Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (3380. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
85.031
Cevap
213
Favori
2.068.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33783379338033813382
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gelecek yıl DÜnya Şampiyonası'nda sakatlık ya da başka sebeplerden sıkıntılar olmazsa Sırbistan ilk beşi:Teodosic-Bogdanovic-Kalinic-Bjelica-Jokic. Süper bir beş Amerika'yı yenemez ama İspanya gibi başa baş oynar.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    bunlara ek bir sürü de Çin'e giden iyi oyuncular var yani nerden tutsan elinde kalıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

bunlara ek bir sürü de Çin'e giden iyi oyuncular var yani nerden tutsan elinde kalıyor

tam parayı veren düdüğü çalar hesabı
    çin için %100 doğru nba için de hem para hem prestij diye oyuncular birer birer gidiyorlar. udoh mesela tabir caizse çerez parasına gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

çin için %100 doğru nba için de hem para hem prestij diye oyuncular birer birer gidiyorlar. udoh mesela tabir caizse çerez parasına gitti.

nba'de , ligin popülerliği ve tabi en başta abd olduğu için tercih ediliyor zaten o ayrı mesele.
  • Takımımızı ve obra hocamızı görmeye son 7 gün.Gerçi ilk maçlarda illaki uyum sorunu yaşanır ama biz bu takımı her türlü seviyoruz.Heyecanla bekliyorum son şampiyonu parkede görmek için .

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı
  • sroad kullanıcısına yanıt
    En çok üzüldüğüm Pargo'ydu. Karşıyaka ya gelmesini çok istemiştim. Çine gitmişti yanlış hatırlamıyorsam.
  • hocam kulüplerin elinden bir şey gelmiyor maalesef. para desen çin fazlasını veriyor, kimi zaman da prestij için udoh gibi aynı paraya hatta belki daha azına nba tercih ediyorlar.

• arada bir aklıma geliyor, bu adam bir gün bu takımdan ayrılacak ve biz o gün ne yapacağız?

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı
  • Turnuvada izlediğim bütün maçlarda en az bir tane Obradovic seti izledim, adamın etkilemediği koç ve oyuncu yok resmen.
    İnşallah emekli olana kadar bizimle kalacak.
  • İlk yarının sonundaki oynanan set bizim değil mi beyler? BJK final maçında Bogdan'ın attığı üçlük.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bogi'nin bir kupa kazanma şansı daha var hemde sinan erdem'de ilginç bir durum oluştu. maçın sonlarına doğru ruslar farkı 2'e kadar indirdi ama bogi reis sazı eline alınca sırplar maçı aldı. klasik bogdan işte yalnız pazar günü final maçı süper olacak kaçırmamak gerek sinan erdem'e yakın olsaydım mutlak giderdim. üçüncülük maçı da güzel olur ama heyecanlı olmaz ispanyollar alır gibime geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerosol 34 -- 15 Eylül 2017; 23:28:46 >
  • Bogi reis her zaman ki gibi efsane oynadı maç sonunu. Shwed inde içine westbrook kaçmış mübarek tek başına oynuyor takımda. Bogdanovic mayıs ayında sinan erdem de EUROLİG şampiyonu oldu şimdide eurobasket şampiyonu olacak umarım gönlümüz Sırbistan dan yana ama slovenya karşısında işleri çok zor. Kim kazanırsa kazansın helal olsun diyecek herkes çünkü ikiside avrupanın açık ara en iyi takımlarıydı kesinlikle hakederek finale çıktılar. Eurobasketteki diğer bütün takımlar Allah a emanet oynuyordu letonya dışında

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: luganoguz

valla bende öyle umut ediyorum ama pek çok fenerli ne kadar sevmese de obradoviç hem bu başarısının arkasında aziz yıldırım olduğunu söylüyor ve gerçekten de onunla çok iyi anlaşıyorlar.İleri de olur ya başkan değişirse falan sonra obra reyiz de yavaştan takımdan ayrılma sinyalleri falan verirse diye korkuyorum
    Ali Koç gibi başkan gelirse bırak Obranın gitmesini, millet Fenerbahçe'de çaycı olsam keşke diyecektir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: luganoguz

valla bende öyle umut ediyorum ama pek çok fenerli ne kadar sevmese de obradoviç hem bu başarısının arkasında aziz yıldırım olduğunu söylüyor ve gerçekten de onunla çok iyi anlaşıyorlar.İleri de olur ya başkan değişirse falan sonra obra reyiz de yavaştan takımdan ayrılma sinyalleri falan verirse diye korkuyorum

Çünkü Aziz yıldırım Obradovic'in işine karışmıyor, Obradovic karıştırmıyor. Sadece maddi imkanları sağlıyor ve kalanını profesyonellere bırakıyor. Bu durumda olsam ben de severim Aziz Yıldırım'ı. Azıcık basketten anladığını düşünse orayı da rahat bırakmaz. Bakın Tuncay Özilhan'a adam Efes'in önünde resmen fren. Parayı tek başına gömdüğü için ve basketbol tutkunu olduğu için sürekli müdahale ediyor takıma. Milletin Aziz Yıldırımı sevmemesi ise tamamen başka bir hikaye, futbol takımını da bu şekilde yönetseydi kimse ağzını açıp bir şey demezdi. Başarısız olmak başka bir hikaye ama FB gibi göz göre göre başarısız olmak aptallığın zirve noktası. Taraftarlar için 1 numaralı sporun futbol olduğunu da düşününce basketboldaki başarılar bir yere kadar götürüyor. Bizim gibi saf basketbol destekleyicisi çok az insan var. Ben de futbolu seviyordum ama son yıllarda yaşananlardan dolayı tamamen soğudum. Aziz gidene kadar da destek olmayı düşünmüyorum, benim gibi milyonlarca insan vardır. İşte böyle bir durumda bırakıp gitmeyi bilmek gerek ama Aziz yargı sürecinden dolayı kendini kurtarmak için duruyor orada. Böyle olunca millet adamı sevmemekte haklı değil mi?

Obradovic'in takımdan soğumasının tek yolu var, ancak bizim başımıza da rakiplerimizde olduğu gibi amatör branşları önemsiz gören bir başkanın gelmesi ki ben bunu mümkün görmüyorum. FB artık geri dönülemyecek noktaya geldi.
  • Guduric bu takimda zor oynar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aradesh kullanıcısına yanıt
    Obradovic adam eder onu.
  • 
Sayfa: önceki 33783379338033813382
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.