Şimdi Ara

⭐⭐⭐⭐⭐ Fenerbahçe 2021 / 2022 Sezonu - [ANA KONU] 🟡🔵 (270. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
110.081
Cevap
96
Favori
4.061.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
183 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Katılıyorum. Alman 2. ligini lider kapatan Thomas Reis ve düşük bütçesiyle 3. kapatan Ole Werner gibi özellikle Ole werner gibi yetenekli hocalar da düşünülebilir. SD olarak Ralf getirilip Ole wernere hocalık verilebilir. Veya Löw ile aynı sistem düşünülebilir. Önceden avrupa maçlarında çok yetenekli futbolcularımız olsa da zaragoza, göteburg gibi takımlar kök söktürüyordu. Sebebi teknik ve taktik düzeyinde üstünlük kurmaları. Hoca çok önemli bu konuda. Alman hocalar da kendilerini teknik ve taktik konularında çok geliştirmiş durumdalar.

İsviçreli ama Union Berlin'in hocası Urs Fischer mesela... Alman ligi için leş gibi takımı alıp 7. sıraya taşımış. Basel tecrübesi de var. Yaşı da uygun... Böyle bir tercih de olabilir...

• vforfreedom kullanıcısına yanıt

4,5m kendine maaş isteyen yaklaşık 40-50m da transfer bütçesi ister. Bunları karşılayabiliyorsak favre gelsin tabi neden gelmesin ki? Ben bunları karşılayacak güçte bir takım değiliz diyorum. Kim ne diyor bilemem o diyeni bağlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: fbyram

4,5m kendine maaş isteyen yaklaşık 40-50m da transfer bütçesi ister. Bunları karşılayabiliyorsak favre gelsin tabi neden gelmesin ki? Ben bunları karşılayacak güçte bir takım değiliz diyorum. Kim ne diyor bilemem o diyeni bağlar.

E bende diyorum ki o bütçeleri karşılayamıyorsan o kalibrede adam isteme hakkın yok. Vasat alacaksın o halde.

Bok gibi adamlara yüksek bütçeli takım veriyorsun da favreye mi veremiyorsun

• fbyram kullanıcısına yanıt

çok doğru bir nokta. tek başına td'e maaş vermek yetmiyor. adama belli bir transfer bütçesi vermezsen gene kabul etmez.

Ali Koç beklentiyi baştan yükseltmekle hata yaptı. Baştan Bielsa seviyesinde hoca demek yerine başarıya aç, alt yapı olarak sağlam yetişmiş, disiplinli bir hoca getireceğiz deseydi şu anki ortam oluşmazdı.

• Emre Belezoğlu loading..

Yazdığımı okudun mu? Gelmesin yada vasat biri mi gelsin dedim?

Favreye verebiliyorsak 4,5 verelim 50m da bütçe verelim. Türkiye de bunu yapabilecek kulüp var mı? Shaqiri, embolo yada seferovic, akanji, Rodriguez vs. isteyecektir. Alabilecek miyiz? Adam isviçreli bir kaç transfer isteyen biri. Geçmişte benzer örnekleri var. Bizdeki eksik noktaları söyledim.

O bahsettiğin dönem FFP kriterlerinden önceki dönem. Cebinden koyduğu ile artık onu al bunu ver olayı olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

İnanın Türkiye'de Alman altyapı-3. lig hocaları kadar taktik bilen TD yok. Oyuncularla otoritesini sarsmadan olumlu ilişki kurabilen, saha kenarında hakeme bağırıp çağıracak bir hoca getirsek yanına da son 2 sezon Süper Lig izlemiş bir yardımcı koysak 5 senenin üçünde şampiyon yapar. Yeter ki yönetim yabancı düşmanı medya ve onların kuklası haline gelen taraftara yem etmesin.

Modern futbolu bilen ama iletişimi kuvvetli vasat bir yabancı hoca bile iş görür yeter ki medyaya ve taraftara yedirmesinler, düzgün iş yapsınlar.

• quote:

İnanın Türkiye'de Alman altyapı-3. lig hocaları kadar taktik bilen TD yok. Oyuncularla otoritesini sarsmadan olumlu ilişki kurabilen, saha kenarında hakeme bağırıp çağıracak bir hoca getirsek yanına da son 2 sezon Süper Lig izlemiş bir yardımcı koysak 5 senenin üçünde şampiyon yapar. Yeter ki yönetim yabancı düşmanı medya ve onların kuklası haline gelen taraftara yem etmesin.

çare düzgün bir yabancı hoca + yalçın koşukavak   + eddy sözer

• Tottenham taraftarı Fonseca'yı istemiyormuş sanırım umarım Tottenham Fonseca'yı almaz da bize kalır. Kendisi mevcut kadrolara göre de oyun belirleyebilen birisi olduğu için istiyorum, disiplinli bir hoca olduğu da belli. Roma'da da başarısız sayılmaz, sonuçta o kadroyla İtalya'da kaçıncı olabilirdi diye düşündüğümde en fazla 6. olabilirdi diye düşünüyorum kendisi de 7.bitirdi.

Topu ayağında tutan yüzde 70 topa sahip olan bir oyun stiline sahip hocaların, çok kaliteli oyuncuları olmadığı sürece bu ligde iş yapacağına pek inanmıyorum. Ghezzal gibi nokta atışı pas atan, Alex gibi yoktan pozisyon var eden, Talisca vs gibi kilit açan oyuncular olursa bu oyun tarzının iş yapabileceğine inanıyorum. Mevcutta öyle bir oyuncu olmadığı için biraz daha tutarlı bir hoca isterim. Fonseca'da bence bu tanıma uyan bir hoca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SANTRAFOR ÖZLEMİ -- 10 Haziran 2021; 16:6:44 >
  • @SportsDigitale

ÖZEL | #Fenerbahçe'de #transfer gelişmesi birazdan @SportsDigitale

'de!

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Geri pas reis maldonado. Golcü aykut defansif oynatıyordu maldonado belki hücuma yönelik taktikler verir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  •  Fenerbahçe, stoper transferi için Alanyaspor ile sözleşmesi biten Steven Caulker ile prensipte anlaşmaya vardı. 

• quote:

Orijinalden alıntı: SANTRAFOR ÖZLEMİ

Tottenham taraftarı Fonseca'yı istemiyormuş sanırım umarım Tottenham Fonseca'yı almaz da bize kalır. Kendisi mevcut kadrolara göre de oyun belirleyebilen birisi olduğu için istiyorum, disiplinli bir hoca olduğu da belli. Roma'da da başarısız sayılmaz, sonuçta o kadroyla İtalya'da kaçıncı olabilirdi diye düşündüğümde en fazla 6. olabilirdi diye düşünüyorum kendisi de 7.bitirdi.

Topu ayağında tutan yüzde 70 topa sahip olan bir oyun stiline sahip hocaların, çok kaliteli oyuncuları olmadığı sürece bu ligde iş yapacağına pek inanmıyorum. Ghezzal gibi nokta atışı pas atan, Alex gibi yoktan pozisyon var eden, Talisca vs gibi kilit açan oyuncular olursa bu oyun tarzının iş yapabileceğine inanıyorum. Mevcutta öyle bir oyuncu olmadığı için biraz daha tutarlı bir hoca isterim. Fonseca'da bence bu tanıma uyan bir hoca.

Gelmesi zor olabilir bence, ben bu ismi geçenlerin geleceğini de sanmıyorum. Şimdi takip etmiyorum fakat İngiltere'de boşta takım varsa onları da deneyecektir bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: vforfreedom

Fenerbahçe, stoper transferi için Alanyaspor ile sözleşmesi biten Steven Caulker ile prensipte anlaşmaya vardı. 

Nokta atışı transfer. Bedavaya çözmüş olduk stoperi. Sassuolo 5-6 milyona bırakırsa Kaan Ayhan'ı da almak lazım. Seneye Szalai giderse stoper aramayız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Nokta atışı transfer. Bedavaya çözmüş olduk stoperi. Sassuolo 5-6 milyona bırakırsa Kaan Ayhan'ı da almak lazım. Seneye Szalai giderse stoper aramayız.

Alıntıları Göster

Evet ama szalai,caulker uyumsuz olur. Bir tık daha hızlı stoper lazım. He atillayı satarsak brooks-caulker olur o ayrı mesele

• quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Bu mesaj silindi.

Kaç yaşında adam attığı posta bak. Bu yaştaki hareketlere bak. Erkeğin ilgi ...pusu çekilmiyor. Ek olarak tannane ismini zaten herkes biliyor. Sen kimsin ki basın muhabiri gibi haber veriyorsun. Tamamen etkileşim için.

Attila hızlı bir stoper sayılır. Caulker yıl boyu ligin savunmayı en ileride kuran takımlarından birinde oynadı. Yanındaki Tzavellas da öyle çok hızlı bir adam değildi. Kağıt üstünde endişe olsa da pratikte sorun olacağını düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 10 Haziran 2021; 16:31:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vforfreedom

Kaç yaşında adam attığı posta bak. Bu yaştaki hareketlere bak. Erkeğin ilgi ...pusu çekilmiyor. Ek olarak tannane ismini zaten herkes biliyor. Sen kimsin ki basın muhabiri gibi haber veriyorsun. Tamamen etkileşim için.

Alıntıları Göster

Bunu gördükten sonra sildim mesajı  Zaten başka paylaşanda olmamış 🤷‍♂️

• 
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.