Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (796. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 794795796797798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın öğlen Vedat'a Elif gibi bi veda videosu atsalar akşamına Zahavi patlatsalar harika olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: proct

Ömer Faruk Beyaz biraz acele ediyor sanki. Hakkında hep ''Avrupa'ya gidecek'' söylemleri çıkıyor. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz misali, çocuğun Avrupa'yı istediği belli.

Ancak böyle davranırsa bizden bonservissiz ayrılacak gibi. Ailesi de duyduğumuz kadarıyla çocuğun 11'de oynaması, hiç olmazsa yedekten sürekli oyuna girmesi taraftarı. Çocuk daha 17 yaşına yeni girdi. Hele bir 18'i görsün. Sözleşme uzatılmalı diye düşünüyorum ama gerek futbolcu tarafı gerekse ailesi pek yanaşmıyor gibi.

Türkiye'de 17 yaşında oynayacak babayiğit yok daha. Var ama Eljif gibi olmalı. Fiziken kuvvetli gözükmeli. Ömer'in de bu konuda eksikleri var. Fiziken çok kötü durumda. Ligimizde her şey yetenek ile olmuyor, fizikli de olmak lazım. Ömer'in evvela kendine bakması, hacim alması lazım. Trabzonspor'da Abdülkadir oldukça cılızdı. Şu an çok iyi durumda fizik olarak. Yetenek de var. Trabzon istese 10+ milyona rahat satar. Biraz daha iyi performans gösterse 20'leri görür Abdülkadir.

Ömer Faruk'un da bunu görmesi gerekiyor. Fenerbahçe efsanesi olup kulübe para kazandırarak gitmek istiyorsa, sözleşme yenilemeli ve bir ya da iki yıl daha formayı beklemeli; bunu yaparken de durmadan çalışmalı, kendisini geliştirmeli. Eminim formayı kapıp bir yıl oynadıktan sonra elimizde tutamayacağımız kadar iyi teklifler alacaktır ama şu an birkaç milyon euro dışında teklif alamayız. O bile zor ihtimal. En kötü senaryo ise sözleşme yenilemeye sıcak bakmayıp, bonservisi ile bedavaya başka bir yere imza atması olur.
    Hocam abdulkadir 10 mu geçen sene 23 e verilmedi. Peşine sakatlandı değeri biraz düştü ama çok daha güçlü döndü. Şu anda ligin sorloth ve Uğurcan dan sonra en değerli 3. Adamı ki bu değer sakatken di. Ocak ta yine değeri 20.25 i görecek sakatlanmazsa. Muriçin elif in 18 ettiği yerde a. Kadir 25 den aşağı gitmez.

• Sonra fenerle Allah arasında gerginlik var diyorsunuz ulan şeytan kupa verdi daha ne olsun

• şeytan aşırı komik ama acilen bunun sorumlusu kimse kulüp iletişimini koparmalı böyle bir rezillik olamaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

Alırsa zaten sorun yok bu dediklerin olmazsa fiyasko olur ama.

Alıntıları Göster
    Sabah dedim akşam oldu.

Hayirli olsun. Muric satılmış. Zahavi bizde.

Herşeyi olumsuz düşünüp karamsar olma kardeşim. Fener şu an iyi gidiyor. Kendi kendine sıkıntı yapıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efsanelerölmezunutmayın -- 6 Eylül 2020; 0:58:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elonardo

şeytan aşırı komik ama acilen bunun sorumlusu kimse kulüp iletişimini koparmalı böyle bir rezillik olamaz
    töbe est. cidden bu ne ya

büyük ihtimalle bu kupa organizasyonunu ayarlayan MatchPR adlı ekibin işi bu.

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

• Şeytan reis

https://hoop.photo/share/P2FivVwsJ6YwDIqoCyvaD3InLq43

• Maçta 100 tane hatalı pas yapan sinan övülüyor.

100tane pas hatası yaptığı haldr tek laf yok

Freyin allah nelasını versin böyle kafa mı var?

El kordinasyonu yok denen adam çalım atıyor vole vuruyor.Top indirip ara pasu atarak oyunu açıyır.İlk maçta da thiama çokgüzel top atmıştı topukla.

Neyse frey sülalenize sövmüş gibi devam

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Alıntıları Göster
    Daha inandırıcı

• quote:

Alıntıları Göster
    Zahavi israilli,ikna etmek için taktik bunlar

Umarım yönetim ironiyi anlamıştır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 433 hesabından yeni paylaşım. Zahavi beğenmiş

• 350k olmuş, beğeni ile transfer yapan ilk takım olabiliriz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    ben yönetici olsam sokturmazdım oraya o adamı koronadan dolayı kupa törenlerinde oyuncular kendi alıyor onun gibi bir şey yapardım
  • quote:

Alıntıları Göster
    gerçekten bu nedir ya böyle

• Uykumuz kaçtı yine iyi mi

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    zahavi ve 433 iyi etkileşim kastılar ama FB'nin tanınırlığı açısından bakınca güzel iş 433 30 milyon takipçili hesap bu paylaşım sonrası yabancılar da gidip zahavinin yorumunu beğenmeye başladı 500k yı rahat geçer gibi gözüküyor
  • bu kupayı veren abinin şeytan kostümü giyiyor olması haftaya beyaz tv'de falan çok mühim bir mesele gibi konuşulmazsa ben de bir şey bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 6 Eylül 2020; 1:45:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elonardo

zahavi ve 433 iyi etkileşim kastılar ama FB'nin tanınırlığı açısından bakınca güzel iş 433 30 milyon takipçili hesap bu paylaşım sonrası yabancılar da gidip zahavinin yorumunu beğenmeye başladı 500k yı rahat geçer gibi gözüküyor
    433 admini coştu

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

bu kupayı veren abinin şeytan kostümü giyiyor olması haftaya beyaz tv'de falan çok mühim bir mesele gibi konuşulmazsa ben de bir şey bilmiyorum
    Onlara da iyi malzeme çıktı ha

• 
Sayfa: önceki 794795796797798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.