Şimdi Ara

Fenerbahçe ne yapar (Hodri Meydan) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
2.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalinden alıntı: NeRoBiAnCo

milan
    psv
    fenerbahce
    schalke

benim tahminim, fener grupta orda ve burda psv yi yener, shalkeden 1 puan alır, bu sırada da milan garantilemiş olurda fenerbahce macına çok asılmazsa (bkz. fenerbahce-m.united) ve fener puan alabilirse 2.olarak gruptan çıkabilir diye düşünüyorum.
    tabi schalke maçında gurbetçilerimizin de etkisi olacak, deplasmanda schalkeden alınacak puan psv ile bir beraberliğe sayılabilir, birçok fonksiyon geliyor aklıma düşündükçe ama grup zor.

fenerbahçe orda ve burda PSV'yi mi yenecek..
    Ya ben futboldan anlamıyorum ya da sen..

• quote:

Orijinalinden alıntı: koko_

quote:

Orijinalinden alıntı: NeRoBiAnCo

milan
    psv
    fenerbahce
    schalke

benim tahminim, fener grupta orda ve burda psv yi yener, shalkeden 1 puan alır, bu sırada da milan garantilemiş olurda fenerbahce macına çok asılmazsa (bkz. fenerbahce-m.united) ve fener puan alabilirse 2.olarak gruptan çıkabilir diye düşünüyorum.
    tabi schalke maçında gurbetçilerimizin de etkisi olacak, deplasmanda schalkeden alınacak puan psv ile bir beraberliğe sayılabilir, birçok fonksiyon geliyor aklıma düşündükçe ama grup zor.

fenerbahçe orda ve burda PSV'yi mi yenecek..
    Ya ben futboldan anlamıyorum ya da sen..

arkadasım kesin yenecek demiyorum ki, çıkabilmesi için elinde en büyük şansı yine psv yi yenebilmek olur diyorum
    schalke ve milan dan daha çıtır bir kadroları var..

• çıkarız guruptan merak etmeyin
  • zor grup ama çıkar fb...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netgardens -- 26 Ağustos 2005, 20:59:54 >
  • milan 12-14 puan
    fenerbahçe 10-12 puan
    shalke 5-7 puan
    psv 3--5 puan

çıkarız..
  • quote:

Orijinalinden alıntı: floydian

quote:

Orijinalinden alıntı: tüberkül

bir fenerli olarak hiç şansımız yok

haa şöyle yaaa. gerçekçi olmakta herzaman yarar görüyorum. zira kupayı alıcaaz diyip m. united'lardan 6 yemek te var işin ucunda. hatta bi önce ki şampiyonlar ligini hatırlayacak olursak sıfır (0) puan çekip te her zamanki gibi türkiyenin t.şakoğlanı olmakta var işin ucunda
    Hadi be ordan sevimsiz herif....

• GERÇEKÇİ olursak zor bir grup..Eğer geçen yılki lyon deplasmanındaki oyunu sergilersek 2. olabiliriz.bence içerdeki psv ve schalke maçlarını alırız,milanla berabere kalırız.psv veya schalke deplasmanlarından en az 1 puan alır gruptan çıkarız,ancak takımımızın geçen yılki avr.kupası maçlarından gerekli dersleri almış olması ve koşması lazım.uefaya gitsek bile iyi olabilir,inşallah önümüzdeki yıl ŞLye 3.torbadan falan katılırız
  • shalkeye gıcık zaten daum
    ama genede zor
  • eğer inanmazsak olmaz,kendimizi küçümsemeyelim geçen yıl çeyrek final oynayan lyonla nasıl başa çıkmıştık,lyon finale kadar gidebilirdi bile...bence 3.olsak bile olur,takım avrupada maç yapa yapa hem güven kazanır,hem de puan kazanarak önümüzdeki yıllarda üst torbalardan katılarak mücadele eder..mesela geçen yıl 2 maçta da yendiğimiz prag 3.torbadan katılıyor
  • BEN AHA BU GUNDEN YAZIYORUM TABI SADECE TAHMIN AMA GUNU GELINCE CIKARSA HATIRLATIRIM

1 PSV
    2 MILAN
    3 SHALKE
    4 FB

Burda FB yi kucuk falan gordugum yok kimse alınmasın sadece tahmin baslıkta dedigi gibi sonradan konusmak yerine bastan ne dusunuyorsak yazalım
  • YA YETER ARTI KBU FENER İN ACEMİLİĞİ
    ben bi mucize bekliom
    fener artık yeter lan diyecektir.

1Fener
    2psv
    3milan
    4shalke
  • En fazla uefa ama onuda sanmıyorum.
  • fb milan ve psv deplasmanlarından puan alamaz,ama schalkeden puan alabilir,kendi evinde alacağı puanlar kaderini belirler,ama son maçlarda schalkenin milanla oynayacak olmasıda fb nin aleyhine çünkü milan son maça kadar turu garantiler son maça da yedeklerle çıkar...
  • gruptaki favori milan
    eger fener evindeki macları kayıpsız atlatırsa ve milanda diğer rakiplere puan vermezse ve en az 12 puan alırsa işimiz daha kolaylasır
    tek artımız psv ve schalke deplasmanlarında gurbetçilerin desteği
  • Geçen seneki yaptığımız hatakları yapmazsak 2. olmamamız için hiçbir sebep yok. Kolay grup beklemek hayal evimizdeki maçlar gerçekten önemli
  • ARKADAŞLAR BU TAHMİNLERİMİ YAZIN BİR KENARA
    MİLAN İTLAYADAKİ MAÇ MAĞLUP OLURUZ 0 PUAN
    MİLAN İÇERİDEKİ MAÇ BERABERLİK 1 PUAN
    SCHALKE DEPLASMAN BERABERE 1 PUAN
    SCHALKE KADIKÖY GALİBİYET 3 PUAN
    PSV DEPLASMAN MAĞLUBİYET 0 PUAN
    PSV KADİKÖY GALİBİYET 3 PUAN

EDER TOPLAM 8 PUAN VE GRUPTAN ÇIKARIZ

ŞİMDİ HERKES DİYECEKKİ 9 PUAN ALDINIZ ÇIKAMADINIZ NASIL OLACAK DİYE

ÇOK BASİT GEÇEN YIL 2 TAKIMDAN PUAN ALABİLDİK YANİ GRUBUN DENGESİNİ BOZAMADIK

AMA BU YIL HER TAKIMDAN ALACAĞIMIZ PUANLARLA DEGELERİ ALT ÜST EDİCEZ

TAKDİR EDERSİNİZKİ 8 PUAN GRUPTAN ÇIKMAYA YETER (İSTİSNALAR GEÇEN YIL OLDUĞU GİBİ KAİDEYİ BOZMAZ)

KISACASI KISKANANLAR ÇATLASIN CL DEKİ TEK TEMSİLCİNİZİZ

VEEEEE AVRUPADA YİNE EN UZUN KALAN BİZ OLUCAZ ARKADAŞLAR

• Doğru söze ne denir

Zor ötesi

Milan Bela

Psv zaten bela yanii

quote:

Orijinalinden alıntı: ghost_18

keşke fener gruptan çıksa ama gerçekçi olmak lazım çok zor bi grup fener uefa ya giderse şükretsin
  • Fenerin gurubundaki takimlarin gecen sene takim ve oyun sistemine gore tek yenebilecekleri takim shalke 04 belki Psv de olur. Psv nin gecen sezonun en iyi kosan pres yapan takimin turbosu olan japon futbolcusu Park i sattiktan sonra isi bana gore daha zor olucak. tabiki milan bu guruptaki en iddali va tecrubeli takim. Tabiki futbol bu hersey olabilir. Galatasarayin estigi zamanlarda galatasarayin ardindan son sirada bitirmisti daha ilk turda gurubu. Fenerbahceninde tabiki artilari var hic olmazsa 2 yeni futbolcusu avrupada iyi isler yapmis ve tecrubeleri olan (Anelka ve Appiah). Bana gore artik daumun baska bahanesi kalmayacak bu seferden sonra.
  • Ben sıralamaların hep süprizlerle bitigini gördüm. ve düşüncem milan guruptaalacagı beraberliklerle ikinci olabilecek. psv de kesin sonuncu olur.dolayısıyla FB ye 1 ve 3. sırakalıyor bence
    1-04
    2-milan
    3-F.B
    4-psv

inşallah 1 ile 3 sıra yer degiştirir.
  • RAkibe göre değerlendirisek fb sonuncu olur.
    Geçmiş yıllardaki Avrupa deneyimine değerlenirirsek fb sonuncu olur.
    Ligdeki İlk üç haftadaki futboluna bakarsak fb sonuncu olur.

Çok pis bir grup.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.