Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (3262. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32603261326232633264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: isostar

Mesut hayırlı olsun. Abartılı şeyler yazmaya gerek yok kariyer ortada inşallah oynar. Benlm tuhafıma giden Mesut'un 40 yıllık Fenerbahçeliymiş gibi lanse edilmesi. Öyle bişey yok. Almanya 'da yaşamış biri olarak söyleyebilirim ki, Mesut Türkiye ile ilgili Alman kanallarına verdiği tüm röportajlarda Galatasaray' dan bahsederdi. Ağzından bir kere Fenerbahçe duymadım. Onun Fenerbahçeliliği mevzusunu falan geçin. Aldı parayı geldi. Parasının karşılığını vermesini bekliyoruz. Az para aldığını da sanmıyorum. Beklentimizin büyük olması da gayet normal.

Geçecek bir durum yok. GS Avrupa kupasını aldı bunun çocukluğunda reklam olması ve özellikle yurtdışındaki bir Türk tarafından bahsedilmesi kadar doğal bir durum yok.

Ona bakarsan ben takım tutmuyorum dediği videosu da var. Ergen bir çocuksun geleceğin parlak, etrafında kurt gibi menajerler ve akıl hocaları ne ararsan var... Çocuğun bırak takımına yediğine içtiğine bile karışırlar. FB'deki Ömer Faruk Beyaz'ın durumu ortada...

Küçükken FB formalı resimleri var... Kaldı ki olgunluk döneminde kendini kanıtlayacak durumu artık geçtiğinde senelerdir Fenerbahçeliyim muhabbeti dönüyor. Eski takımındakiler sürekli kendilerini kızdırmak için Fenerbahçe'den bahsettiğini FB marşı söylediğini anlatıyorlar. Nedir bu adamı GS'li yapma çabası anlamadım. Kaldı ki çocukken takım da değiştirebilir yani nereye varacağız buradan...

Kalibresindeki futbolcular da aynı paraları alıyor.

Beşiktaş'ı da övmüş adam:

https://www.hurriyet.com.tr/sporarena/elnenyden-mesut-ozil-aciklamasi-fenerbahce-marslari-soyleyerek-beni-kizdiriyor-41455368

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dulcet -- 26 Ocak 2021; 20:18:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

2 yıldır yetiyor ama bu sezon şampiyon 85 alır, son haftaya kadar yarış sürerse 90'ı zorlar bence.

Alıntıları Göster

Bu sene bjk ruzgari arkasina aldi 80 yetmez bence

• Mesut gol atarsa elini artık aşağı doğru değil yana doğru çevirecekmiş.

kızının adı eda.

• Genç futbolcumuz ismail yüksek hakkında çok olumlu övgüler var.
    Antalyaspor un transfer etmek için görüştüğü , araya pandemi girince görüşmelerin aksadığı, uğurcan ,abdülkadir ömür, yusuf yazıcı gibi gençleri altyapıdan çıkaran Sadi tekelioğlunun Trabzonspor a alın dediğini Menajer Erdinç şehit söylüyor
    Sadi tekelioğlu ile görüştüğünde yusuf yazıcı ve abdülkadir ömürden daha potansiyelli olduğunu söylemiş.
    Oyuncunun Volkan demirel kadar fanatik Fenerbahçeli, Senin için Fenerbahçe ile görüşeyim mi diye sorduğunda o gece sevinçten uyuyamadığını, bana hiç bir şek sormana gerek yok fenerbahce ise herşeye okeyim dediğini söylüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çocuğu çağırıp hiç kullanmazsak üzülürüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: man utd

Genç futbolcumuz ismail yüksek hakkında çok olumlu övgüler var.
    Antalyaspor un transfer etmek için görüştüğü , araya pandemi girince görüşmelerin aksadığı, uğurcan ,abdülkadir ömür, yusuf yazıcı gibi gençleri altyapıdan çıkaran Sadi tekelioğlunun Trabzonspor a alın dediğini Menajer Erdinç şehit söylüyor
    Sadi tekelioğlu ile görüştüğünde yusuf yazıcı ve abdülkadir ömürden daha potansiyelli olduğunu söylemiş.
    Oyuncunun Volkan demirel kadar fanatik Fenerbahçeli, Senin için Fenerbahçe ile görüşeyim mi diye sorduğunda o gece sevinçten uyuyamadığını, bana hiç bir şek sormana gerek yok fenerbahce ise herşeye okeyim dediğini söylüyor.

mert hakan yerine ismaili oynatsa hoca kaybedeceği hiçbir şey yok şu mertte ne buluyor anlamıyorum

• man utd kullanıcısına yanıt

Hocam bana baya teknik geldi zaten hani oyuncuya top yakışır derler ya evet o ismailde var ama çok çalışması gerek.Mesala maç içinde bence aşırı çalım falan denedi sonra tak dedi golü yedik.0-0 maçta bunu yaparsan seni Dünyanın her kulubünde olduğu için ipe dizerler.Ben garanti oynaması koşulu ile en az 1.lige gitmesi gerek.Yoksa burda çürür.Yaşı genç değil...

edit:Saçma şekilde iyi kesici.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARKKO70 -- 26 Ocak 2021; 20:21:33 >
  • Dave Gurney kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum, artı olarak Sadi tekelioğlu yusuf ve abdülkadİrden daha iyi pontansiyeli var dediği ismail, pelkas ve mesut ile birlikte gelişimini sürdürürse ne düzeye çıkabileceğini düşünmek bile heyecanlandırıcı

• trabzon bjk yi tokatlayacak bu hafta bizde rizeyi yenip liderliği alacağız.öbür haftada gs yi tokatlayıp liderliği iyice perçinleriz.

• volvox7 kullanıcısına yanıt

Valla dediğim gibi youtubeda şansa bu vidyo geldi önüme baktım.Kaçırdığı gollere bakın aaa bu pelkas dersin:)

(1) DIMITRIOS PELKAS: Fenerbahçe İçin Yeterli mi? - YouTube

dk 3.05ten sonraki 2 pozisyona dikkatli bakalım:)

Yani bende çok beğeniyorum ama kabul edelim oyuncu böyle daha iyisi olsa 10-15 arası zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARKKO70 -- 26 Ocak 2021; 20:26:48 >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt

İrfan transferini eldeki boş adamlardan kurtulmak için istiyorum sadece. Milli takımda kesemiyor Ozan'ı, burada da kesemez. Yedek için de fazla pahalı olur. Sene sonu ikisinden birini satarız diye istiyorlarsa direkt Ozan kalsın, uğraşmayalım. GS de Diagne'yi şampiyon olur satarız diye aldı ama ellerinde patladı. Sosa-Novak-Sinan/Kiralık Ferdi-Mert hatta istiyorlarsa Serdar'ı verip Visca alabilsek daha güzel olur.

• erenfb1907 kullanıcısına yanıt

Avcı kimyalarını bozacak bu hafta 

• quote:

Orijinalden alıntı: isostar

Mesut hayırlı olsun. Abartılı şeyler yazmaya gerek yok kariyer ortada inşallah oynar. Benlm tuhafıma giden Mesut'un 40 yıllık Fenerbahçeliymiş gibi lanse edilmesi. Öyle bişey yok. Almanya 'da yaşamış biri olarak söyleyebilirim ki, Mesut Türkiye ile ilgili Alman kanallarına verdiği tüm röportajlarda Galatasaray' dan bahsederdi. Ağzından bir kere Fenerbahçe duymadım. Onun Fenerbahçeliliği mevzusunu falan geçin. Aldı parayı geldi. Parasının karşılığını vermesini bekliyoruz. Az para aldığını da sanmıyorum. Beklentimizin büyük olması da gayet normal.

Aldığı paraya mı geldi. İngiltere de kazandığı paradan haberin yok galiba. Yıllık 8 milyon euro. Artık başka gelirlerde var onu da eklersen Mesut'un 12 milyona yakın senelik para kazandığı söyleniyor. FB de alacağı para yıllık 3.5 milyon + 500 bin euro başarı primi deniyor. Bu sene para almayacak FB'den

Para gelecek adam mevcutta kazandığının yarısına gelmez. Alman kanallarında verdiği demecin bir anlamı da yok. Çocukluk fotoğrafları hangi takımlı olduğunu gösteriyor.

Mesut FB olmasa ne o FB gelmek ister ne FB'nin aklında Mesut transferi olmazdı. Mesut bir kaç sene önce bir gün FB oynamak istiyorum dedikten sonra FB aklına Mesut ismi düştü. Bu transferin gerçekleşmesinde en önemli etmen Mesut'un FB olması.

• quote:

Orijinalden alıntı: DARKKO70

Valla dediğim gibi youtubeda şansa bu vidyo geldi önüme baktım.Kaçırdığı gollere bakın aaa bu pelkas dersin:)

(1) DIMITRIOS PELKAS: Fenerbahçe İçin Yeterli mi? - YouTube

dk 3.05ten sonraki 2 pozisyona dikkatli bakalım:)

Yani bende çok beğeniyorum ama kabul edelim oyuncu böyle daha iyisi olsa 10-15 arası zaten

Pelkas pozisyona girdiği golleri atsa, Mesut bile kesemez o derece yani.

• dulcet kullanıcısına yanıt
    Geç birader geç. Fenerbahçe'yi tutun. Gs, Bjk diye diye Aziz amcanız yıllarca kandırdı. Adam aldı parayı geldi. Fenerbahçeli falan değil. Benim Fenerli olarak mevzu işime gelmediği için paylaşmadım. Fotoda var videoda. Adamın Bremen'de evinde kaldığı arkadaşı ile mahkemelik oldular. RTL de günlerce mevzusu oldu. Bıçak çekmişti Özil'e. Çocuk röportajda Fb - Gs kavgası yapardık diyor. Fanatik Fenerliyim diyor. Bu durumda düşün bakalım Gs li kim oluyor. Boş yapmayın. Bişey yazıyorsam uydurmuyoruz. Çıksın topunu oynasın formanın hakkını versin.40 yıllık Fenerbahçeli diyen çoluk çocuk kandırmak için der. 2 yıldır top oynamıyor medya bunun üstüne gitsin de toparlasın hemen. Fenerbahçelilik böyle düşünmeyi gerektirir.

Van persie den ağzı yanmamış taraftarın hiç akıllanmaz. Bu Feneri zaten herşeyden önce bizim bu çok bilen şımarık tayfa taraftar bitiriyor. 7 yıldır kupa alamıyoruz. Fenerin aldığı adam ee 40 yıllık Fenerli onu konuşuyoruz. Bedava oynuyor sanki. Hey Allahım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isostar -- 26 Ocak 2021; 20:51:53 >

• selodonanımhaber kullanıcısına yanıt

Son vuruşu olsa çok şey katardı, gerçi o zaman çoktan Avrupa' da oynardı.

• Doğruluna kefil değilim ama ilginç şeyler var.

• trabzon bölümüne papu gomez geldi mi yazdım 1 hafta uzaklaştırma vermişler,millet küfür ediyor niyeti iyi olabilir diye ceza almıyorlar  

• 
Sayfa: önceki 32603261326232633264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.