Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (811. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 809810811812813
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Milli takımın tek artısı iyi stoperler ve kaleci, hücum konusunda en etkisiz milli takımlardan, seneye Burak olmazsa bu takım gol falan atamaz

Ferdi gelirse belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elric. -- 6 Eylül 2020; 23:33:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • heredot_t H kullanıcısına yanıt
    Ben sol kanadı nasıl josue çöpüne otaban yaptırdığını.Hırvatistanmaçında srnanın bekten gelip gelip orayı nasıl yardığını çok iyi hatkırlıyorum.

Gs Bjk maçında geriye koşmayıp kademeye girmediği için Bjknin yediği golü de hatırlıyorum.

Ve daha neler neler.Yıl içinde başlarsınız sövmeye.
  • DARKKO70 D kullanıcısına yanıt
    Hala şaşıyorum lille nasıl aldı bu adamı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Ben sol kanadı nasıl josue çöpüne otaban yaptırdığını.Hırvatistanmaçında srnanın bekten gelip gelip orayı nasıl yardığını çok iyi hatkırlıyorum.

Gs Bjk maçında geriye koşmayıp kademeye girmediği için Bjknin yediği golü de hatırlıyorum.

Evet haklısın pardon hasan ali yüzünden biz hiç gol yemedik çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Neyse ki Erol hoca bunun farkında gibi. Ya Gustavo ya da Gökhan stoperleri 3lüyor.

• Nazım'ı beğendim bu maçta. Milli maçlarda iyi oynuyor zaten.

• Ulan o kadar paraları var, pandemi sırasında evlerinin bir odasını spor salonu yapıp çalışmamış mı bunlar? Özellikle avrupada oynayan hücum oyuncularımız çöp

• Birde Medat yazmasalardı iyiydi ama forma yakışmış

• quote:

Orijinalden alıntı: DARKKO70

Kenan aşırı kötü.Yani kim çağırmış bunu.Ptt liginde bile daha iyi topçu vardır.

Yusuf yazıcı kötü bu maçta

Cengiz aşırı kötü olmuş be zaten sakatlanıyor hep üzücü.

İşte bizim süper ligin 35 yaşındaki papi cisse tarzı zencilerin sonucu=35 yaşındaki burak yılmaza kalmamıza sebep oluyor.
    alttan hıcbır takımda hucumcu cıkmıyor kı komedı olan orası

anadolu takımları da buldu kolayını 33 luk golculerı topluyor hepsı

2.lig de bıle hepsının golcusu yabancı
  • Mahmut vur artik onu kaleye.

• quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Nazım'ı beğendim bu maçta. Milli maçlarda iyi oynuyor zaten.
    Nazım olabilir bu sene gökhan ile yarı yarıya oynar seneye de 11 çıkar ama antalya 2-3 m bonservis istiyor sanırım
  • Hasan Ali topu kornere atıyor

• Mahmut De Bruyne ..

• quote:

Orijinalden alıntı: heredot_t

Evet haklısın pardon hasan ali yüzünden biz hiç gol yemedik çünkü

Alıntıları Göster
    Bu mantıkla hasan ali bir dünya asist yaptı.Hasan ali hiç gol attırmadı mı diyelim?Nasıl olur?

Mantıklı bir ifade kuruyormuş gibi yazıyorsunuz bir de.

Neyse ki Başakşehir takımı futboldan anlamıyor da caneri değil hasan aliyi adı
  • Kenan ve Enes çöp oğlu çöplerdi gerçekten yazıklar olsun. Maçta benim adımı ne kadar söylediyse spiker Enes'in adını da o kadar söyledi. Ben kanepeden izledim Enes sahadaydı. Gerçekten ağlanacak halimize gülüyoruz yazıklar olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Neyse ki Erol hoca bunun farkında gibi. Ya Gustavo ya da Gökhan stoperleri 3lüyor.

Alıntıları Göster
    Erol hoca eldeki malzemeden maxı almayı bilen bir hoca gibi duruyor gerek Alanya performansı gerek Fenerbahçede hazırlık maçları tablosuna göre.Umarım yanıltmaz.

İki sezondur ersundan bu yüzden çok çektik.Caner anadolu takımlarına karşı oynatılır ama büyük maçlarda kesinlikle takımı 10 kişi bırakır.Buna iyi çözümler bulması lazım hocanın.
  • Yusuf Lille'e gittiginden beri ne oynadigini anlayamadim. Yetenekli mi cok yetenekli ama mevkisel olarak isin icinden cikamiyorum ben. Cengiz'in form tutmasi epey zaman alir gibi. Sanki futbolu unutmus. Nazim ortalama bir bek fena degil. Enes fm oynayanlar bilir her ozelligi 12-13 olan dumduz bir oyuncu gibi. Baskin hangi ozelligi var bu cocugun ben cozemedim. Stoperler worldclass. Kale emin ellerde. Hasan haric bekler eh iste. Ozan iyiydi. Mahmut iyiydi. Kenan'in yaptiklarini bu ligden 100 tane yapacak oyuncu zaten var. Kimin torpillisi lafini akla getiriyor.

• Şenol Hoca gitsin evinde torunları ile ilgilensin.
  • Kenan’ın 90 dakika oynamasını geçtim milli takıma çağrılması bile çok tuhaf. Menajeri mi iş çeviriyor napıyor bilemiyorum ama bu kadar düz ve kulüp performansı da vasat altı olan bir adamın ısrarla milli takıma çağrılması normal değil.

• 
Sayfa: önceki 809810811812813
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.