Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (3608. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
85.006
Cevap
213
Favori
2.068.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36063607360836093610
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dwho

Şu adını euroligde hiç görmediğim takımın taraftarlarına da sözüm git ötede oyna
    Fener'in yenilmesini pusuda bekliyorlar. Yenilirse hemen damlıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

İyi güncüler dolmuş yine konuya, Bu güne kadar görmedikleri herşeyi bizlere sunan Obra ve oyunculara tek maç için yazılanları görünce gülsemmi yoksa üzülsemmi bilemiyorum, Birde bırakmayı bilsin filan yazmışlar şaka gibi.
    Bro o başarılar geçen seneler'de kaldı.Bu kadar fark kabul edilemez.Birde ergin ataman'a kaybettik.Ataman yerine başkası olsa bu kadar üzülmem.
  • Kalinic “favori Efes” derken haklıymış ! Adam daha maç başlamadan inancını hırsını yitirmiş. Sakatlık mental olarakta etkilemiş demek ki. Vesely ve Kalinic sakat sakat oynadı. Datome yok, Lauvergne yok. Çok önemli 4 oyuncumuz sakat. Pota altında Ahmet kazmasına kaldık. Yıllardır zaten oyun kurucu sıkıntımız var. Bu takım bugün elinden geleni yaptı. Daha ne yapsınlar. Bu kadroyla bu kadar. Efes çok formda bir takım. Takımımızı ve Efes’ i tebrik ediyorum. Artık kalbimiz Efesle. İnşallah kupayı ülkemize getirirler.

• Arkadaşlar yaklaşık 25 yıllık Efes taraftarıyım ve başka hiçbir takımı tutmam.Koraç kupasından belli Efes'i izliyorum..Lauevren,Datome sakatken ve Kalinic,Vesely fit degilken,bu kadar eksikle ve Efes formunun zirvesindeyken bu maçı çantada keklik görmeniz yanılgıydı zaten bence.Hiç takımınızı veya koçunuzu eleştirmeyin bence.Harika olduğunuz bir sezonu sakatlıklarla çok şanssız bitirdiniz sadece..

• Vay arkadaş...şurada adam akıllı yorum yazan 2 kişi var gerısı saçmalımış durmuş
    Yok sallamışlar yok sadece 3 lük falan filan yok Obra gitmeli falan filan..

İyi beyler iyi çok iyi böyle devam saçmalamaya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilsah kullanıcısına yanıt
    Hocam olayları iyi özetlemişsin Fenerbahçe adına. Burada gelip herhangi bir şeyin farkında olmayıp ona buna sallayanlar zaten basketbol değil futbol taraftarı, sorsan basketboldaki oyuncu rollerini bile bilmezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HastaSiempre1940 -- 17 Mayıs 2019; 21:4:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

Obradovic napsın sakatlıklara karşı? Vesely ve Kalinic sakatlıktan yeni çıktı, oynatacak adam yok. Lau zaten yoktu, Datome sakat. Sloukas'ı ben de yeterli bulmuyorum, her zaman PG ve 5 numara takviyesi ben de istedim ama durumları kendin görüyorsun zaten. Şampiyon olduğumuz sene kurduğumuz kadroda hepsi vardı zaten. NBA gitti 2-3 tane oyuncumuz.

Alıntıları Göster
    Hala şu yoktu bu yoktu, bunu diyeceğiniz için yazdım koca kadro 2 oyuncuya mı bağlı diye. Bir bitmediniz.
    Takımı iyi hazırlamamış işte bu kadar net. Bıraksın bu işleri Obradovic. Sinirden yazamıyorum daha hala hocayı kurtarma peşindesiniz. Koca sene gitti işte bugün bitti. Finalde elensek kim üzülürdü. Tebrik ederdik susardık.
    5 yıl 150 milyon euro 1 şampiyonluk yazılmış yukarda. Oha diyorum ohaaaaa..Bu hoca mı başarılı genele bakınca.

• Obradovic’in 1 yıllık sözleşmesi var. Seneye bizle son f4’unu oynayıp gider büyük ihtimal. 5 f4 1 şampiyonluk oldu. Winner adamı loser yaptık kulüpçe, tebrik ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RequeimFatih -- 17 Mayıs 2019; 21:5:56 >
  • sakatlıklar falan bahane olmaz böyle mağlubiyete. Takım savaşmadı yüreğini koymadı bazı oyuncular bu takımı haketmiyor. Hocaya laf söyleyenlerde saçmalamasın lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cool Storm

Fener'in yenilmesini pusuda bekliyorlar. Yenilirse hemen damlıyorlar.

Alıntıları Göster
    Sadece onlar olsa iyi, Normalde galibiyet alındığı zaman umrunda olmayan adamlar sırf eleştirmek için yenilmemizi bekliyor gibi
    Olgun bir yorum ile atmaca bir yorum farkı gayet belli oluyor. Fenerbahçe'den giden oyuncular sonrasında hiçbir zaman birincil oyuncularımız olmadı. 2 senedir Udoh etkisi beklediğimizden hiçbir zaman pota altını o baskıyla savunamadık. Vesely Airlines dedik ama Udoh toparlayıcıydı. Alex gibi aynı o olmadan makine işlemiyordu.

Kesinlikle ve kesinlikle Bobby ve Sloukas'ın devrinin bittiğini düşünüyorum. Bize her alanda üstünlük kurdurabilecek Maestro özelliğini üstlenebilecek bir adam lazım. Bogdanovic gibi gerektiğinde eline sazını alabilecek ve sorumluluk üstlenebilecek birileri lazım. Pota altında birincil bir adama ihtiyacımız var, sakatlıklardan sonra afallamıyacak bir takım kurmalıyız. Hatalarımızın farkındayız ama Obra'yı kesinlikle suçlayamayız. Bu oyuncuların hepsi Obra sayesinde buralara geldi. Seneye emin olun daha farklı sistem ile döneceğiz. Bu sene EL'in değişmesine verip, yeni sezona adapte ve tam potansiyelli bir şekilde girmeliyiz.
  • Obra sanırım ilk defa finale çıkamadı uzun süre sonra.Bence bu adam sözleşmesi bitince gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 17 Mayıs 2019; 21:7:13 >
  • Türk basketbolunda çıtayı yükselttiğiniz için teşekkürler Fenerbahçe,güzel maçtı.Fenerbahçe'de gördüğüm en büyük eksiklik eski açlığını yitirmiş gibiydiler,biraz CSKA sendromu havası sezdim.Obradovic seneye kadroya gereken ayarı çekecektir.

Son 3-4 senedir söylüyorum Sloukas'ın Heurtel'den hiçbir farkı yok gözümde,Heurtel'in vasat takımlara karşı winner olabilen versiyonu.Bizde Micic ve Larkin tarih yazarken adam sadece baseline'ı dolaşıp dışarı saçma sapan paslar attı.Dixon'daki ruhun 3'te 1'ini görmüyorum kendisinde.Zaten Efes yıllardır hep Dixon'ı raydan çıkartmaya uğraşır,Sloukas parlardı.Bugün onu bile yapamadı

Aynı şekilde Melli'nin de gereksiz abartıldığını düşünüyorum,Efes başından beri Melli'ye özellikle şut attırıyor,oyunu yönlendirme konusuna yardımcı oyuncu olmasını engelliyor böylelikle.Bence Trinchieri'yle oynarkenki Melli çok daha verimli ve etkiliydi.Kullanılış şekli farklıydı çünkü.

Dixon+Sloukas = 12 sayı 5 ribaunt 5 asist

Larkin = 30 sayı 7 ribaunt 7 asist.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lüzumsuz Adam -- 17 Mayıs 2019; 21:52:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Obradoviç bırakmasın da sizin gibiler fbyi bıraksın bence. Daha iyi olur.

Alıntıları Göster
    Entel yorum yapma zamanı değil. Sana mı soracağım nasıl yorum yapacağımı? Sizin gibi küçük düşünenler yüzünden daha da büyümüyor zaten bu kulup. Fenerbahçeliliğimi soruşturacak en son yer burasıdır herkes işine baksın.

• Fenerbahçenin bu sezonki en kötü performansıydı. Shane Larkin canavar gibiydi en önemli maçta tarihindeki en iyi performansı gösterdi. Finalde bu performansı göstermezse yanına bırakmazlar:))

• quote:

Orijinalden alıntı: isostar

Hala şu yoktu bu yoktu, bunu diyeceğiniz için yazdım koca kadro 2 oyuncuya mı bağlı diye. Bir bitmediniz.
    Takımı iyi hazırlamamış işte bu kadar net. Bıraksın bu işleri Obradovic. Sinirden yazamıyorum daha hala hocayı kurtarma peşindesiniz. Koca sene gitti işte bugün bitti. Finalde elensek kim üzülürdü. Tebrik ederdik susardık.
    5 yıl 150 milyon euro 1 şampiyonluk yazılmış yukarda. Oha diyorum ohaaaaa..Bu hoca mı başarılı genele bakınca.

Alıntıları Göster
    Ben size hak veriyorum ve katılıyorum hocam. Birilerinin olup, olmaması kesinlikle bir şeyi değiştirmez. Elimizdeki kadro, bugün süre alan herkes emin olun hiçbir katkı vermedi ve buraları haketmediğini gösterdi zaten. Benim anlatmak istediğim şey şu; Datome cidden önemli bir oyuncu. Kalinic'in formda olması keza bizim için önemli çünkü bu adamlar formda olmazsa sazı eline alabilecek adamlarımız yok.
  • Sloukas balonu güya takıma liderlik ediyor,takımı yönlendiriyor ama maçta kötü oyunda ilk bu beyefendi maçtan düşüyor.
    Tam bir vasat bu eleman. Ayrıca bu söylediklerim bu maçla alakalı değil. Hiçbir zaman beğenmedim bu adamı.

Efes’i ve Ataman’ı cok küçümseyenler oldu işte,Çoluk cocuk 3-5 yol basket ızlerse tabı Efes’i küçümser o vatandaş

Efes ‘ın bu galıbıyetı hıc süpriz değil.Tek maçlad bunlar serı değil o an kim ıster kım dırı olursa o takım alır.Ve ben final maçı ıcinde aynı seyı dıyecegım.Efes çok aç.Ve formda.
    Bu finaller 3 maç uzerınden olsaydı Efes’in şansı yarı yarıya azalırdı mesela

Larkın attı Efes aldı salladı aldılar dıyen adamla basketbol tartışmam spor bıle tartışmam.Efes’ın kaç maçtır kurdugu sistem uzerınden böyle oynandı.Kaldı kı sen bunu dersen ben sana derım kı Ataman’ın takımlarını hıc bılmıyorsun ızlememıssın ve sallayıp duruyorsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: Joel Embiid

Sloukas balonu güya takıma liderlik ediyor,takımı yönlendiriyor ama maçta kötü oyunda ilk bu beyefendi maçtan düşüyor.
    Tam bir vasat bu eleman. Ayrıca bu söylediklerim bu maçla alakalı değil. Hiçbir zaman beğenmedim bu adamı.
    Hocam kaç senedir söylüyorum Sloukas gözümde hiçbir zaman iyi olmadı. Calathes falan diye çok yazmıştım zamanında. Teodosic vs. Loser diye Teodosic'i istemeyenler vardı yine aynı bu konuda inanın bana.

Yorumlarını merak ettiğim bazı üyeler var.
  • CemalSanane kullanıcısına yanıt
    Okumadım ama cevabı basit her yıl 20 mio euro zarar ediyoruz sevdirse ne olacak hayra mı veriyor devlet bize versin devam edelim

• 
Sayfa: önceki 36063607360836093610
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.