Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (3781. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
85.006
Cevap
213
Favori
2.068.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37793780378137823783
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Futbol takımı boş kaleye atamaz, karşı karşıya 2-3 pozisyon kaçırır

basket takımı boş üçlük atamaz, en basit basketi atamaz.

nasıl uğursuz bir sene anlamadım ki
  • Leoooo 75-74. Son bir dakika.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AB1E07F87 -- 7 Şubat 2020; 22:39:59 >
  • de colo da tüy dikti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cacık malkolm sığır gibi izlemiş

• Geçmiş olsun hepimize.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yuh ya ayıp
  • Ben böyle işin...
  • Bu kadar kolay olmamalıydı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şaka mısın sen Thomas? Top uzaydan düştü resmen uyuyakalmış gibi herif nasıl konsantre olamıyorsun anlamak güç. Hiç olmadı yere inmişken foul yap kaçırmasını bekle. İnanılmaz cidden.

• De Colo - Sloukas aynı anda olmuyor, söyledik...
  • Ben oturduğum yerden anladım adamların oynayacağı seti bu kadar aptalca hata yapılmaz.

• Son 4 sn yede kendi evinde bu sayı yeniyorsa ..
  • Malcom Thomas ağzını açıp izlemiş sadece. Son 4 sn kalmış, bu kadar kolay basket yenmez.

Yalnız Maccabi’ nin İsrail’ li oyuncuları ( özellikle Avdija ) tahrik edicilerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 207m -- 7 Şubat 2020; 22:58:30 >
  • de colo'yu kazanıcaz diye maçı kaybettik, açık konuşmak gerek arkadaşlar bu takım bir şekilde ilk 8'e kendini atar ama sonrası gelmez daha kendi evimizde maccabi2yi yenemiyoruz daha buraya cska, real gelecek hiç ümidim kalmadı yalnız de colo son 2 maçtır ne oldu onuda anlamayamıyorum arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerosol 34 -- 8 Şubat 2020; 1:26:18 >
  • belliyti abi potaya topu ataçaga mal gibi izliyorlar ya bu takımı yenemiyorsan sen play offta 3-0 maglupsun kafadan
  • Obradovic son molayı aldığında son topa oynamalıydık ya da o kadar erken mola almamalıydı. Erken faul almak için son molayı kullanması pahalıya patladı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maç Maccabi'nin hakkıydı ne yalan söyleyeyim,son topta Sloukas'a faul yapıldı diye çalınan düdük komikti.Euroleague burası

Şutör diye D-Will,Kalinic; kurtarıcı diye Westermann falan oynuyor Fenerbahçe'de.Sfairoupoulos'un Avdija'yı oynatma cesareti bile yeterli takdir edilmek için.Yıllardır berbat da oynasa iyi de oynasa Kalinic'i sahada görmekten gözlerim kanadı
  • 3 lük şutlarımız zayıf kaç maçtır bu 3 lük atışlarımız beceremiyoruz yada kaliteli dış şut atıçılarımız yok
  • bu maçtta da bireysel oyun istemeyen ,takım oyunu isteyen Obra taktiği iflas etmiştir.. Taktiğiyle De Colo yuda öğüttü.. Datome Salı pazarında tişört filan satsın.. Bitmiş artık..Thomas son topu vererek Maccabi de oynuyorum zannetti sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lüzumsuz Adam

Maç Maccabi'nin hakkıydı ne yalan söyleyeyim,son topta Sloukas'a faul yapıldı diye çalınan düdük komikti.Euroleague burası

Şutör diye D-Will,Kalinic; kurtarıcı diye Westermann falan oynuyor Fenerbahçe'de.Sfairoupoulos'un Avdija'yı oynatma cesareti bile yeterli takdir edilmek için.Yıllardır berbat da oynasa iyi de oynasa Kalinic'i sahada görmekten gözlerim kanadı
    Hocam şuraya gelip insanları tahrik etme Allah aşkına ya. Biz bilmiyor muyuz kötü oynadığımızı? Son topta değil 4. Q maçı kaybettiğimizi? Son topta maç kaybetmişiz, herkes moralsiz, gelmişsin buraya bık bık bık. Anladık bölümde en çok sen biliyorsun basketbolu. Bi sal...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 7 Şubat 2020; 23:22:40 >
  • 
Sayfa: önceki 37793780378137823783
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.