Şimdi Ara

FENERBAHÇE - LAZIO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
2.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haydi beyler gecmis olsun, insallah yari finale kaliriz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eleniriz.
  • Güzel kura bence...İlk maç sahamızda, deplasmandaki maçta seyircisiz...Basel ve Lazio iyi kura olurdu, Lazio geldi..
  • Bizim sahada 1-0 onlarda 1-1 biter.
  • Ben Fenerbahçenin yarı finale çıktığı kanaatindeyim Lazio bence 8 takım arasında 7. sırada tabi bence hayırlısı olsun çok güzel kura
  • eleyecegiz
  • hernanes çok tehlikeli adam tek başına dağıtır fener ortasahasını
  • Lazio çok sert bi takım.Teknik kapasitesi fazla yüksek değil ama mücadeleci bi takım..
    Tur için %55 Lazio diyorum ben.
  • FB gununde olsun, Lazio yu Italya da bile yener.

Adi var ama eski sohretinden cok uzak.

tottenham ve newcastle dan korkulmali asil. Birde Chelsea tabi.
  • Plzen ve BATE maçlarını göz önüne aldığımızda ibre Lazio'ya kayıyor.

• bu futbolla lazio perişan eder fenerbahçeyi.İlk iş volkanı değiştirmesi lazım aykut kocaman'ın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EM4

quote:

Orijinalden alıntı: yusei

hernanes çok tehlikeli adam tek başına dağıtır fener ortasahasını

Üstüste kaç çalım atabiliyor, bir topla kaç oyuncu eksiltebiliyor ?

sene başındaki bizle yapılan hazırlık maçını bile izlesen anlarsın gerçekten bileklerine çok hakim
  • yazıklar olsun bizim taraftara ne kadar vizyonsuz bi taraftar toplulugu olduk lazioyu ordada burdada yener geceriz turu simdiden yarı finaldeki rakibimizi bekleyelim.
    burdaki mac 2-0
    ordaki mac 1-2
  • quote:

Orijinalden alıntı: D-dokuzyuz

yazıklar olsun bizim taraftara ne kadar vizyonsuz bi taraftar toplulugu olduk lazioyu ordada burdada yener geceriz turu simdiden yarı finaldeki rakibimizi bekleyelim.
    burdaki mac 2-0
    ordaki mac 1-2

Bız mı vızyonsuzuz yoksa Sow Egemen degısıklıgı yapıp kendı evındekı maca cıft on lıbero cıkan td mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

Plzen ve BATE maçlarını göz önüne aldığımızda ibre Lazio'ya kayıyor.

Aykutun çalıştırdığı Fener nasıl oluyor bilmiyorum ama sezon sonuna doğru iyi oynamaya başlıyor oyuzden iyi bir sonuç beklyiorum.

Dünki maça bakmayın selcukla baroniyle çeyrek finale çıktık, orta saha rezildi...
  • zor kura bu çeyrek final bile fb miz için başarı sonuçta her sene çeyrek final oynamıyoruz
  • Defans ve ileri hattı çok güçlü lazionun

sırf faşist tutumlarından dolayı elenmelerini istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fidel Castro.

quote:

Orijinalden alıntı: D-dokuzyuz

yazıklar olsun bizim taraftara ne kadar vizyonsuz bi taraftar toplulugu olduk lazioyu ordada burdada yener geceriz turu simdiden yarı finaldeki rakibimizi bekleyelim.
    burdaki mac 2-0
    ordaki mac 1-2

Bız mı vızyonsuzuz yoksa Sow Egemen degısıklıgı yapıp kendı evındekı maca cıft on lıbero cıkan td mı?

aykut zaten vizyonsuzun kralı ama yazıktır ya su takımla bile yok lazio gelmesin yok N.castle gelmesin yok basel gelsin nedir ya kim gelirse gelsin sanki bu tur gelmese yarı finalde gelmeyecek nasıl olsa gelecek ve biz onları yenecegiz her iddaaya acıgım evet aykuta ragmen biz onları eleyecegiz bende dün aykuta cok küfür ettim ama takımıma güveniyorum nasıl oynaması gerekiyorsa öyle oynuyor avrupada ne lazioymus ne chelsea mıs kim gekirse gelsin

• fenerbahçe fenerbahçe ruhuyla oynarsa yener
  • Fener eğer adam gibi top oynarsa lazio yu icerde dışarda yener.
    Elenirse laziodan değil kendi hatalarından elenir.

UEFA kupası Türk takımları icin artık ulaşılmaz değil.Bir iki takım dışında coğu takımdan daha iyi kadrosu var FB ile GS 'nın.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.