Şimdi Ara

⭐⭐⭐⭐⭐ Fenerbahçe 2021 / 2022 Sezonu - [ANA KONU] 🟡🔵 (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110.081
Cevap
97
Favori
4.060.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
183 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yönetim ser veriyor sır vermiyor. Adam akıllı ne hoca haberi var ne de oyuncu. Sıkıldım vallahi. Herkes bir şeyler sallama peşinde. Çok ciddi kaynak dışında gördüğüm haberleri paylaşmayacağım artık. Yağız Sabuncuoğlu bile fosladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yıl da işimiz yaş. Bu takımda hiçbir şey önceden halledilmiyor. Temmuzun ortasında bir teknik direktör bulunur. Alelacele topçular da alınır ya da hoca gelmeden önce alınır sonrasında avrupadan elenir ligde de şampiyon olamayız hoca kovulur senaryo yine tekrar eder.

• Hocaaa

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Attila hızlı bir stoper sayılır. Caulker yıl boyu ligin savunmayı en ileride kuran takımlarından birinde oynadı. Yanındaki Tzavellas da öyle çok hızlı bir adam değildi. Kağıt üstünde endişe olsa da pratikte sorun olacağını düşünmüyorum.

Evet. Ama yanındaki tzavellas (keşke bizde olsa) bizim forvetlerden çok daha teknik ve ayağı düzgün bir adam. Alanya ileride kuruyor ama topa da hakim olmuyor. Bizim gibi savunmada beklemiyor yani. Ayrıca çok iyi top çıkıyor savunmada.

Bizde gustavo alacakta kıçını kaldıracakta oho..

• vforfreedom kullanıcısına yanıt

Bilgisayarın, internetin ve Facebook'un ilk yaygınlaşmaya başladığı anlarda dönemin çocukları, gençleri yapıyorlardı bu tip paylaşımları(ve şuan çoğumuzu irite eden diğer paylaşımları). Şimdi o dönemin çocukları, gençleri Facebook'dan elini ayağını çekti ama bu sefer de yeni yeni teknolojiye ayak uydurmaya başlayan yaşlı kesim başladı bu tip paylaşımlara. Zaten şuan Facebook'da beğendiğin sayfaların gönderilerinin altlarındaki yorumlara okumamak gerekiyor, hepsi 50-60+ yaş.

• Ali Koç’un seçimden önce bir şey açıklamamasını pek istemesekte normal karşılayalım. Ancak burada koca bir ama var: Bu takım Avrupa Ligi playofflarına katılacak. Daha takıma hoca gelecek de oyuncularla çalışacak da istediği transferler yapılacak da derken birçok iş var. Artık bir an önce medyadaki kalemşörler 5037483838283 farklı isim söylemeden açıklamaları lazım yoksa işimiz yaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ice Platypus -- 10 Haziran 2021; 17:1:2 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • The Mandalorian kullanıcısına yanıt

Portekizli hocaların menajerleri çok iyi çalışıyorlar, muhtemelen Tottenham olacaktır Di Marzio falan boşa yazmaz. Bakalım kime gideceğiz merak ediyorum. Silva'ya falan gitmezler umarım, onun yerine Almanya'dan orta seviye hoca getirmek daha az risk içerir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SANTRAFOR ÖZLEMİ -- 10 Haziran 2021; 17:6:57 >
  • Ice Platypus kullanıcısına yanıt

teee ağustosun sonunda oynanacak. temmuz başı anlaşılsa yeter.

zaten takımın %50-60 ı felan mıllı takımda . bunlar izinli olacagı ıcın temmuz ortasına kadar "geç kalınmıs" olmaz.

• acura07 kullanıcısına yanıt

Temmuz ortasını beklersek piyasada hoca kalmaz sonra Yılmaz Vural'ı almak zorunda kalırmışız, düşüncesi bile ürkütücü  

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SANTRAFOR ÖZLEMİ -- 10 Haziran 2021; 17:52:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SANTRAFOR ÖZLEMİ

Bunu yazmaya giriyodum. Menejerlik firmaları ile bu kadar içli dışlı olmak ne kadar doğru acaba. Herşeyimizi rogonun sahibi belirliyor. Bizde antrenör bulsun bari

• bırak haziranın 3. haftasını, lig biter bitmez yeni hocanın açıklanması gerekiyordu çünkü zaten bitime 10 hafta kala hocanı göndermişsin. aynı tas aynı hamam dediğiniz gibi..

• quote:

Orijinalden alıntı: vforfreedom

Bunu yazmaya giriyodum. Menejerlik firmaları ile bu kadar içli dışlı olmak ne kadar doğru acaba. Herşeyimizi rogonun sahibi belirliyor. Bizde antrenör bulsun bari

Alıntıları Göster

Network sağlıyorlar demekki

Kötü bir firma değil fakat kendi oyuncu izleme ağımızı da kullanmamız gerekir. Tek firma odaklı gitmemek de gerekir diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SANTRAFOR ÖZLEMİ -- 10 Haziran 2021; 17:35:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vforfreedom

Alıntıları Göster

diğer kulüpler de menajerlik firmalarıyla çalışıyor. ama bizimki kadar gündeme gelmiyorlar. çünkü fbli muhabirler sürekli firma ismi zikredince odak haline gelmeye başladı. rogonun sahibi Ali Koç'un yakın arkadaşı. büyük bir firma. çalışmakta sakınca yok. ayrıca önerdiklerini alıp almamak da bizim elimizde. muhabirlerin firma ismi sayıklayıp kışkırtmalarına gelmemek lazım

• Bir kere yüzümüz güldü mü bizim?

• Kimse bizi istemiyor işte hem neden istesinler ki onlar bilmiyor mu yarım sezon kötü geçsin medyanın çelme takacağını, biliyorlar tabii. Baskı desen dünyada böyle baskı görülmemiştir, iç çatışma desen var umuyorum ki seneye bitecek, adam kayırma var, futbolun 2.planda olduğu lig var osu var şusu var...

Açıkçası ben olsam istedikleri kadar para versinler 3 kuruş kazanacağım kulübe giderim yine buraya gelmem.

• son yıllarda neden hep yerli hocaların şampiyon olduğu daha net anlaşılıyor. çünkü kaliteli hiçbir yabancı hoca bu lige, borç batağındaki kulüplere gelmek istemiyor. sonra yerli hocalar ligi daha iyi tanıyor muhabbeti.

• Caulker iyi bir oyuncu olsa da eğer yeni td belli kalibrede yabancı olursa Atilla da varken Caulker istemez. Mutlaka stoper gibi bir mevkide güveneceği tecrübeli bir oyuncu isteyecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crista galli

diğer kulüpler de menajerlik firmalarıyla çalışıyor. ama bizimki kadar gündeme gelmiyorlar. çünkü fbli muhabirler sürekli firma ismi zikredince odak haline gelmeye başladı. rogonun sahibi Ali Koç'un yakın arkadaşı. büyük bir firma. çalışmakta sakınca yok. ayrıca önerdiklerini alıp almamak da bizim elimizde. muhabirlerin firma ismi sayıklayıp kışkırtmalarına gelmemek lazım

Alıntıları Göster

Çalışmak ayrı ama herşey için rogona gitmek ayrı. Bu çaresizlik göstergesi.

• Şu tannane midir ne naneyse inşallah gelmez ya, bildiğin çöp bu

• 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.