Şimdi Ara

Fenerbahçe - Galatasaray 26. Hafta Maç Yorumları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: MeTeCiK

2-1 yeneceğiz ama cok olay çıkacak maçta.. hakem fırat olur.. at fava bekle cumartesi gecesi burdayım.

adanademirspor noucamp ta barcelona yı yener inanırım..... ama bu dediğin çocukça

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomasino01

quote:

Orijinalden alıntı: MeTeCiK

2-1 yeneceğiz ama cok olay çıkacak maçta.. hakem fırat olur.. at fava bekle cumartesi gecesi burdayım.

adanademirspor noucamp ta barcelona yı yener inanırım..... ama bu dediğin çocukça

Kendinizi barcelona olarak görmen çok olgunca davranış...!

• şu basın pisikolojik olaylara başladı her haberleri bunun üzerine zorla oyuncularımızı bu pisikolojiye sokacaklar
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    Bi duvar vardı sanki Ağlama duvarı mıydı neydi?

Yok çirkefler, yok 1 Gs maçı yeter onlara. Sizin gibiler bi bitmedi

• Berabere biteceğini düşünüyorum. Eğer yenersek Aziz'in gitmesi kesinleşir gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene galatasarayın kesinlikle alacağımı düşündüğüm maç. Hakem etkisi olmazsa fenerbahçe gs nin baskısına dayanamaz.

• fener yine kazanacaktır. belki bir beraberlik çıkar. en iyi zamanımızda bile yendiler. deli gibi saldırıyorlar bize karşı. tek oynadıkları ve tutundukları maç bu maç çünkü.
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    Sportif başarısı Yok dersen tamam derim de , sizi yenmek icin sahaya çıkıyor nedir ? Şampiyonluk umudu gitmiş iken tabii ki sadece sizi yenmek isteriz bundan doğal bir şey Yok. Ama şu durumda önemli 3 puandan baska bir şey değil.

• maç nasıl gidiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Bizim yenememe stresimiz oldugu kesinde .fb nin yenilme korkusu oldugunu hic zannetmiyorum .ki zaten yenilicezde acaba kaç kaç olarak.olmuyor kadıköyde ben kabul ettim artik

En son yendigimizde 98 yiliydi ben askerdim gerisini dusun

Yine olmadı seneye yine aynı stres
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.