmış sunucuları ile kesintisiz seyredebilirsiniz. SecVeSeyret.com Hakkında: Yayın hayatına Temmuz 2006’da başlayan ilk Türk IPTV sitesi SecveSeyret.com, artık dünya üzerindeki bütün Türklere Internet üzerinden yayın yapacak. Kullanıcılar canlı seyredecekleri programlar yanında sevdikleri dizileri, filmleri ve programları PC’lerine indirebilecekler.
    Detaylı bilgi için:www.secveseyret.com
    Gerçi Paraylaymış Ama Bir GALATASARAYlı Olarak Bu Bilgiyi Size Ulaştırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taçsız_Kral -- 25 Temmuz 2006; 18:44:19 >

• bu dawranışından dolayı şahsen seni kutluyorum
  • ya tabi lcd den izlemeyelim.bilg. ekranına bakalım.
  • yav iyide kanal d nin sitesinden de beleşe izleyebilirsiniz

ancak tabi belki hızı değişebilir
  • derdime ne,oturup tv'den seyredeceğim ben

bilgisayara uydu anteni takarsanda aynı işlevi görür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARAKAY -- 26 Temmuz 2006; 14:16:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: saatçi

yav iyide kanal d nin sitesinden de beleşe izleyebilirsiniz

ancak tabi belki hızı değişebilir

Hız değişmez.Serverın hızı zaten yeterli.Senin hızın yavaş olduğu için sorun yaşıyorsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.