Şimdi Ara

FENERBAHÇE DÜŞÜRÜLMEDİ!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sorun da bu ya bu kadar delil varken neden 1 ay gibi uzun bir süreçte somut bi adım atılamadı.İtalya'da Juventus burdaki süreçten çok daha kısa bi sürede cezalandırılmadı mı?
  • Delil var diyenler siz delilleri gördünüz mü?

Oraya 5 tane PROFESÖR DOKTOR yollandı BELGELER İNCELEMEK adına.

Bu insanlar hiç birşey bilmiyor, bütün gazeteler ve siz mi biliyorsunuz? Adamlar baktılar ve yeterli kanıt göremediler bitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpinco

sorun da bu ya bu kadar delil varken neden 1 ay gibi uzun bir süreçte somut bi adım atılamadı.İtalya'da Juventus burdaki süreçten çok daha kısa bi sürede cezalandırılmadı mı?

Bu bilgi kirliliğinden dolayı zaten rakip takım taraftarları böyle abuk subuk yorumlar yapıyorlar.

Juventus 2 sene sonra mahkeme kararıyla düşürüldü. Soruşturmayı federasyon başlattı ve ayrıca başkanları ve satın alınan hakemler dahil herkes itiraf etti.
  • Aga rakip takım taraftarına sesleniyorum yeşil sahalardabi halt yapamayan takımlarınızın savunmasını klavye başında yapmayın çok çalışın çabalayında bizisahada yenmeye çalışın. şike mikehikaye hepinizi şike şike yendik boru değilalex tek başına 30 küsür gol 15küsür asist yaptı. Türkiyenin en iyi topunu oynayan trabzonuda gördük avrupa maçında bursayıda gördükaldığıligte puanı attığı golü. Gsye zaten dencekbişy yok :D bjkde 17de 17 yaptı onuda gördük :D hadi herkes dalgasına baksın. Yeni sezon yeni umutlarınız hadi bakalımiyi oynayan kazansın. herkese vahi geliyormuş gibi uydurmasın bi taraflarından herkes kendi işine baksın

FENERBAHÇE DÜŞÜRÜLMEDİ!!

• Hala düşürülecek diyenler var Aziz Yıldırım başkanlıktan düşürülecek, hükümete muhalif isimler silahlı suç örgütü kurmaktan ceza alacak o kadar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atraus

quote:

sorun da bu ya bu kadar delil varken neden 1 ay gibi uzun bir süreçte somut bi adım atılamadı.İtalya'da Juventus burdaki süreçten çok daha kısa bi sürede cezalandırılmadı mı?

Bu bilgi kirliliğinden dolayı zaten rakip takım taraftarları böyle abuk subuk yorumlar yapıyorlar.

Juventus 2 sene sonra mahkeme kararıyla düşürüldü. Soruşturmayı federasyon başlattı ve ayrıca başkanları ve satın alınan hakemler dahil herkes itiraf etti.

Sen oradaydin degil mi genc sikeci
  • M.A. Aydınlar'ın açıklamaları beni zerre tatmin etmedi.
    ne düşürdük dedi ne düşürmedik.
    eveleyip geveledi. topu taça attı.
    hata yapmaktan korkan cesaretsiz bir güruh gibi geldiler bana.
    halbuki en ufak şüpheniz varsa düşürün diyor uefa.
    yani uzun lafın kısası YEMEDİ.
    bu federasyon benim gözümde bir hiçtir artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

quote:

Orijinalden alıntı: Atraus

quote:

Sen oradaydin degil mi genc sikeci

Ben orada değildim ama çok şükür yabancı dilim fln var araştırıp okuyunca her bilgiye günümüzde hızla ulaşılıyor. Bu işler forumlarda körleme yorum yaparak çözülmez kardeş biz Fenerliler olarak buna karşısıyız en başından beri. Zaten acizliğin 'genç şikeci' fln gibi bir lakap takmaktan belli :) tipik kompleksli 6sli yorumu

• quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

Ben Uefaya bir dilekçe yazacağım bizi milli takımımız dahil avrupadan men etmesi için. Federasyon gereğini yapamıyor siz yapın tarzı.

onlarda senden dilekçe bekliyorlardı zaten. ne yapacaklarını tam bilemiyorlar,yol gösterici tarzında bir yazı yazabilirsin.
  • Ben tepkimi dile getirir rahatsız olduğum hususu yazarım her futbolsever gibi. Para istemiyorlar =) hani fener le para iç içe ya çok. para vermek felan da gerekmiyor fenerasyon gibi.
  • Ula şu federasyon başkanı hiç yakışıyormu oraya daha konuşmayı bilmiyor.
  • Federasyon baskani Fenerbahçe yi düsüremeyiz diye açik açik dedi. Adamin bi Fenerbahçe formasi giymedigi kaldi. Zaten fanatik Fenerli kendisi, formayi da giyer yakinda.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.