Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (809. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 807808809810811
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Apache Air Fighter

Kolarov olmasa sirplar oyun kurmayı bırak topu geriden çıkaramazlar. Ben farklı maç mı izliyorum. Adam sol stoper oynuyo , bek değil.
    Sol stoper oynadığını biliyoruz herhalde Bu arada bu mesajı yazarken Kolarov sert hareketten ikinci sarı kartı görerek oyundan atıldı. Çöp kolarov. Evet oyun kuruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apache Air Fighter kullanıcısına yanıt
    Hocam yedi kırmızı ama hayvan gibi daldı yav

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Maşallah dediğimiz 5dk yaşamıyor

• Bir tane gol atabilsek şu sırplara çok güzel olacak da ilerde üretemiyoruz pek. Ayrıca nazar değmesin Ozan çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Javelin. -- 6 Eylül 2020; 22:58:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Javelin.

Bir tane gol atabilsek şu sırplara çok güzel olacak da ilerde üretemiyoruz pek. Ayrıca nazar değmesin Ozan çok iyi.
    Bu Enes ve Kenan ne işe yarar Allah aşkına. Bu kadroyu menajerler yönetiyor yemin ederim.

• Şu milli takıma hasan ali'yi alıp caneri almamak nasıl oluyor
  • Enes de ki bu öz güven nedir ya Duran topun başına geçiyor hemen. Koca bir balon bu çoçuk.

• quote:

Orijinalden alıntı: heredot_t

Şu milli takıma hasan ali'yi alıp caneri almamak nasıl oluyor
    Tekrar söylüyorum Caner ve Ferdi sol tarafın vazgeçilmezi olur. Sağ tarafta da Cengiz olmadığında Sinan banko olur.

• Ozan’ı takasta kullanalım, satalım diyenler vardı bi ara ama benim kadroya banko yazacağım oyuncuların başında geliyor Ferdi’yle beraber. Sahadan silindiği maçlar da oluyor bazen ama oynadığı zaman da tam oynuyor.

• Sırplar iyice çirkinleşmeye başladı.
  • bizim ferdi bu orkunu donunda sallar,adam hollanda liginde düzenli oynuyor diye sırf piyasa değeri uçmuş ben de bi numarası var zannediyordum bunun.
  • Kenan Karaman gelmesin diyordum boşuna demiyormuşum gerçi milli takım nedense dökülüyor gibi hücum hattı çok vasat burdaki performans ile değerlendirmek pek doğru olmasa da Kenan-Enes vasat oynuyor Yusuf Yazıcı da vasatın bir tık üstü.Ozan çok iyi forma savaşı vericek belli.

Ayrıca Mitrovic çok sağlam forvet değil mi ya bence aktif en iyi pivot forvetlerden biri nedense çok sempati duyuyorum ben bu adama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nopnog

Ozan’ı takasta kullanalım, satalım diyenler vardı bi ara ama benim kadroya banko yazacağım oyuncuların başında geliyor Ferdi’yle beraber. Sahadan silindiği maçlar da oluyor bazen ama oynadığı zaman da tam oynuyor.
    Ozan hep böyle oynasın canımızı yesin. Ama istikrar problemi var işte. Sezon içinde performansı düşebiliyor. Ama şu an en iyi yerli 8 numara.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrCellad

Kenan Karaman gelmesin diyordum boşuna demiyormuşum gerçi milli takım nedense dökülüyor gibi hücum hattı çok vasat burdaki performans ile değerlendirmek pek doğru olmasa da Kenan-Enes vasat oynuyor Yusuf Yazıcı da vasatın bir tık üstü.Ozan çok iyi forma savaşı vericek belli.

Ayrıca Mitrovic çok sağlam forvet değil mi ya bence aktif en iyi pivot forvetlerden biri nedense çok sempati duyuyorum ben bu adama.
    Yusuf Yazıcı konusunda katılmıyorum. Kendisi geriye gelip oyun kuruyor. Yoksa top çıkaracağımız yok. Zaten Cengiz girince kendi mevkisine geçti. Sağ kanatta başlamıştı.

• Hasan ali kaldirimin lisansini kim verdiyse kulaklarini cinlatiyorum oyle ortami yapilir insan kendini gelistiremezmi ya

• quote:

Orijinalden alıntı: heredot_t

Şu milli takıma hasan ali'yi alıp caneri almamak nasıl oluyor
    Defans yapmayı bildiği için olabilir mi?

Tadici yedi resmen.

Bir bekin önceliği defans yapmaktır.Hasan ali çok iyi demiyorum ama canerden kat kat iyi defnas yaptığı ortada.İki hazırlık maçı ile de caneri yüceltmeye başladınız hemen.Lig içinde göreceğim ben onun yedireceği golleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kara Mithat

bizim ferdi bu orkunu donunda sallar,adam hollanda liginde düzenli oynuyor diye sırf piyasa değeri uçmuş ben de bi numarası var zannediyordum bunun.
    Orkun için erken daha. 19 yaşında henüz. Fizik olarak da kendini geliştirmesi lazım. Birde şöyle düşünmek lazım. Bu çoçuk ilk defa bu oyuncular ile bu kadar süre aldı. Orkun'un uzun vadede ki potansiyeline inanıyorum.

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    ozanın en büyük sorunu birisi tarafından yönlendirilmesi gerekiyor sürekli.Alanyada sergen geçen sene emre belözoğlu zorla top oynattılar.Oğuzhan ve tolgayı bile oynatan sosa ozanı uçuracak inşallah tek umudum o bu sezon ozan için.Yoksa saha içinde dışında kafasına vurmazsan kendi haline bırakırsan alper potuktan hallice olur.
  • bir dahaki sefere Ozan'ı ilk 11e yazacağım.kaptanlık bandını takınca bir başka oynuyor. tam bir gaz adamı. ver gazı sal sahaya

bir de utanmadan Dorukhan Ozan takası diyenler vardı
    Dorukhan getir götürünü yapar

• quote:

Orijinalden alıntı: MrCellad

Kenan Karaman gelmesin diyordum boşuna demiyormuşum gerçi milli takım nedense dökülüyor gibi hücum hattı çok vasat burdaki performans ile değerlendirmek pek doğru olmasa da Kenan-Enes vasat oynuyor Yusuf Yazıcı da vasatın bir tık üstü.Ozan çok iyi forma savaşı vericek belli.

Kenan, Cenk, Yusuf, Hakan. Gelen herkes bunları kanatta oynatınca kısır futbol kaçınılmaz oluyor. Emre Mor, Volkan Şen'i koy daha iyi performans verir. Adamlar hızlı en azından.

• 
Sayfa: önceki 807808809810811
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.