Şimdi Ara

FENERBAHÇE-GALATASARAY SONUCU NE OLUR SİZCE? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
1
Favori
2.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3-1 yada 2-1 aliriz maci sonra seyrele karnavali pazarda tatil sabaha kadar egleneriz ins tabi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: reelnumber

quote:

Orijinalden alıntı: mertokan11

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emretangul

5-0

biri arkadaşı rüyasından uyandırsın

bencede rüya görüyor. 6 olma ihtimali çok yüksek

yav he he 3 macta gs tek kale oynadı kacırdıklarını atsaydı görürdün 6 yı 1-0 olsun bizim olsun demiyoda 6 diyo şampiyonlugu kaybedersen otur ağla.

yok şampiyonluğu kaybedersek ağlamayız emin olabilirsin. ama geçen hafta sizin teknik direktörünüz bu hafta yöneticinizin basın toplantısınız izlemeni tavsiye derm. ağlama nasıl olur gör.

yav he he tamam alıntı yapma artık

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emretangul

5-0

biri arkadaşı rüyasından uyandırsın

bencede rüya görüyor. 6 olma ihtimali çok yüksek

yav he he 3 macta gs tek kale oynadı kacırdıklarını atsaydı görürdün 6 yı 1-0 olsun bizim olsun demiyoda 6 diyo şampiyonlugu kaybedersen otur ağla.

yok şampiyonluğu kaybedersek ağlamayız emin olabilirsin. ama geçen hafta sizin teknik direktörünüz bu hafta yöneticinizin basın toplantısınız izlemeni tavsiye derm. ağlama nasıl olur gör.

yav he he tamam alıntı yapma artık

yemin ediyorum o adamların basın toplantısını izledikten sonra şampiyon olamasak bile önemli değil. o korku sizlere yeter. tarihimizin en kötü zamanında bile en büyük biziz. başka söze gerek yok

• Psikolojik olarak GS'nin halini düşünün; Playoff'ta 5 puan öndeyken avantajını koruyamamış, kendi sahasında ki maçlarda kazanamamış, haftalar önce olduğu gibi geçen hafta da şampiyon olucam hevesiyle sahaya çıkıp kendi puan kaybından çok Fener'in yenmesine bozulmuş, teknik direktörü ceza almış, yıllardır Kadıköy'de sadece 2 puan alabilmiş ve en önemlisi iki takım arasında oynanan maçlarda Fenerbahçe'nin GS'ye karşı yıllardır süren bariz üstünlüğü herşeyi açıklıyor aslında. Galatasaray için tam anlamıyla Şükrü Saraçoğlu stadı bi cehennem olacak; hiç olmadğı kadar stres yapacaklar ve tabi ki beraberliğe oynayacak, Fenerbahçe ise bütün hırsıyla şampiyonluğa.. Eğer olur da Fenerbahçe erken gol bulursa, GS'yi dağıtırlar..
  • Galatasaray ilk yarı gol bulursa ikinci yarı fark atar.
  • konuya anket eklenirse güzel olur. yöneticiye yazdık bakak görek.
  • 1-3

Baros-Selçuk-Melo yazar.
  • EĞER GS'Yİ BİR YENERSEK NE OYUNCU NE TEK.DİR. NE YÖNETİM,NE KULÜP NEDE TARAFTAR HİÇBİR ŞEY KALMAZ.YERLE BİR OLURLAR.
  • AYRICA ŞAMPİYON OLURSAK GS DIŞINDA NE ERMAN TOROĞLU,NE M.BARANSU.NE RASİM OZAN KÜTAHYALI BUNLARDA KALMAZ UMARIM.
  • 4-0
  • Fenerbahçe ilk yarıyı önde kapatırsa

Gs motivasyonolarak yıkılır bu çok net

Fatih Terim yok,futbolcular hep liderlerid şu anakadar farkla girdiler play-off a hem şampiyon olduklarından emindiler

2 haftadır kazanamamanın verdiği özgüven eksikliğiyle beraber ilk yarı mağlup bitirirlerse

ikinciyarı farkı rahatlıkla arttıracağımızı düşünüyorum
  • 2-0
  • Gol yollarında son maçtaki gibi şanssız olmaz isek, 3-1 yada 3-2 alırız diye düşünüyorum...
    bizim açımızdan en kötü ihtimal 3-3
  • Gördüğüm bütün Fenerbahçeli renktaslarım şimdiden seviniyor veya kesin konuşuyorlar ama ben hala çok korkuyorum.

Adamlar gelip sahada kupa kaldirirsa biterim herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 ye kadar biz oynarız.Gol atarsak şanslıyız.Gol atsak bile 50-60 dan sonra Galatasaray bastırır.Bizde kontra ile çıkmayı deneriz
  • 1-0 alırız
  • Allah'ın izniyle alacaz bu maçı beyler.

O kadar sene puan vermedik bu macta da vermeyiz.
  • 13 senedir yenemiyoz şimdi mi yenecez? Fener Yener
  • Psikolojik olarak takım ve biz bitik durumdayız, fener lanet olası şampiyonluğa bizden daha yakın.
    9 puan farktan 5 e indi fenerbahçe play off ta puanları toplarken biz kaybettik son hafta atmosferide düşünürsek yine bizimkilerin elleri ayakları birbirine dolaşacak. Böyle bir sezonda her şey bizim elimizdeyken şampiyonluğu vermek özellikle beni çok derinden yaralayacak. Umarım her şeye inat centilmence bir maç olur.

Skor tahminim 7-0 yada 5-1 fener alır.
  • Valla skor ne olursa olsun. Yenen takımı alkışlamak en güzeli olur .Her iki takımda haketti ama Galatasaray bence biraz daha haketti ...Tamam Fener de bu şartlar altında buraya kadar çok iyi geldi .Kısaca kim kazanırsa kazansın alın teri ile hakedilmiş bir kupa olacak kanaatimce .

Umarım her iki takımda ''ADAM'' gibi yenmeyi bildiği kadar ''ADAM'' gibi yenilmeyi de bilir...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.