Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (3148. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
85.006
Cevap
213
Favori
2.068.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31463147314831493150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dediğiniz gibi taraftarlar maçta çok sönüktü . Her pozisyonda hakemi baskı altına alan taraftarlar yoktu . Final maçınada aynı taraftarlar gelirse maçı alamayız . Hakemi baskı altında bırakamıyorsak , rakibin moralini bozamıyorsak nasıl maçı alacağız .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 şampiyonlukla Avrupa'nın 1 numarası olan Obradovic, 22 yıllık koçluk kariyerinde 16. kez Final Four’a kalarak tarihi bir rekora imza attı.
  • kardezim taraftari elestirmeyin parayi veren dudugu calar konusacaginiza bilet/kombine alin maca siz gidin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Sobotka

https://eksisozluk.com/entry/67723055

Çok güzel yazmış. Maç sonu basın toplantısını İletişim Fakülteleri'nde derste izlettirmek gerek. Bu kariyerde bir koça böyle saçma sapan sorular herhalde bir tek bizde yöneltilir.
  • fanatik bir Beşiktaş taraftarı olarak fener maçlarını ağzım açık izliyorum resmen. takım çok iyi salon full bana da tebrik etmek düşer. bu sene kupayı alır diye düşünüyorum. fikret orman ve yönetimini futbol ve kulüp yönetiminde ne kadar başarılı ve vizyonlu buluyorsam, basketbol ve diğer branşlar konusunda o kadar berbat buluyorum. komik takımlardan oluşan fiba şampiyonlar liginde bile kupayı alamadan elendik. bizim basketbol takımından bir cacık olmaz. çünkü vizyon sıfır
  • Bir Beşiktaş'lı olarak Lyon maçlarında sayfamıza gelip başarılar dileyip tur atlamamızı temenni eden Fenerbahçe'li arkadaşlarımı tur atlamalarından dolayı tebrik eder başarılarının devamını dilerim umarım ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye devam edersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

bu arada dün maçın son 6-7 dakikası hariç taraftar çok kötüydü anca maçın kesin galibiyet gelmesiyle başladılar şarkılara,tezahüratlara.

Lakin fener her atak yaptığında desteklemeleri,her defansta da ıslık falan çalınarak karşı tarafı etkilemeleri gerekirdi.

Böyle önemli maçlara çekirdekçiler gitmemeli valla.

Hele finale çıkarsak istanbul'da gene bütün çekirdekçiler toplanıp sessiz sessiz oturursa işimiz zor

Malesef..Ne öndeki kitle doğru yapıyor ne maç boyu bağaran marş söyleyip duran kitle doğru yapıyor..Salon harika ama gerisi..Ama neyse ki sarı giyip gelinmiş ..Bazen bu konuda bile birlik olunmuyor..

Etki yok arkadaş yok yok.Olay bağırmak çağırmak da değil bu millet bunu anlamadı halen bu yüzden bir seyirci baskısı kültürü oluşmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: D.

pa-na-ti-akos-u

cemi nunali ne lan

lugigig datome

renbo dediği de ribound muş meğerse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 26 Nisan 2017; 17:57:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: D.

pa-na-ti-akos-u

cemi nunali ne lan

lugigig datome

renbo dediği de ribound muş meğerse

Yemin ederim girdim Fenerbahce.org'a yarım saattir renbo diye bakınıyorum bi an bizim eski holigan Rambo sandim.
  • dünyanın en güzel takımının final four'a kaldığı maçtır.
    hakkındaki istatistikleri şöyle bir derledim:

- oaka'da hiçbir türk takımı 11 yıldır galibiyet alamazken, fenerbahçe 3 günde 2 galibiyet aldı
    - obradovic, fenerbahçe'yle oaka'da hiç kazanamazken, 3 günde 2 galibiyet aldı
    - obradovic, 22.kez katıldığı euroleague'de 17. kez play off oynadı
    - obradovic, 17.kez play off oynadığı euroleague'de 16. kez final four'a kaldı
    - obradovic, euroleague tarihinde iki farklı takımı (pao ve fb) üçer yıl üst üste final four'a taşıyan ilk antrenör oldu
    - euroleague tarihinde ilk kez bir takım saha dezavantajıyla başladığı seriye 2-0'la girdi
    - ilk maçta 16 sayı geriden gelindi
    - ilk maçta panathinaikos'a ikinci yarıda sadece 16 sayı attırılarak euroleague rekoru kırıldı
    - fenerbahçe, üç sene üst üste final four'a kalan ilk türk takımı
    - fenerbahçe, üç sene üst üste play off serilerini 3-0'la geçti:
    - 2015'te maccabi tel aviv'i (son şampiyon) 3-0
    - 2016'da real madid'i (son şampiyon) 3-0
    - 2017'de panathinaikos'u 3-0
    - bu üç takımın euroleague'de toplam 21 şampiyonluğu (real madrid 9, panathinaikos 6, maccabi tel aviv 6) bulunuyor

#dünyanınengüzeltakımı
  • Farkındanmısınız finalde cska ile karşılacağız davar da yok bu sene kimse elimizden alamazlar bunları bu sefer

• quote:

Orijinalden alıntı: yasink01

Farkındanmısınız finalde cska ile karşılacağız davar da yok bu sene kimse elimizden alamazlar bunları bu sefer

İstedikten sonra yeni davarlar bulurlar ama bu sefer o salondan çıkamaz
  • Efes maçını seyreden varmı komedi filmi gibi acayip basket oynanıyor

• Panathinakos'un psikopat başkanı oyuncuların dönüş biletlerini iptal edip otobüs ile dönmelerini söylemiş.Otobüs ile 12-13 saat sürüyormuş rahat.

Haliyle takımdaki Yunanlar kabul etmiş ama Amerikalı Singleton,Mike James,Gabriel vs karşı çıkıp kendilerine uçak bileti almışlar.Ve başkanları bunlar ile yollarını ayıracakmış.

Haberlere göre Singleton "Elendiğimiz takım Fenerbahçe,böyle bir cezayı kabul etmiyorum" demiş.

Aslında Bennett,Antic'in gideceğini düşünürsek free Singleton çok iyi olabilir bizim için.Mike James de iyi oyuncu ama benim için öncelik Wanamaker olmalı

• Eğer efes yenilirse damir davar denilen şikeci yüzünden olur resmen oliye çalışıyor
  • vay be helal olsun efes'e.

sıra daçka'da
  • @Hannibal96

Hocam bennet daha yeni geldi neden gidecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hannibal96

Panathinakos'un psikopat başkanı oyuncuların dönüş biletlerini iptal edip otobüs ile dönmelerini söylemiş.Otobüs ile 12-13 saat sürüyormuş rahat.

Haliyle takımdaki Yunanlar kabul etmiş ama Amerikalı Singleton,Mike James,Gabriel vs karşı çıkıp kendilerine uçak bileti almışlar.Ve başkanları bunlar ile yollarını ayıracakmış.

Haberlere göre Singleton "Elendiğimiz takım Fenerbahçe,böyle bir cezayı kabul etmiyorum" demiş.

Aslında Bennett,Antic'in gideceğini düşünürsek free Singleton çok iyi olabilir bizim için.Mike James de iyi oyuncu ama benim için öncelik Wanamaker olmalı

Singleton 10 Numara Olurdu Ama Sanırım Barça'ya Gidecek .
  • 
Sayfa: önceki 31463147314831493150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.